Toplam 1298 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Banyo Aksesuarları


Banyo Aksesuar Modelleri


Tekzen banyo malzemleri, yüzlerce farklı çeşit ve renk seçeneğiyle sizleri bekliyor. İsterseniz set halinde isterseniz tek tek alabileceğiniz banyo aksesuarları ise zarif tasarımlarıyla banyonuzu mükemmelleştirecek. Uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz tuvalet aksesuarları kullanışlı yapılarıyla sizleri memnun edecek.


Banyo Aksesuar Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?


Banyo eşyaları seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta banyo büyüklüğünüzdür. Küçük bir banyonuz var ise mümkün olduğunca yerden tasarruf etmenizi sağlayacak modeller tercih etmelisiniz. Örneğin; eğer küçük bir lavaboya sahipseniz, lavabo üstü banyo sabunlukları yerine duvara monte edebileceğiniz sabunluk ya da köpük dispanserleri ile daha geniş kullanım alanı oluşturabilirsiniz. Banyonuzun mevcut tasarımı ise bir diğer önemli faktör. Banyonuzun fayans renklerine ve dekorasyon tarzına uygun ürünler seçerek banyonuzu evin en iddialı bölümü haline getirebilirsiniz.


Banyo Aksesuarları Nasıl Yerleştirilir?


Banyo Aksesuarları, banyonuzun dizaynına uygun olarak pek çok farklı şekilde yerleştirilebilir. Örneğin; bir banyo aksesuar setinin içerisinde bulunan sabunluk ve sıvı sabunluğu lavabonuzun üzerine, diş fırçalığı etejer üzerine, çöp kovası ve fırçayı ise klozetinizin yanına yerleştirebilirsiniz. Havluluk ve askılığı ise lavabonuzun yanına monte ederek kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Banyo dekorasyon ürünleri, banyonuzu daha şık ve daha düzenli gösterecek en önemli detaylardır. Çamaşır makinenizin yanına ya da banyonuzun kullanıma uygun bir bölümüne yerleştireceğiniz bir çamaşır sepeti sayesinde büyük bir dağınıklıktan kurtulmuş olacaksınız.


Banyo Aksesuarları Nasıl Monte Edilir?


Banyo aksesuarları ve banyo süsleri satın almış olduğunuz ürüne ve modele göre farklı montaj işlemleri gerektirebilir. Bunun için öncelikle almış olduğunuz ürünün yönergelerini ve kullanım kılavuzunu okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca, tekzen.com'a girip satın aldığınızın ürünün ürün bilgileri bölümünden de faydalanabilirsiniz.

Havluluk, kağıtlık ve askılık gibi banyo aksesuarları ve lavabo aksesuarları, matkap yardımıyla monte edilir. Delinecek yer belirlenir, vida delikleri duvara işaretlenir. Belirlenen yerler matkapla delinir ve deliklere dübeller takılır. Duvar bağlantı parçası dübelin üstüne getirilir, sabitlenir ve üzerine aksesuar, rozet, misket geçirilir. Bağlantı elemanı olan setskur, anahtar ile sabitlenir.


Uzun Süreli Kullanım İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler


Banyo malzemeleri alışverişinizde, mümkün olduğunca uzun süreli kullanma imkanına sahip olacak, paslanmaz ve kırılmaz malzemeden yapılmış ürünleri kullanmanız faydalı olacaktır. Özellikle suya temas edecek ürünlerinizin kireç ve su lekesi tutmayacak kolay temizlenebilir yüzeylere sahip olması önerilir.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT