Toplam 49 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Kapılar


Kapılar

Farklı renk ve boyuttaki iç kapı modellerinden akordiyon modellere kadar birçok ürün Tekzen'de sizi bekliyor. Kapı kategorisinde yer alan, çeşitli renklerde ve boyutlarda üretilen akordiyon kapılar ile evinizde veya ofisinizde yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Mobilya kategorisinden ulaşabileceğiniz ahşap veya plastik akordiyon modeller arasından istediğinizi seçerek, mekanınıza, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun tercihler yapabilirsiniz. Katlanabilir formda oldukları için, montajı basit ve masrafsız olan bu modellerde buzlu cam veya düz çeşitler arasından, istediğinizi seçebilir ortama uygun dekoru sağlayabilirsiniz. İşlevselliğin yanı sıra, açıldığı zaman çok küçük boyutlarda yer kapladığı için, kapısız bir oda görünümüne kavuşabilirsiniz.

 

Farklı ahşap seçenekleri ile sunulan iç kapılar ile odalarınızın dekor ve tasarımına uygun çeşitler sizleri bekliyor. İçe veya dışa doğru açılan çeşitlerle, evinizin mimarisine uygun seçeneklere Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Otel tipi veya basma kol seçeneklerinden istediğiniz seçeneği kullanabilirsiniz. Camlı veya düz modeller ile mekanınıza farklı görünümler katabilir, bütçenize uygun modelleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ahşap boyası ve cila kullanarak, mekana desen veya renk değişimi uygulayabilir, ortamın havasını değiştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Ortamın ısı kaybını azaltmaya yarayan ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlayan kapı pencere bantları, kolay uygulama çeşitleri ile sizleri bekliyor. Farklı kalınlık, boyut ve maddelerden oluşan pencere bantları ile iç mekanın ısı kaybını büyük ölçüde azaltabilir ve evinizin çerçevelerine kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Ofis ve dükkanlar için, kauçuk veya kaliteli plastikten oluşan kapı alt bantları ile hem ısı kaybını önlersiniz hem de haşere ve toz girmesini engellersiniz.

 

Akordiyon ve ahşap kapı kategorisinde, evinizin şekline ve dekoruna uygun aradığınız her şeyi bulabilir, Tekzen kalitesi ve güvencesi ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT