Toplam 410 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Abajurlar


Abajur Modelleri

Tekzen kalitesiyle satın alabileceğiniz abajur modelleri; modern tasarımları, çekici unsurları ve kaliteli malzemeleriyle elektrik & aydınlatma kategorisinde sizleri bekliyor. İhtiyaca uygun olarak tasarlanan abajurlar; farklı abajur başlığı ve boyut seçenekleri ile evinizin tasarımını tamamlamaya geliyor.

Dekorasyonda Abajur Nasıl Kullanılmalı?

Salonlar evin en çok kullandığımız odalarıdır. Bu yüzden salon tasarımında ferahlık ve genişlik sağlayacak abajurlar tercih edilmelidir. Kalabalık görüntü oluşturacak tasarımlardan kaçınılması gerekir. Ayaklı abajur çeşitleri pek çok renk ve model seçeneğiyle, salon tasarımı için çok uygundur. Yatak odası abajur çeşitleri ise dinginlik verecek ve sağlıklı uyku düzenini destekleyecek modeller arasından seçilmelidir. Yatak başı modeller, hem fonksiyonel olmaları hem de sağladıkları şık görünüm sayesinde yatak odası için çokça tercih edilirler.

Abajur Nasıl Kurulur?

Satın aldığınız Tekzen abajurlar hakkında detaylı bilgiyi, mevcut ürün sayfasında ve ürün ile birlikte gönderilen kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz. Öncelikle bu bilgileri okumanız ve uygun doğrultuda hareket etmeniz tavsiye edilir. Pek çok ürün montajlı şekilde gönderilmektedir, yalnızca şapka kısmını üzerine takmanız montajın tamamlanması için yeterli olacaktır.

Montajsız gelen abajur modelleri için ise öncelikle başlık kumaşını uygun şekilde takın. Ardından abajur başlığını iskelet üzerine takın ve ahşap ayakları cıvata somun ile bağlantı parçasına vidalayın. Ayakların üzerine, hazırladığınız başlığı yerleştirin ve son olarak duyun somununu takın.

Abajur Nasıl Temizlenir?

Abajurlar, üretildikleri malzemeye ve tasarıma göre farklı şekillerde temizlenmelidir. Temizliğe başlamadan önce güvenlik önlemlerinizi almayı ve elektrik bağlantısını kesmeyi unutmamalısınız. Abajurunuz farklı malzemelerden üretilmişse, abajur şapkası ve gövdesi için farklı temizlik yöntemleri kullanmanız daha uygun olabilir. Seramik ve ahşap yüzeyler için nemli bir bez yeterli olacaktır.

Abajurlar, kumaş detaylara sahipse biraz daha dikkatli olmalısınız. Kumaşa ve kumaşın rengine zarar vermeyecek ürünler kullanmalısınız. Bezin çok ıslak olması kumaş üzerinde lekeler bırakabilir. Hafif nemli bir bez ya da sünger ideal olacaktır. Cam detaylara sahip olan salon abajur modellerine sahipseniz, abajuru sildikten sonra kurulama yapmanız tavsiye edilir.

Abajur Seçenekleri ve Modelleri

Tekzen güvencesiyle beğeninize sunulan abajur modelleri, zengin çeşitliliğiyle her ihtiyaca uygun ürün sunmaktadır. Modern tasarımlardan vintage ve klasik modellere kadar pek çok seçeneği burada bulabilirsiniz. Post modern yaklaşımlardan hoşlanıyorsanız, sizler için de LED aydınlatmalı onlarca ürün mevcuttur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT