Toplam 154 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Grup Priz ve Uzatma Kablosu


Elektrik ve Aydınlatma kategorisinin bir alt grubu olan grup priz ve uzatma kablosu kategorisi çeşitli kullanım alanlarına sahip çoklu prizlere ev sahipliği yapıyor. Ev gibi kişisel yaşam alanlarının yanı sıra endüstriyel amaçlarla da kullanılabilecek olan ara kablo, uzatma priz, kablo makarası gibi alternatif kullanım seçeneklerine sahip ürünlerin bulunabileceği çoklu priz kategorisi, ek olarak 3'lü, 6'lı uzatma kabloları gibi ürünleri de içerisinde barındırıyor. Çeşitli meslek grupları tarafından sıklıkla kullanılan uzatma kablosu modelleri, geniş ürün çeşitliliği ve model alternatifleriyle öne çıkıyor.

Özellikle dışsal alanlarda sağladığı avantajlarla öne çıkan ve endüstriyel amaçlar için kullanılan makaralı seyyar uzatma kabloları sağladıkları işlevsellikle kategorideki dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Yüksek güvenlikli koruma vadeden topraklı prizler de kategoride değerlendirebileceğiniz çoklu priz modelleri arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra aşırı nemli alanlarda kullanım kolaylığı sağlayan özel kablolu prizler de kategoride kullanıcılara sunuluyor. Kullanım önceliği daha çok küçük ev aletleri gibi düşük voltaj aletler olanlara hitap eden topraklı prizler arasında kablo uzunluğuna göre 2 metre, 5 metre ve 10 metreye kadar çıkan alternatifler mevcut. Kategoride yer alan diğer ürünler arasında yer alan çocuk korumalı prizler, bünyelerindeki güvenlik anahtarları sayesinde kullanım emniyetini arttırırken aynı zamanda kullanıcıya dilediği anda voltajı kesme imkanı veren bir kullanım opsiyonu da sunuyor.

Kablo kalitesine, uzunluğuna, ürün markasına ve kullanım amacına göre farklılık gösteren çoklu priz fiyatları, geniş aralıklarda olmakla birlikte her kesimden kullanıcıya hitap eden avantajlarıyla da dikkat çekiyor.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT