Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Para Kasaları


Birikiminizi Güvenle Saklayacağınız En Sağlam Para Kasaları Tekzen’de!

Paranızı güvenle saklamak için birçok farklı yol bulunmaktadır. Bankaya koymak bunlardan biridir. Ancak, bankaya paranızı yatırdığınızda, birikiminizle aynı oranda olmak üzere bir ücret ödemeniz gerekir. Uzun vadede bu yöntem işlevli görülmeyebilir. Bunun yanı sıra bankaya koyduğunuz birikimi dilediğiniz anda ulaşamama gibi bir problem vardır. Gün içinde banka kapandıktan sonra ya da hafta sonları birikiminizi almanız mümkün olmaz. Bu ve bunun gibi bazı sebeplerden ötürü, kullanıcılar parayı banka kasasına koymaktan kaçınabilir. Ancak birikimin güvenli bir yerde saklanması da son derece önemlidir. Banka dışında tercih edilen bazı yöntemler vardır ve para kasaları bunlardan biridir. Evlerde, iş yerlerinde, kuyumcularda para kasaları çok sık kullanılmaktadır. Bu kasaların başlıca amacı, kullanıcıları herhangi bir durumda maddi zarardan korumaktır. Tekzen para kasası kategorisinde ihtiyacınıza en uygun, en güvenilir kasa modellerine ulaşabilirsiniz.

Her Koşulda Güven Sağlayan Para Kasaları

Birikimini bazı sebeplerden dolayı bankaya yatırmak istemeyenlerin tercih ettiği yol para kasası kullanmaktır. Ancak bu durumda parayı elinizde hiçbir güvenlik almadan saklamanız büyük bir risk olacaktır. Belki de yıllarca uğraşarak yaptığınız birikimi güvende tutmanız gerekmektedir. Bu durumda para kasası modelleri sizin için ideal olacaktır. Para kasanızı evinizde ya da tercih edeceğiniz başka güvenli bir yere yerleştirebilirsiniz. Evinizin güvenliği için alabileceğiniz bazı önlemler vardır. Alarm ve güvenlik kameraları akla gelen ilk güvenlik önlemlerindendir. Eğer değerli eşyalarınızı evinizde muhafaza edecekseniz bu tarz önlemlerden almanız güvenliği arttıracaktır. Para kasaları, boyut ve yapı olarak farklılık gösterebilir. Bunun yanı sıra sahip olduğu güvenlik sistemi de üründe ürüne değişkenlik göstermektedir. Adı her ne kadar para kasası olsa da bu kasalarda paranın dışında önemli evraklarınızı, değerli mücevherlerinizi ya da eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan kasalar boyut ve sistem olarak farklı olabilir. İş yerlerinde saklanması gereken daha fazla eşya olabilir. Bu nedenle genelde büyük boyutlarda kasalar tercih edilmektedir. Balatlı Elektronik Tuşlu Çelik Kasa Siyah renk seçeneği ile en çok kullanılan modellerden biridir. 17 x 23 x 17 cm boyutlarındadır ve ağırlığı 3 kilogramdır. Kasanın kapısı sizin belirlediğiniz şifre ile açılmaktadır ve tuşları kapısında bulunmaktadır.

Farklı Fonksiyonlara Sahip Çelik Para Kasaları

Para kasaları anahtar, parmak izi ve şifre kullanılarak açılabilir. Her ürünün sahip olduğu güvenlik sistemi birbirinden farklıdır. İçinde muhafaza edeceğiniz eşyaya göre bu sistemlerden birini tercih edebilirsiniz. Bu sistemlerin en yüksek güvenlikli olanları arasında parmak izi kullanarak açılan kasalar yer alır. Parmak izi her insanda özgün olduğu ve taklidi ya da çalınması mümkün olmadığından, bu sisteme sahip kasalar daha sık tercih edilmektedir. Boyutu modelden modele değişen kasaların seyahat boyları da bulunmaktadır. Kısa süreli bir seyahate çıktığınızda otelinize ya da gittiğiniz yerdeki evinizde değerli eşyalarınızı saklamak üzere bu tarz kasalardan tercih edebilirsiniz. Kasaların güvenlik derecesini belirleyen bir kriter kasanın ağırlığıdır. Seyahat için kullanılan kasalar dışında tercih edeceğiniz diğer kasaların ağır olması daha iyi olacaktır. Maksimum ağırlık sağlaması ve darbelere dayanıklı bir materyal olması nedeniyle kasaların çok büyük bir çoğunluğu çelik kullanılarak üretilmektedir. Bir kasa ne kadar ağırsa bir yerden çalınıp taşınması o kadar imkansız hale gelecektir. Seyahat dışında kendi evinize ya da iş yerinize yerleştireceğiniz kasa modelini mümkün olduğunca ağır tercih etmeniz daha güvenli olacaktır. Para Kasası Elektronik Şifreli 170x230x170 mm boyutlarındaki kasayı duvara monte edebilirsiniz. Saklamanız gereken az eşyanız varsa boyut olarak ideal bir modeldir.

İşlerinizi Kolaylaştırmak İçin Tasarlanan El Aletleri

Para kasaları, hırdavat ve el aletleri kategorisinin altında bulunan ürünlerdendir. Bu kategoride evinizde ya da iş yerinizde tamir, tadilat ve daha pek çok işlevde kullanabileceğiniz hemen hemen her ürünü bulabilirsiniz. Aynı şekilde bu para kasaları da her kullanıcının evde bulundurması gereken ürünler arasında görülebilir. Değerli eşyaların rahatlıkla muhafaza edilebileceği bu ürünler, eve giren davetli veya davetsiz herhangi birinin mücevher, para veya evrak gibi eşyalara erişimini büyük ölçüde kısıtlar. Bu ürünlerin her biri başka bir amaçla tasarlanmıştır. Bazı para kasaları yalnızca evrak veya para gibi fazla ağır olmayan eşyaları depolamak için üretilmektedir. Bu modeller, daha çok kompakt boyutları ile dikkat çeker. Evin istediğiniz her yerinde bulundurulabilmelerinin yanı sıra bunlar, rahatlıkla gizlenebilmektedir. Bu sayede hırsız girmesi gibi durumlarda kolay kolay bulunamamaktadır. Bunun yanı sıra, mücevher gibi daha fazla yer kaplayabilecek eşyaların muhafaza edilebilmesi için üretilen çeşitler de mevcuttur. Bu para kasaları, genellikle büyük boyutlarıyla öne çıkar. Ağır olmaları sayesinde eve giren hırsızın kolay kolay taşıyamayacağı bir yapıya sahiptir. Böylelikle, eşyalarınız bir yandan düzenli bir şekilde saklanırken çalınma veya kaybolma riski de neredeyse tamamen ortadan kalkar.

Bir Kasada Dikkat Etmeniz Gereken Fonksiyonlar

Para kasaları, eşyalarınızı sadece hırsızlık gibi durumlardan değil, yangın gibi doğal afetlere karşı da korumak üzere tasarlanmaktadır. Kasalar ekstra dayanıklılığın ihtiyaç duyulduğu ürünlerden biridir. Bu nedenle çelik kullanılarak üretilmektedir. Bir kasada hem güvenlik sistemi hem de dayanıklılığı son derece önemlidir. Kasaların ekstra dayanıklı gövdesi darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca yangın, sel gibi durumlarda da etkilenmez. Kasa tercihi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Bu kriterleri içine koyacağınız eşyaların değeri ve önemine göre göz önünde bulundurabilirsiniz. Öncelikle kasanın boyutunu eşyanızın miktarına göre seçmelisiniz. Bunun dışında tercih ettiğiniz kasanın ateşe karşı dayanıklı olması da son derece önemlidir. En önemli kriterlerden biri de kasanızın ağırlığıdır. Bu nedenle ihtiyaçlarınız doğrultusunda ağır bir model tercih edebilirsiniz. Ayrıca kasanızı bir dolabın ya da duvarın içine yerleşecek şekilde monte edebilirsiniz. Yale Eko Seri Kasa Pembe rengi ile dikkat çekmektedir. Tuş takımı kullanılarak ya da anahtarı ile açılabilir. 4.6 kilogram ağırlığındadır.

Ekstra Sağlam, Güven Sunan Para Kasası Modelleri

Kuyumcularda, bankalarda ve pek çok iş yerinde çelik kasa kullanılmaktadır. Özellikle iş yerlerinde saklanması gereken değerli eşya ve gizli belge miktarı daha fazladır. Bu kasalar iş yerinin en güvenli kısmında konumlandırılmaktadır. Boyut olarak da büyük seçenekler tercih edilmektedir. Yangın ya da herhangi bir afette zarar görmemesi adına en dayanıklı ve sağlam modeller kullanılmaktadır. Yale Yangın Sertifikalı Kasa – Mega Boy – Tekerlekli model yangına karşı 1 saate kadar dayanıklıdır. 90 kilogram ağırlığındadır ve çift korumalı çelikten üretilmiştir. Şifreyi girmek için dokunmatik ekranı bulunmaktadır. Daha güvenli hale getirmek için şifre farklı kombinasyonlara getirilebilir ve aynı zamanda tek kullanımlık şifre tanımlanabilir. Bunun yanı sıra Yale Kollu Kasa – Orta Boy – Siyah renk model de en sık tercih edilenlerden biridir. Mekanik kol ile açma kapama yapılmaktadır. Mekanik anahtar ve şifre kullanarak kasanızı açabilirsiniz. Çelik kasa fiyatları ürünün boyutuna ve yapısına göre değişkenlik göstermektedir. En iyi para kasası çeşitlerini Tekzen’de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT