Toplam 53 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Vantilatörler


Sıcaklarda Kurtarıcı Vantilatör Modelleri Tekzen'de!

Havanın insanı rahatsız edecek derecede sıcak veya soğuk olması, kişinin hareketlerinin kısıtlanmasına ve gün içindeki veriminin düşmesine neden olur. Yaz ayının ekstra sıcağından etkilenmemek için vantilatör çeşitleri en ideal seçenekler olacaktır. Ayaklı, vakumlu, duvar tipi, masaüstü gibi birçok farklı özelliğe sahip vantilatörlere Tekzen ile ulaşmak mümkündür. Soğutma kategorisinde de yer alan bu vantilatör seçenekleri, yaz aylarının daha verimli geçmesi için basit çözümler ile sizlere sunulmaktadır. Minik alanlar için kullanılabilecek masaüstü vantilatör alternatifleri gibi geniş alanlar için kullanılabilecek endüstriyel duvar tipi vantilatör seçenekleri de mevcuttur. Mevcut hava sıcaklığının düşmesi için gerekli sistem ile çalışan bu vantilatörler, oldukça kurtarıcı ürünlerdir. Aynı şekilde buzdolabı ve klima gibi ürünler de yaz aylarının kurtarıcıları arasında yerlerini alır.

Vantilatör Sayesinde Konforunuzu Arttırın

Kişinin konforunun yerinde olması için istenilen sıcaklığa sahip bir ortamda bulunması gerekir. Yaz aylarındaki fazla nem ve fazla sıcaklık, kişinin hareketini ve dolayısıyla konforunu etkiler. Kimi zaman nemden oldukça zor nefes aldığınızı hissedebilirsiniz. Bu gibi durumlar için en pratik çözümler, Tekzen’in ürettiği vantilatör seçenekleri olabilir. Normal masaüstü, duvar tipi vantilatörlerin yanı sıra odadaki veya alandaki genel nemi azaltmak için kullanılacak tavan vantilatör seçenekleri de mevcuttur. Minimum alan kullanımı ile maksimum sonuca ulaşmanızı sağlayacak bu vantilatör seçenekleri, metal kanatları ile oldukça uzun yıllar kullanıma uygun üretilmektedir. Sadece havanın soğuması için işe yarayan vantilatör seçeneklerinin yanı sıra her mevsim konforu arttırmak için Tekzen’in ürettiği ısıtma ve soğutma sağlayan ürünler oldukça ideal çözümler olacaktır. 

Daha Ferah Bir Alan İçin Vantilatör Tercih Edin

Yaz aylarının nemliliğinden ve sıcaklığından daha az etkilenmek için, daha ferah bir alan sahip olmak için sahip olunabilecek birçok vantilatör seçeneği mevcuttur. Tekzen vantilatör üretimi yaparken oldukça kaliteli hammaddeler ile uzun ömürlü ürünleri piyasaya sunmaktadır. Böylelikle istenilen sıcaklık derecesine oldukça hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün olur. Evde veya ofiste, çalışma masasında çalışırken kullanılabilecek masaüstü vantilatörler oldukça sevilen seçeneklerdendir. Zen Home masaüstü vantilatör olarak geçen ürünler, minimal tasarımlara sahiplerdir. Masaüstünde olabildiğince az yer kaplayarak kişinin en hızlı şekilde ferah bir alana kavuşmasına olanak sağlamaktadır. Yine minimal tasarımlı ve oldukça kullanışlı olan vantilatör seçeneklerinden bir başkası da Zen Home akrobat vantilatör olarak bilinen bir modeldir. Bu ürünü bir yerde sabit tutmanın yanı sıra kıskaç kısımları sayesinde farklı yerlere tutturabilmek mümkündür. Böylelikle evin her alanında, yatarken bile kullanmak mümkündür. Yatarken kullanılabilecek ve kişinin daha rahat nefes alarak, daha rahat bir uyku deneyimi yaşamasını sağlayacak ürün kategorilerinden biri de hava temizleme cihazları olarak söylenilebilir. 

İnsan ve Çevre Sağlığına Duyarlı Vantilatör Seçenekleri

Ortamın sıcaklığı kişinin konforunu etkilese de kişinin asıl sağlığını etkiyecek durum kalitesiz ve sağlıksız çalışan soğutma sistemleridir. Tekzen, ürettiği vantilatör modellerinin hepsini sağlığa ve çevreye uygun olarak sizlere sunmaktadır. Masaüstünde, duvarda, tavanda veya kule tipi olmak üzere zeminde kullanabileceğiniz bu vantilatör seçeneklerinin hepsi, insan sağlığını tehdit etmeyen niteliklere sahiptir. Bu cihazlar doğal sistem ile sıcaklığı istenilen dereceye getirip kişinin daha rahat nefes almasına olanak sağlar. Çoğu vantilatörde mevcut olan kumanda ile sıcaklık derecesini ayarlamak da oldukça kolay bir işlemdir. Vantilatör fiyatları her ürün için farklılık göstermektedir. Her bütçe ve her alan için en verimli vantilatör seçenekleri Tekzen ile karşılanmaktadır. Sıcak havalarda daha rahat nefes almak için ve günlük hayatta daha rahat hareket etmek için Tekzen’in ürettiği duş sistemleri ve grup priz ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT