Toplam 98 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

ISITMA & SOĞUTMA


İlgili Kategoriler:

Sıcak Soğuk Fark Etmez Isıtma ve Soğutma Sistemleri Tekzen’de!

Soğuk kış aylarını ısınarak, sıcak yaz aylarını ise serinleyerek geçirmenizi sağlayan ısıtıcı ve soğutucu ürünler bulunmaktadır. Isıyı en verimli şekilde kullanmak için bu tarz ürünlerden destek alınabilir. Isı kaybını büyük ölçüde önleyen ısı izolasyonu malzemeleri ile faturalarınızdan tasarruf edebilirsiniz. Isıtma ve soğutma amaçlı kullanılan ürünler ev, ofis ve kafe gibi pek çok ortamda kullanılabilir.

Her Eve Uygun Cihaz Modelleri

Ev soğutma sistemleri özellikle yaz aylarında farkını hissettirmektedir. Soğutma sistemi dendiğinde akla ilk olarak klima ve vantilatör gelmektedir. Teknolojik gelişmelerden yararlanılarak tasarlanan klimalar oldukça kullanışlı cihazlardır. Klimalarda bulunan BTU değeri klimayı yerleştireceğiniz odanın genişliğine uygun tercih edilmelidir. Klimaların yalnızca soğutma değil ısıtma fonksiyonu da bulunmaktadır. Tasarruflu klima modelleri enerji tasarrufu sağlayarak kullanım imkanı sunar. Tekzen soğutucu ürünleri arasında öne çıkan vantilatörler ortamda hava akışı sağlayarak soğutma görevini üstlenir. Hız kademesi, pervane şekli, boyutu modelden modele değişkenlik gösterir. Daha ufak boyutlu masa tipi vantilatörler de sık tercih edilmektedir. Ayaklı modellerin boyu ayarlanabilir. Yüksek kaliteye sahip soğutucu ürünlere en avantajlı fiyatlarla ulaşmak için Tekzen’i ziyaret etmeyi unutmayın!

Yaşam Kalitenizi Arttıran Hava Temizleme ve Nem Alma Cihazları

Günümüzde hava temizleme cihazları yaygın şekilde kullanılmaya başlamıştır. Bu cihazlar ortamdaki havada bulunan zararlı molekülleri ortadan kaldırmak için kullanılır. Hafif yapıları ile kolayca taşınabilir ve dilediğiniz yere götürülebilir. Ortamdaki havayı daha sağlıklı hale getiren bu cihazla oldukça sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Bu cihazların en büyük avantajı odada oluşan yemek ve sigara gibi kokuların da giderilmesini sağlar. Nem alma cihazları da aynı prensipte çalışan ürünlerdir. Ortamdaki fazla nemi çekerek nem oranını ideal orana getirme amacıyla tasarlanmıştır. Aşırı nem bulunan ortamlar hem kür, mantar gibi oluşumlar için verimlidir hem de insan sağlığına zararlıdır. Bu cihazlardan kullanarak bu gibi durumların önüne geçebilirsiniz. Nem alma cihazları havadaki nemi suya dönüştürerek haznesinde birikir.

Sıcak Su İhtiyacınızı Karşılayan Şofbenler

Isı izolasyonu özellikle kış aylarında ısı kaybını önlemek adına oldukça önemlidir. Rüzgar kesici, kapı altı gibi pratik ürünler ile evinizdeki ısı yalıtımını destekleyebilirsiniz. Tekzen ısıtıcı ürünleri arasında ihtiyacınıza uygun her türlü seçenek bulunmaktadır. Evinizde sıcak su ihtiyacını karşılamak için şofben ve termosifon gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz. Elektrikli ve hermetik şofbenler oldukça fazla tercih edilmektedir. Güvenli bir kullanım sunan şofbenler saniyeler içinde suyunuzun ısınmasını sağlar.

Modern Bir Görüntü Sunan Şömine Modelleri

Isınma ürünleri arasında şömineler en dikkat çekenlerden biridir. Soba ve kuzine gibi ürünler ile benzer çalışma mantığına sahiptir. Klasik modellerin yanı sıra elektrikli şömine modelleri de oldukça fazla tercih edilmektedir. Hem ısınma ihtiyacınızı karşılarken hem de dekoratif açıdan benzersiz bir görüntü sunar. Isıtma ürünleri arasında fanlı ısıtıcılar pratik kullanımı ile öne çıkmaktadır. Kolayca taşınıp dilediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Açtıktan sonra saniyeler içinde ısınmaya başlar ve bulunduğu alanı ısıtır.

Her İhtiyaca Uygun Kombi Seçenekleri

Doğalgaz kullanarak ısınma sağlayan kombiler hemen her evde bulunmaktadır. Kombi çeşitleri kalorifer ve suyun kısa süre içinde ısınmasını sağlamaktadır. Göstergesi sayesinde kaloriferlerin kaç derecede ısınacağına kendiniz karar verebilirsiniz. Özellikle yoğuşmalı kombi modelleri enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Yaz ve kış modu ile kalorifer çalıştırmadan yaz aylarında da sıcak suya erişebilirsiniz. Kombilerden en iyi şekilde verim alabilmek için bakımı ve kontrolleri düzenli şekilde yapılmasını gerekmektedir. Aradığınız tüm ısıtma ve soğutma ürünlerini en uygun fiyatlarla Tekzen’de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT