Toplam 43 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Para Kasaları


İhtiyacınıza en uygun para kasası çeşitlerini, Tekzen kalitesi ve güvencesi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

İş yerlerinde ya da evlerde, kıymetli eşyalarınızı güvenle saklamanızı sağlayacak, evinizde, ofisinizde olmadığınızda varlıklarınızı rahatlıkla güvence altına alabileceğiniz para kasaları, birçok çeşidi ve ihtiyaca uygun farklı modelleriyle, sizlere sunuluyor. İş yerleri için dizayn edilmiş, farklı boyutlarda ve değişik koruma sistemli para kasası modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun olanını satın alabilirsiniz. Anahtar kilitli modellerinden, elektronik şifreleme sistemli modellerine kadar, değişik büyüklüklerde ve iç hacmi çeşitleriyle beğeninize sunulan para kasaları, iş yerinizin ve ofisinizin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. İleri derecede güvenlik sistemlerine sahip olabilen para kasası çeşitleri, olası hırsızlık olayları için güvenli bir emniyet sağlıyor.

 

Evinizde ihtiyacınıza uygun şekilde kullanabileceğiniz çeşitli modelleriyle bulunan para kasası çeşitleri, güvenilir markaların ürettiği modelleriyle beğeninize sunuluyor. Yatak ya da çalışma odanızda, değerli eşyalarınızı, evraklarınızı güvenle saklayabileceğiniz, farklı emniyet şekilleriyle koruma sağlayan bu kasalar, gündelik hayatınızı kolaylaştırıyor. Elektronik şifreleme sağlayan çeşitleriyle, kişiye özel güvenlik sağlayan ve oldukça pratik kullanımı bulunan çeşitleri inceleyebilir, kolaylıkla ve güvenle satın alabilirsiniz. Klasik anahtarlı modelleri de bulunan para kasaları, çeşitli boylarda ve hacimlerde beğeninize sunuluyor. Gömme dolap şeklinde tasarlanan modelleri evinizin ihtiyacına uygun şekilde monte edilebiliyor. Ayrıca seyahatlerinizde de kullanabileceğiniz portatif modelleri de bulunan para kasaları, uzun seyahatlerinizde yanınızda taşıyacağınız değerli eşyalarınız için çözümler sunuyor.

 

Tekzen Home, Balatlı, Yale gibi kaliteli ve güvenilir firmalar tarafından üretilen uygun para kasası fiyatları ve ileri güvenlikli şifreleme teknolojisi ile beğeninize sunuluyor. İhtiyacınıza en uygun modeli, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT