Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Kapı Modelleri Uygun Fiyatlarla

Ev aksesuarının bir parçası olarak düşünülen kapılar, odaların tarzına eşlik etmekle beraber ses ve ısı yalıtımı için de önemli bir rol üstleniyor. Görüntüsü kadar sağlamlığıyla da öne çıkan Tekzen kapı çeşitleri farklı renk ve boyut seçenekleriyle satışa sunuluyor. Örneğin, ister salon kapısı olarak isterseniz de diğer odalar için tercih edebileceğiniz Bestdoor panel iç kapı, beraberinde gelen yönsüz menteşeleriyle çift yönlü kullanılabilme özelliğine sahip. 200 cm’ye 80 cm ebadıyla birçok eve uyum sağlayabilen Rotadoor panaroma kapıise üretiminde kullanılan özel yöntemle eğilme ve dönme riskini ortadan kaldırarak sağlamlığa vurgu yapan ürünler arasında yerini alıyor.

Akordiyon Kapı ile Eşyalarınıza Yer Açın

İç kapılar kategorisinin kullanışlı modellerinden biri olan akordeon kapı, küçük metrekareli odalar için oldukça ideal.  Özellikle alan sorununa çözüm olabilmesiyle banyo kapısı olarak da rahatlıkla kullanılabiliyor. İstediğiniz renkte ve farklı malzemelerden yapılmış çeşitlerini bulabileceğiniz bu ürünler hem odaya farklı bir hava katıyor hem de odadaki diğer eşyalar için yer açıyor. Sürgülü kapı özelliği de taşıyan bu modeli sadece küçük dairelerde değil, geniş evlerde de tercih ederek ev dekorasyonunun önemli bir parçası haline getirmeniz mümkün. İster camlı iç kapı olarak isterseniz de sade haliyle tercih edilebilen bu ürünle odalarda eşyalara yer açma derdine son vereceksiniz.

Kapı Bakımı için 3 İpucu

Kapılarınızın uzun ömürlü olması için bakımını düzenli aralıklarla yapmanız önemlidir. Amerikan kapı kullanıyorsanız, ürün yüksek yoğunlukta lif levhalardan oluştuğu için, temizliğinde sünger ya da pamuklu bez tercih etmelisiniz. Odalarınızda ahşap kapı varsa bakımında kimyasallar yerine bol su ve sabun kullanılması faydalı olacaktır. Aksi takdirde ürünün doğal yapısında zamanla bozulmalar meydana gelebilir. Aynı şekilde çelik kapı bakımında da ağır kimyasallardan uzak durmak yine ürünün ömrünü uzatan unsurlardan. Bunun yerine ahşap ve çelik olanların bakımı için özel olarak üretilmiş temizlik malzemelerini kullanmak bir alternatif olabilir. Kısacası Tekzen tarafından sunulan çeşit çeşit kapı modelleri için farklı yöntemlerle bu ürünlerin bakımı yapılarak uzun süreler kullanılmaları mümkün.

Hem Fonksiyonel Hem Şık Paspas Alternatifleri

İster dışarıda ister iç mekânda tercih edilen paspas, birbirinden farklı desen, şekil ve malzemeden üretiliyor. Kapı önü paspasları dışarıdaki kirin ve tozun içeri girmesine engel olduğu için ev hijyenine de katkı sağlaması bakımından oldukça önemli. Genellikle ofis veya iş yerleri için tercih edilen nem alıcı paspas modeli ise ayakkabılardaki suyu emdiği için iç mekânda ayak izi oluşmasının önüne geçiyor. Ev içi modelelleri ise yumuşak ve sıcak dokuları, şık desenleri ve farklı formlarıyla hem evin tarzını yansıtıyor hem de ayakları ısıtıyor.

Bu Yatak Odası Mobilyaları ile Yenilenin

Günün yorgunluğunun atıldığı yatak odalarında her açıdan rahat etmek herkes için önemlidir. Bu bakımdan yatak odası mobilyaları arasında seçim yaparken onların hem işlevselliğine hem de tarzınıza uygun olup olmamasına dikkat etmek gerekir. Tekzen’de karyoladan komodin ve şifonyere, takı dolabından yatak odası setlerine kadar geniş ürün çeşitliliği içerisinde kendinize uygun ürünler seçmeniz oldukça kolay. Tüm bunlara ek olarak farklı farklı mobilya aksesuarları da bulabileceğiniz bu kategoride uygun fiyatlı montaj hizmetleri de bulmanız mümkün.

Odanızın Tarzını Kapınızla Tamamlayın 

Ev dekorasyonunda koltuk veya masalar kadar kapılar da odanın tarzını yansıtan unsurlardan sayılır. Dolayısıyla kapı alışverişi yaparken diğer mobilya çeşitlerinizin renk ve tarzına göre hareket etmenizde fayda var. Örneğin, bembeyaz döşenmiş yalın bir salonda sade dokulu beyaz ahşap model kullanılabilirken, avangart tarzda bir oturma odanız varsa kapı alırken sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Siz de odanızın tarzına uygun bir kapı arayışındaysanız Tekzen’deki farklı modelleri en avantajlı kapı fiyatları ile hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT