Toplam 3218 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Avizeler


Avizeler

Kategoride Klasik, Modern ve Sarkıtlar & Tekli Avizeler olarak üçe ayrılan avize çeşitleri, Tekzen farklıyla alıcılarının beğenisine sunuluyor. Her üç alt başlıkta da yüzlerce modele sahip bu kategoriden evinizi aydınlatacak, uyum sağlayacak ve daha şık görünüm kazandıracak ürünü seçebilir ve en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

 

ASZ, Gökyiğit International, İstanbul AVZ, Lumexx, Mn Gökyiğit, Modelight, Modelsa, Nisa Aydınlatma, Oktay Aydınlatma, Taç Avize gibi birçok marka - mağazanın ürünlerine kategoriden ulaşabilirsiniz. Bu markalara ait çeşit çeşit modeller arasından evinize uyacak ve görüntüsünü şıklaştıracak ürünü seçebilirsiniz. Eğer odanız klasik bir görünüme sahipse Klasik kategorisinde; modern bir görünüme sahipse onu destekleyecek Modern kategorisinde ya da basit bir model arıyorsanız tekli avizeler kategorisinde istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Avizeler kategorisinde bulunan Klasik başlığında; 3'lü, 4'lü, krom, abajurlu, eskitme, şapkalı gibi özelliklere sahip çeşitler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Yine aynı başlıktan kahverengi, gümüş, bal rengi gibi farklı renklerde ürünleri bir arada bulabilir ve aralarından dekorasyonunuza en çok hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Modern alt başlığından da, ister 3'lü ister daha fazla lambalı, gümüş - altın - eskitme dokuya sahip avize çeşitlerine, farklı renk seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Basit bir aydınlatma isteyen alıcalar ise Sarkıtlar & Tekli Avizeler başlığı altından istediği ürüne kolayca ulaşabilir.

 

Kararsız kaldığınız takdirde en çok satılanlar listesini de kategoride bulabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Klasik - Modern - Sarkıtlar & Tekli olarak alt başlıklara ayrılmış bu kategoride herkese göre bir ürün bulunuyor. Eğer evinizi ışıl ışıl aydınlatacak bir ürün arıyorsanız; dekorasyona uygun olması sizin için çok önemliyse; güvenilir ve hızlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız Avizeler kategorisinde binlerce ürün sizi bekliyor.

 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT