Toplam 185 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Avizeler


Hazan Tekli Avize Beyaz
Hazan Tekli Avize Beyaz
Temin Edilemiyor
Modelight Fulya Sarkıt
Modelight Fulya Sarkıt
Temin Edilemiyor
Fener Sarkıt MDL3980
Fener Sarkıt MDL3980
Temin Edilemiyor
Zirve 3'lü Eskitme
Zirve 3'lü Eskitme
Temin Edilemiyor

Göz Alıcı Şıklıkta Avizeler Uygun Fiyatlarla Tekzen’de! 

Günümüz teknolojisinin gün geçtikçe ilerleme kaydetmesi ve modanın da yenilenmesiyle birlikte, elektrik ve aydınlatma araçlarında da dönüşüm gerçekleşiyor. Sadece aydınlanma ihtiyacını karşılamak için değil aynı zamanda mekanların havasını ve dekorasyonunu da değiştirmek için avizeler tercih ediliyor. Evleri, işyerlerini ve birçok alanı dekor açısından tamamlamak amacıyla seçilen elektrik aksesuarları, çeşitli formlarıyla her zevke hitap ediyor. Evine taze bir hava katmak isteyenlerin bolca tercih ettiği bu ürünler Tekzen ile bir tık uzağınızda.

Her Ortama Uygunluk Gösteren Avize Modelleri

Evin çeşitli odalarında tercih edilen tekli avizeler veya sarkıt avizeler, evin diğer eşyalarıyla uyum içerisinde olduğu zaman daha etkili bir görünüme kavuşuyor. Estetik açıdan bakıldığında dikkat çeken ledli avizeler genellikle çalışma masası veya makyaj masası üzerine koyularak daha yüksek oranda ışık alınmasına yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra evin daha özel noktaları olan yatak odalarında sarkıt avize tercih ederek şık bir görüntü elde edilebiliyor. Bu avize modelleri ışığı eşit bir şekilde dağıtacak ampul çeşitleriyle kullanılarak daha etkili sonuçlar alınmasına da ön ayak oluyor.

Evinde sıkça misafir ağırlayan kullanıcı adaylarının dekorasyon açısından özen göstermesi gereken noktalardan biri olan aydınlatma, salon avize modelleri ile Tekzen üzerinden kolaylıkla halledilebiliyor. Salondaki diğer ev eşyaları ile uyumlu bir şekilde yer alacak olan ve ortamın tamamen havasını değiştirecek modern avizeler, çağın modasına ayak uydurulmasına da yardımcı oluyor. Doğru aydınlatma ürünleri ile etkili bir kullanım gerçekleştirilen ürünler, her türlü salonun tarzına uyum gösteriyor. Modernliğe bir kenara bırakıp geleneksel esintileri evine yansıtanlar için ideal olan klasik avizeler de fiyat açısından uygunluk göstererek evlerdeki yerini alıyor. 

İç Mekan Aydınlatmalarını Modaya Uyumlu Olarak Tasarlayın

Ev içerisinde sıkça zaman geçirilen mutfakların aydınlatması da oldukça önemli oluyor. Doğru bir şekilde konumlandırılmış sarkıtlar ve tekli avizeler bu ortamda da rahatlıkla kullanım için tercih edebiliyor. Mutfağı dekoratif açıdan yüksek oranda etkileyen mutfak avizeleri aynı zamanda aydınlatma konusunda da önem taşıyor. İç mekan dekorasyonunda bir diğer önemli alan ise evlerin holleri oluyor. Avize modelleri arasında sade olanlar tercih edilerek bu alanlarda kullanılabiliyor.

Çocuk Odaları İçin En Uygun Avize Modelleri 

Çocuk odası avize modelleri de ebeveynler tarafından özenle seçilen üstün kalitedeki Tekzen aksesuarları arasında yer alıyor. Işığın odanın her yerine eşit miktarda ve yumuşak bir şekilde dağılması çocukları rahatsız etmiyor. Bebeklerin sırt üstü yatmaları göz önünde bulundurulduğunda ışığın gözleri rahatsız etmesinin önüne geçmek için de bebek avizeleri ideal bir kullanım olanağı sunuyor.

Kaliteli Işıklandırmaları ile Avize Modelleri

Duvara monte edilerek kullanılan aplikler, bulunduğu ortamlarda sadece aydınlatma için değil, dekor amaçlı da dikkat çeken ürünlerden oluyor. Hemen hemen iç mekanın her alanında tercih edilen tasarım avizeler, genellikle çalışma masalarının üzerine kullanılıyor. Ahşap avize tasarımlarının sıkça görüldüğü aplikler, Tekzen kalitesi sayesinde fiyat performans açısından kullanıcılara kolaylık sağlıyor. 

3’lü avize modelleri başta olmak üzere tekli siyah sarkıt avize modelleri de ev genelinde tercih edilen modeller arasında ön plana çıkıyor. Klasik tarzı sevenlere hitap eden kelebekli avize veya camlı krom avize dekoratif açıdan da estetik görünüyor. Evinde ya da iş yerinde modernliği ön planda tutan kullanıcılar ise tercihlerini bambu avize, ip avize veya hasır avize modellerinden yana kullanılıyor.

Dış Mekan Tasarımlarına Uyumlu Avizeler 

Evde avize kullanımı özen ve dikkat gerektiği gibi bu ürünler, dış mekanlarda oluşturduğu konsepte ve tasarıma uygunluğu ile de dikkat çekiyor. Modern sarkıt avize modellerinin kullanıldığı alanlarda, tavan avize alanında yenilikçi tasarımlar tercih ediliyor. Hem tasarım hem de fiyat olarak tüketiciye uygun olan Tekzen avize çeşitlerinin her biri geniş ürün yelpazesindeki yerini alıyor.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT