Toplam 90 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Vantilatörler


Vantilatörler

Sıcak yaz günlerinde serinlemenin en kolay, hızlı ve hesaplı yolu olan vantilatörler, birbirinden farklı modelleriyle Tekzen’de sizleri bekliyor. Her ortamda kullanabileceğiniz vantilatörler, ortamdaki havanın soğutulmasında son derece etkilidirler. Hesaplı, uzun ömürlü, bakımı ve kullanımı oldukça kolay olan ürünler sayesinde sıcak yaz günlerinin bunaltıcı etkilerinden kurtulmak çok basit bir hal alıyor.

 

Değişik modelleri bulunan vantilatörler, serinlik arayan herkesin ihtiyacına karşılık verebilecek şekillerde tasarlanmışlardır. Ürünlerin en çok tercih edilen modelleri arasında ayaklı modeller, tavana asılan modeller, masaüstünde kullanılabilen modeller ve kule tipi modeller yer alıyor.

 

Soğutma sistemleri arasında en ekonomik cihazlar olarak bilinen vantilatorlerin elektrik tüketimleri de güç kapasitelerine göre farklılıklar gösteriyor. 35 Watt güçten başlayıp 120 Watt güce kadar çıkabilen modelleri bulunan bu sistemlerin ayrıca hız ayarlama özelliği de bulunabiliyor. Bu özelliğe sahip modellerin hızını istenilen seviyeye ayarlayarak istenilen derecede serinlik sağlanabiliyor. İhtiyaca göre kumandalı modelleri de bulunan vantilatörlerin, bu özellikleri sayesinde kullanımları son derece kolay hale geliyor. Vantilatörden beklentilerini daha üst düzeyde tutanlar için ise led ekranlı, zaman ayarlı ve ortama sağlıklı iyonizer yayan modeller de bulunuyor.

 

Neredeyse bir klima kadar, hatta bazı modelleri klimadan bile daha etkili olan birbirinden farklı modelleri Isıtma ve Soğutma kategorisi altında bulabilir, onlarcası arasında vantilatör fiyatlarını inceleyerek karşılaştırma yapabilir, ihtiyacınıza en uygun olanını seçebilirsiniz. Her bütçeye göre ihtiyacın mutlaka bulunduğu Tekzen’de kolay, hızlı ve hesaplı bir alışveriş yaparak, sıcakların bunalttığı yaz günlerini daha serin ve sağlıklı geçirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT