Toplam 342 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Makina Aksesuarları


Taşlama Diski 180x6.0 - 0501213
Taşlama Diski 180x6.0 - 0501213
Sadece Mağazada
22,99 TL
Bits Uç 25 Parça- PH2
Bits Uç 25 Parça- PH2
Temin Edilemiyor

Yapı ve tadilat işlerinde kullanılan hırdavat ve el aletleri için gerekli olan aksesuarlar makine aksesuarları bölümünde size sunuluyor. Avuç taşlama uçlarına, dekupaj makinesi uçlarına, hava hortumlarına, vidalama setlerine, matkap ucu ve daire testere bıçağına ulaşabilirsiniz. Bu ürünleri Agromak, Chef, Karbosan, KL, Tekzen, Black & Decker, Maestro, Bosch, Dewalt, Kale Makine, Federal Power, Remtaş, Einhell gibi markalardan temin edebilirsiniz.


Şarjlı vidalama aletleri için farklı parça sayısından oluşan vidalama setleri arasında yıldız, düz, tors, uzun, kısa, mafsal gibi uçlara sahip olan ve taşıma kutusu ile satılan setleri seçerek yanınızda kolayca taşıyacaksınız. Matkap uçları arasında ise 4 ve 5 parçalık küçük setlere ulaşabilir veya 30, 35 ve 42 parçadan oluşan profesyonel kullanıma imkân veren setleri bulabilirsiniz. Özel çantasında satılan cırcırlı tornavida ve delme setlerini dışında tek parça haline satılan farklı uzunluklara sahip matkap uçlarını seçerek evde küçük tadilatlarda kullanabilirsiniz. Ahşap delme uçları ve buat açma setlerini de aynı bölümde bulabilir veya panç adaptörleri arasından farklı özelliklere sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Havalı çivi çakma makinesi çivisi gibi ürünleri de makine aksesuarları modelleri arasından temin edebilirsiniz. Dekupaj  testere için 5’li 6’li setler halinde satılan ahşap ve sunta kesme uçlarını ve tek parça halinde satılan testere bıçakları da bu kategoride yer alıyor.


Avuç taşlama makineleri için farklı ebatlarda taşlama disklerinin arasında ise turbo elmas kesici çeşitlerine ve metal kesme disk çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bu ürünler dışında hava hortumları bölümünden farklı uzunluklarda spiral hortumları ve duvar tutucu, tripod ve eğim ölçer aparatı gibi ürünleri, makine aksesuarları kategorisinden satın alabilirsiniz. Tekzen güvencesi ile makine aksesuarları fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT