Toplam 37 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Banyo Tekstili


Banyo Perdesi Polyester
Banyo Perdesi Polyester
Temin Edilemiyor
Banyo Paspası Kaymaz
Banyo Paspası Kaymaz
Temin Edilemiyor

Banyo Tekstili

Ev tekstili ve dekorasyonu ürün grubunun vazgeçilmez parçalarından olan banyo tekstili ile banyonuzda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi temin edebilirsiniz. Banyo tekstil ürünleri, tek parça halinde olduğu gibi set halinde de satışa çıkarılıyor. İhtiyacınıza cevap verecek zenginlikteki ürün yelpazesi kalitesi ile de uzun yıllar kullanabilmenizin önünü açıyor.

Banyo Paspas Seçimi Nasıl Olmalı?

Evin en şık ve en çok kullanılan alanlarından olan banyolar dekor açısından uyumlu olduğunda daha ferah ortamlara dönüşür. Banyo paspası da banyo dekorasyonunda önemli bir yere sahip. Paspas, seçerken genellikle öncelik banyoda kullanılan karolara verilir. Fakat aynadan banyo havlusuna kadar her bir detayı göz önünde bulundurmakta yarar bulunuyor. Tekzen ürün grubunda Confetti ve Dekoreko gibi markaların ürünlerini bulabilirsiniz.

Renk uyumunu sağladıktan sonra ebat bakımından da uyumu yakalamanız gerekir. Eponj Home ve Marie Claire gibi banyo tekstilinde öne çıkan markalarda farklı ebatlara sahip paspas seçenekleri bulunuyor. Böylece banyonuz hangi büyüklükte olursa olsun uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Banyonuza Uygun Paspas Seçimi Nasıl Olmalı?

Banyo tekstil ürünleri ve paspas seçimi yapılırken genellikle koyu renkler tercih ediliyor. Fakat banyoda estetik bakımdan güçlü ve modern bir hava estirmek istiyorsanız klasiğin dışına çıkmanızda yarar bulunuyor. Bu doğrultuda renk bakımından açık tonlara yönelebilirsiniz. Su yeşili ya da pudra tonlara sahip bir paspas özellikle siyah karolarla dekora edilen banyolara zengin ve gösterişli bir form kazandırır.

Hem kendinizi hem de misafirlerinizi düşündüğünüz bir banyo için farklı renklerde paspas edinebilirsiniz. Böylece misafiriniz geldiğinde banyonuza yeni bir dokunuşta bulunmuş olursunuz. Banyolarda tüylü paspaslar yerine daha sade modellerle de şık bir görüntü elde edebileceğinizi unutmamalısınız. Eponj Home gibi birçok marka size hitap eden alternatifler sunuyor.

Banyo Tekstil Ürünleri Nelerdir?

Banyo tekstili denince her ne kadar akıllara banyo paspası gelse de ürün grubu oldukça zengindir. Klozet takımları ve el yüz havluları da ürün grubunun önemli parçaların içerisinde kendine yer buluyor. Duşakabin bulunmayan banyolarda kurtarıcı olan banyo perdeleri de rengarenk desenleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Confetti banyo tekstili kategorisinde aradığınız her ürünü temin edebileceğiniz markaların başında bulunuyor. Ayrıca farklı markaların özenle hazırladığı koleksiyonu da görebilirsiniz. Özellikle set halinde tasarlanan bornoz setleri banyoda da uyumlu olmayı sevenlerin taleplerini karşılıyor. Dilerseniz set halinde alabileceğiniz bornozları tek olarak da sipariş edebilirsiniz. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da unutulmuyor. Eğlenceli motiflere sahip çocuk bornozlarını da aynı ürün grubunda bulabilirsiniz.

Banyo Ürünlerinde Fiyat Performans Dengesi

Banyo takımı ve banyo havluları banyolara şıklık kazandırmanın yanı sıra ihtiyaçları karşılaması açısından da oldukça fonksiyoneldir. Özellikle banyo havlusu ve bornoz gibi emiciliği önemli olan ürünlerde amaca uygun kumaşlar tercih ediliyor. Ürünlerdeki tüm bu özellikler fiyat performans düzeyini dengede tutuyor. Ürüne ödediğiniz ücret ile üründen aldığınız kalitenin sağladığı dengeyi kendiniz de keşfedebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT