Toplam 252 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Banyo Aksesuarları


Sıvı Sabunluk 500ml Flosoft F032
Sıvı Sabunluk 500ml Flosoft F032
Sadece Mağazada
34,99 TL
Köpük Dispanseri 750ml Flosoft F091
Köpük Dispanseri 750ml Flosoft F091
Sadece Mağazada
119,90 TL
Bambu Raf Vantuzlu Chk 429
Bambu Raf Vantuzlu Chk 429
Sadece Mağazada
89,99 TL

Banyonuzu Dekore Etmeden Önce Tekzen Banyo Aksesuarlarına Bir Göz Atın!

Ev, ofis gibi yaşam alanlarında uzun vakit geçirilen alanlardan biri banyolardır. Dekoratif açıdan güzel bir görüntü oluşturmanın yanı sıra pratiklik sağlaması açısından birtakım banyo aksesuarları kullanılmaktadır. Banyo aksesuarları pek çok farklı kategoriye ayrılmıştır. Bu kategorilerde her zevke ve banyo tasarımına uygun ürün seçeneğini bulmak mümkündür. Tekzen banyo aksesuarları, banyolarda bulunan küvet, lavabo, klozet gibi temel ekipmanları tamamlayıcı niteliktedir.

Yumuşacık Dokuları ile Banyo Havluları

Aksesuar tercihi yaparken öncelikle banyonuzun tasarımına uygun olmasına dikkat edilmelidir. Banyonuzun büyüklüğü ne tür aksesuarlar kullanacağınız konusunda etkili olabilir. Banyonuzdaki sabit bulunan duş kabini, klozet ve lavabonun konumuna göre tercih ettiğiniz aksesuarları yerleştirebilirsiniz. Banyo ürünleri dendiğinde akla ilk gelen seçeneklerden biri ev tekstili ürünlerinden olan havlulardır. Duştan sonra ya da ellerinizi yıkadıktan sonra kullanabileceğiniz havlu modelleri bulunmaktadır. Havlular farklı boyutlarda, renk ve desenlerde olabilir. Ayrıca pamuk, keten ya da bambu gibi farklı materyaller kullanılarak üretilebilir. Bazı modeller daha sade tasarlanırken bazı modellerde nakış işlemeleri yer almaktadır. Hangi modeli tercih edecek olursanız olun, Tekzen kalitesiyle sunulan yüksek emiciliğe sahip havluları uzun yıllar kullanabilirsiniz. En kolay kullanım için duvara bir havluluk monte ederek havlularınızı asabilirsiniz.

Banyo Aynaları ile Banyo Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Banyolarda olmazsa olmaz ayrıntılardan biri de aynalardır. Banyo aynaları genellikle lavabonun üst tarafında yer alır. Banyoda saçınızı şekillendirirken ya da kişisel bakımınızı yaparken aynalardan faydalanılır. Kare, dikdörtgen ve daire şekilleri ile bu ürünler, estetik bir görüntü sunar. Ayrıca eğer dar bir banyoya sahipseniz tercih edeceğiniz ayna banyonuzun daha geniş gözükmesine yardımcı olur. Bazı aynaların kenarlarında ışık detayı bulunmaktadır. Bu da banyonuza şık bir hava kazandırır. Makyaj yaparken daha yakından görebilmek adına makyaj aynaları tercih edilir. Pek çok banyo ve makyaj aynası modeline Tekzen üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Güvenilir Hijyen İçin Klozet Fırçaları

Banyo ürünleri arasında klozet fırçaları temizlik ve hijyen için oldukça önemlidir. Kullanışlı bir ürün olması yanı sıra tasarımı ile farklılıklara sahiptir. Metal ya da plastikten üretilmiş seçenekleri vardır. Ayrıca fırça yapısı da modelden modele değişkenlik gösterebilir ve üst düzey temizlik sağlamak için tasarlanır. Banyo çöp kovası ya da tuvalet kağıtlığıyla birlikte set halinde bulunabilir. Banyo oturakları özellikle duş kabini içerisinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Denge kurmakta ya da uzun süre ayakta durmakta sıkıntı yaşayan kişilerin hayatını kolaylaştıran bir üründür. Tekzen’de bulabileceğiniz çelik, ahşap ya da plastik olarak üretilebilen oturaklar kabin içerisinde sabit hale getirilebileceği gibi diğer şekilde de kullanılabilir. Ayaklarının altında bulunan vakum ile yere sabitlenerek kayması önlenebilir. Çocuklar ve yetişkinler için farklı boyutlarda modeller kullanılabilir.

Kirli Kıyafetlerinizi Biriktirebileceğiniz İşlevsel Çamaşır Sepetleri

Küvet tutamağı, banyoya girerken ya da çıkarken denge kaybetmemek ve destek almak açısından yerleştirilebilir. Banyo ıslak olduğu için ufak bir denge kaybı istenmeyen sorunlara yol açabilir. Küvet tutamakları ile bu tarz problemlerin önüne geçebilirsiniz. Yıkanması gereken çamaşırların birikmesi için kullanılan çamaşır sepetleri kapaklı ve kapaksız modellere sahiptir. Bambu, hasır, plastik gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen çamaşır sepetlerinin hava akışı sağlayacak küçük boşluklara sahip olması önemlidir. Renklerine göre ayırabileceğiniz bölmeli seçenekler de oldukça pratik bir kullanım sunmaktadır.

Şık Aksesuarlar ile Banyonuza Son Dokunuş Yapın

Banyolara şıklık katan aksesuarlar arasından her tarza uygun ürün seçeneği bulmak mümkündür. Banyo aksesuar setleri genellikle katı ve sıvı sabunluk, diş fırçalık gibi parçalardan oluşmaktadır. Banyonuzun genel temasına uygun ya da kendi zevkinize göre aksesuarlardan tercih ederek banyonuzda dekoratif bir bütünlük yaratabilirsiniz. Banyo aksesuarları seramik, plastik, kabartma detaylı olabilir. Banyo askıları özellikle havlu asmak için idealdir. Duş kabininin yanına asacağınız askıya banyo havlunuzu asabilir, banyo sonrası kolayca ulaşabilirsiniz. Banyonuzda kullanabileceğiniz modern tasarımlara sahip, işlevsel ürünlerin tümünü hemen şimdi Tekzen’de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT