Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Dekoratif Abajur Modelleri Tekzen'de!

Evlerinizi aydınlatırken ışığı daha yumuşak bir şekilde odaya dağıtan, ışığın direkt gözünüze gelmesini engelleyen ve aynı zamanda kullandığınız yerde dekoratif bir hava yaratan abajur modelleri gittikçe genişlemekte. Herkesin zevkine hitap edebilecek farklı seçenekleri ile sunulan bu ürünler, Tekzen tarafından kullanıcılarıyla buluşturulmakta.

En Popüler Abajur Modelleri Nelerdir?

Geçmişten bugüne ev dekorasyonunuzu zenginleştirmenize, elektrik ve aydınlatma sorununa şık bir çözüm üretmenize yardımcı olan ev eşyalarından biri de abajurlardır. Tekzen abajur kategorisi altında sizlere pek çok model sunulmaktadır. Popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen klasik abajur modelleri içerisinde genellikle ahşap görünümlü ve ağaç renklerinde üretilen alternatifler bulunmakla beraber, klasik modeller içerisinde de oldukça geniş ürün seçenekleri yer almaktadır. Evinizin birçok yerinde kullanabileceğiniz bu modelleri dilerseniz yatak odalarınızın dingin havasına uyum sağlayan gece lambaları olarak, dilerseniz salonlarınızın zengin dekorasyonuna katkı sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra modern alternatifleri de tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Abajur Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Abajur satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunların ilki tabi ki aydınlatma aracı olarak kullanılan bu ürünlerin arzu ettiğiniz ışıklandırmayı sağlayabilmesidir. Eğer daha aydınlık bir ortam yaratmak istiyorsanız daha açık renkli başlıkları ve ışık geçirgenliği yüksek malzemelerden elde edilmiş modelleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Daha loş bir ortam sağlamak için de koyu renkli başlık modellerini seçebilirsiniz. Diğer bir yandan kablo uzunlukları ve ampul takma yerlerine de almadan önce bakmanız önerilmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen seçenekleri daha uzun süre kullanabileceğiniz gibi daha güvenli kullanım için de malzeme sağlamlığına özen göstermeniz gerekmektedir.

En Modern Abajur Modelleri Karşınızda!

Modern abajur kategorisi altında oldukça farklı ve modern dokunuşlarla üretilen alternatifleri bulabilir, evinizin modern havasına ufak ve tamamlayıcı bir dokunuş yapabilirsiniz. Eskilerden günümüze kadar olan bu uzun süreçte kullanımı terk edilmeyen ve avizelere bir alternatif olan abajurlar, nostaljik eşyalar olduğu kadar modern tasarımlara sahip seçenekleriyle de dikkatleri üzerine toplamayı başarmaktadır. Minimalist ve çizgisel modellerden desenli başlıklara, metalik parlak renklerden mat ve tok renklere kadar pek çok birbirinden farklı model Tekzen kalitesi ile modern seçenekler meydana getirmektedir.

Birbirinden Özgün Abajur Çeşitleri Tekzen’de

Abajur lamba olarak kullanımının yanı sıra dekoratif amaçla da kullanılan aydınlatma ürünleri arasındadır. Klasik modellerin yanı sıra her yerde göremeyeceğiniz en özgün modeller Tekzen ürünleri arasında sizlerle buluşturulmaktadır. Zen Home seramik abajur modeli, Zen felsefesine göre evini dekore etmek isteyen kullanıcılar için oldukça beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Özellikle seramik yapısı, yumuşak renkleri ve bu felsefeyi sembolize eden gövdesi ile evinizin baş köşesine yakışan bir seçenek olmaktadır. Tripod abajur ise klasik ayaklardan farklı olarak üç ayaklı bir model öne sürmektedir. Oldukça sade ve minimalist yapılarıyla ilgileri üzerine çeken bu modeller farklı renk ve materyal seçenekleri ile üretilebilmektedir.

Abajur Modelleri ile Hem Eviniz Hem Dekorasyonunuz Aydınlansın

Abajurlar, yalnızca gece lambası veya komodin üzerinde değil, duvara monteli şekilde de kullanılabilen dekoratif ürünlerdendir. Aplikler , yansıttıkları sokak lambası görünümünü evlere uyarlayarak oldukça tarz modeller meydana getirmektedir. Hem daha az yer kaplayan hem de şık bir görünüm sunan bu modeller çeşitli renk ve desenlerle kullanıcılarına sunulmaktadır. Asznera Abajur ise özgün ve dikkat çekici diğer bir modeldir. Geleneksel başlık anlayışını yıkan ve tersine çeviren bu modellerde geniş açıklık aşağı değil üst tarafa doğru verilmektedir. Buna ek olarak parlak metallerden üretilmekte ve gold, gümüş, füme gibi renk seçenekleri sunmaktadır. Sizler de aplik, gece lambası, komidin abajur gibi farklı modelleri Tekzen kalitesi ile inceleyebilir; evinizi elektrikli veya pilli abajur modellerinden dilediğiniz ile aydınlatabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT