Toplam 55 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Elektronik


F-f Ara Kablosu 20mt
F-f Ara Kablosu 20mt
Sadece Mağazada
169,90 TL
ADSL Splitter - 523400
ADSL Splitter - 523400
Sadece Mağazada
22,99 TL
Gold-master Mobıle-10 Ses Adaptörü
Gold-master Mobıle-10 Ses Adaptörü
Sadece Mağazada
34,99 TL
Vivanco Kulaklık Pembe
Vivanco Kulaklık Pembe
Sadece Mağazada
17,99 TL
Goldmaster HP-179 Beyaz Kulaklık
Goldmaster HP-179 Beyaz Kulaklık
Sadece Mağazada
24,99 TL
Modelsa Kordon Kablo 2x0,75
Modelsa Kordon Kablo 2x0,75
Sadece Mağazada
5,99 TL
Toshiba Heavy Duty AA Kalem Pil 8'li
Toshiba Heavy Duty AA Kalem Pil 8'li
Sadece Mağazada
24,99 TL
Toshiba Heavy Duty AAA İnce Pil 8'li
Toshiba Heavy Duty AAA İnce Pil 8'li
Sadece Mağazada
24,99 TL

Elektronik ve Bilgisayar Ürünleri

Cep telefonu aksesuarlarının da içerisinde yer aldığı elektronik ürünler, gündelik hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Bilişim teknolojilerinin gelişmesine katkı sağlayan firmalar özellikle ses ve görüntü sistemleri üzerinde yoğunlaşıyor. Siz de Tekzen aracılığı ile gerek elektronik ürün gerekse bilgisayar sistemlerine ait parçalar temin edebilirsiniz. Siparişleriniz kısa süre içerisinde elinize ulaşır.

Elektronik Ürünler ve Bilgisayar Ürünleri Nelerdir?

Elektronik aksesuarlar üreten firmalar arasında Goldmaster ve Zen Home gibi kendini kanıtlayan markaları görebilirsiniz. Ofis ortamında sıklıkla ihtiyaç duyulan kağıt öğütücülerden tablet standına kadar aradığınız pek çok şey uygun fiyat listeleri ile satışa çıkıyor. Bilgisayarların ömürlerini uzatmanıza yardımcı olacak ekran temizleyici ürünler, pratik kullanım avantajları ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Network ve akustik ses dönüştürücüler ise bilgisayarınızı daha etkin kullanmanızı sağlıyor.

Bilgisayar aksesuarları ve elektronik ürünler uzun vadede fayda sağlamanıza yardımcı oluyor. İhtiyacınıza uygun seçenekleri zengin ürün yelpazesinde mutlaka bulabilirsiniz. Özellikle halen masaüstü bilgisayar kullanmak durumunda olanlar, cihazın kalitesini artırmak için USB bellek ve taşıyıcı gibi çeşitli aksesuarlardan yararlanabilir.

Elektronik Aksesuarlar Nasıl Kullanılır?

Elektronik aksesuarlar denince ürün grubunda daha çok telefon ve tablet tutucu ürünler öne çıkıyor. Telefon tutucu ürünleri rahatlıkla aracınızın ön kısmında telefonu sabitlemek amacıyla kullanabilirsiniz. Tablet tutucu ürünleri ise tabletten daha verimli yararlanmak için tercih edebileceğiniz gibi ürünü istediğiniz açıya da ayarlayabilirsiniz. Böylece boynunuzu da sürekli eğmek durumunda olmayacağınızdan sağlıklı bir çalışma alanı yaratırsınız. Ses ve görüntü sistemleri de ürün grubunun dikkat çeken alternatifleri arasında yer alıyor.

Modemler ile internet ağına bağlanarak gün içerisinde istediğiniz multimedya hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Modem çeşitleri daha hızlı erişim sağlamaya yarayan en temel ürünlerden biridir. İnternet altyapısına uygun ürünü seçerek tüm dünya ile daha hızlı etkileşim içerisine girebilirsiniz. Laptop çantaları, koruyucu kılıflar ve daha pek çok ürüne Tekzen ile sahip olabilirsiniz.

Powerbank ve Çakmaklık USB Çıkışı

Cep telefonu aksesuarlarının olmazsa olmazları içinde olan powerbank ürünler gün içerisinde iletişimden kopmak istemeyenlerin kurtarıcı parçaları içinde bulunuyor. Cep telefonunun yanı sıra tablet cihazları da şarj edebilen ürünler aynı anda birden fazla cihaza şarj desteği verebiliyor. İnce tasarımları ve hafif yapıları sayesinde rahatlıkla cepte ya da çantada taşınabiliyor.

Çakmaklık üzeri USB girişi ise aynı anda birden fazla işlemi yapma imkanı veriyor. Ürün, powerbank modelleri gibi şarj amacı ile kullanılabilir. Aracınızın çakmak çıkışı yeterli değilse ekstra çıkış olarak da kullanabilirsiniz. Çift USB girişi olduğu için birden fazla ürünü aynı anda şarj edebilirsiniz. Tekzen kalitesiyle alacağınız ürün, performansı sayesinde elektronik cihazlar arasında vazgeçilmeziniz olmayı amaçlıyor.

Çevirici Ürünler ve Bilgisayar Ürünleri

Elektrik aydınlatmadan bluetooth özellikli hoparlöre kadar zengin bir skalaya sahip elektronik ürünler arasında çevirici ve dönüştürücü seçenekleri de görebilirsiniz. Böylece farklı aygıtları birbirine bağlayarak tek bir cihaz üzerinden işlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Ayrıca farklı dijital aygıtların yeni özellikler kazanmasını da dönüştürücü ve çevirici ürünlerle sağlayabilirsiniz. Eski model cihazlarınız için de ideal çözümler geliştirmenizi sağlar.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT