Toplam 38 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Grup Priz ve Uzatma Kablosu


Dişi-erkek Fiş
Dişi-erkek Fiş
Temin Edilemiyor
Makel 2'li Grup Priz
Makel 2'li Grup Priz
Temin Edilemiyor
Makel Üçlü Grup Priz
Makel Üçlü Grup Priz
Temin Edilemiyor
Makel 3lü Golyat
Makel 3lü Golyat
Temin Edilemiyor

Grup Priz ve Uzatma Kablosu Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Tekzen'de!

Günlük yaşantıda sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alan grup priz çeşitleri, gündelik yaşamı kolaylaştırıcı niteliktedir. Ev ve çalışma ortamlarında sıklıkla tercih edilen grup prizler, farklı adet ve uzunluk alternatifine sahiptir. İhtiyaç halinde tercih edilen uzatma kablosu çeşitleri, priz mesafesinin yetmediği alanlar için kurtarıcı özelliğe sahiptir. Bazı durumlarda adet ve uzunluk açısından yetersiz kalan prizler, uzatma kablosu, dahili fişli ya da kablosuz şekilde kullanıcıların beğenisine sunulur. İhtiyaçları karşılanırken estetik görünüşü de önemseyen kullanıcılar için farklı renk elektrik uzatma kablosu çeşitleri bulunmaktadır. Siz de günlük yaşantınızı kolaylaştıracak grup priz ve uzatma kablosu çeşitlerini Tekzen aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Günlük Yaşantınızı Kolaylaştıracak Grup Priz ve Uzatma Kablosu Çeşitleri

Uzatma kabloları, günlük yaşantının önemli bir kısmını kolaylaştıracak ölçekte tasarlanmaktadır. Prize yakın olmayan alanlar için tercih edilen modellerden biri olan S-Link Swapp SPGKS09 7'li Universal priz çoklayıcı, aynı anda birden fazla elektrikli aletin şarj olup çalışmasına katkı sağlamaktadır. Priz çoklayıcı modellerin bazılarında USB girişi de bulunmaktadır. USB girişi sayesinde şarj adaptörüne ihtiyaç duymadan elektronik aletlerin şarj edilmesi mümkündür. Tekzen uzatma kablosu seçenekleri, geniş uzunluk aralığına sahip olduğundan dolayı kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Birbirinden Kullanışlı Grup Priz ve Uzatma Kablosu Modelleri

Uzatma kablosu ve grup priz modelleri, birbirinden kullanışlı ürünlerden meydana gelmektedir. Viko Multi-let 3'lü grup priz 2 metre modeli, 2 metrelik uzunluğu sayesinde sıklıkla tercih edilir. Tekzen grup priz kategorisinde yer alan pek çok ürün çeşidi, çocuk koruma fonksiyonuna sahiptir. Bu sayede güvenlik açığı oluşturmadan kullanıcıların günlük işlerini gerçekleştirmesi beklenir. Geniş alanlarda sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alan 5 metre uzatma kablosu, özellikle ortak çalışma alanlarının vazgeçilmezi olarak ifade edilir.

Farklı Çeşitlerden Meydana Gelen Uzatma Kablosu ve Grup Priz Modelleri

Grup priz ve uzatma kablosu çeşitleri, pek çok alanda tercih edilen yardımcı ürünler arasında yer alır. Grup priz ve uzatma kablolarının tercih edildiği alana uygun olarak kablo uzunluğuna karar vermek mümkündür. Küçük bir alanda çalışma yaparken yaklaşık 2 metrelik 4’lü priz tercih edilebilir. Çalışma esnasında cihaz güvenliğini en üst düzeyde tutmak için tercihinizi akım korumalı prizlerden yana kullanmalısınız. Akım koruma prizleri, elektronik cihazların yüksek voltajdan korunmasını sağlayarak güvenli bir ortam oluşturur.

Güçlü Alternatiflere Sahip Grup Priz ve Uzatma Kablosu Seçenekleri

Kolay kullanım avantajı sunan grup priz çeşitleri, farklı renk ve model alternatiflerinden oluşmaktadır. Beyaz, siyah, gümüş ve gri gibi renklere sahip olan çoklu priz modelleri, pek çok alanda kullanıma uygundur. Farklı renk ve model çeşitliliğine sahip olan uzatma kabloları, iç mekanda kullanıldığı gibi dış mekanlar için de tercih edilmektedir. Açık alanda kullanılan uzun kablolu grup prizler makara sistemine sahiptir. Makaralı uzatma kablosu modelleri, 20, 25 ve 50 metre arasında değişmektedir. Makaralı uzatma kablosu çeşitleri, yapı ve bahçe işlerinde sıklıkla tercih edilen güçlü alternatifler arasında yer alır.

Uygun Fiyatlı Grup Priz ve Uzatma Kablosu Modelleri Tekzen’de!

Grup priz ve uzatma kabloları, oldukça geniş ürün çeşitliliğinden meydana gelir. Golyat priz seçenekleri de grup priz tercih etmek isteyen kullanıcılar için güçlü bir alternatif olarak bilinir. Golyat priz modelleri , aynı anda en az 2 cihazı çalıştırmak ya da şarj etmek için tercih edilerek gündelik yaşamın pratik hale gelmesini sağlamaktadır. Tekzen bünyesinde yer alan grup priz ve uzatma kablosu modelleri, fiyat açısından da kullanıcı dostudur. Ürünlerin sahip olduğu özellikler göz önünde bulundurulduğunda uzatma kablosu fiyatları son derece bütçe dostudur. Siz de Tekzen elektrik ve aydınlatma ürünleri arasında yer alan grup priz ve uzatma kablosu modellerini uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT