Toplam 219 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Blenderlar


Elektrikli mutfak aletlerinin en çok tercih edilenlerinden biri olan blender kategorisinin altında sağladıkları kolaylık ile artık mutfakların vazgeçilmezi haline gelen yardımcılarınızı bulabilirsiniz. Arzum, Fakir, Braun, Arçelik, ve Tefal gibi kaliteli ve güvenilir elektrikli mutfak ürünleri markaları içerisinden mutfakta işinizi kolaylaştıracak modellere ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak modeli zengin ürün seçenekleri arasından bularak, hızlı ve keyifli kullanım ile kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.


Hem ergonomik hem de rahat kullanım sağlayan tasarımları ile lezzetli karışımlar hazırlamak için blenderlar ideal tercihiniz olacaktır. Kategoride inceleyebileceğiniz setler ile ara öğünleriniz için sağlıklı, lezzetli ve bol vitaminli içecekler hazırlayabilir ya da uzun zamandır denemek istediğiniz bir tarifi kolaylıkla yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre belirleyeceğiniz bir motor gücü ile doğrama, rendeleme, çırpma, dilimleme ve karıştırma süreçlerini hızlandırabilirsiniz.


Keskin ve güçlü çelik bıçaklar sayesinde buz kırabilir, seçtiğiniz el blender modeline göre ürünü teflon ve seramikte de kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan paslanmaz çelik aksesuarları rahatça takıp çıkarabilir, bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Plastik, cam veya paslanmaz çelik sürahili modellerin kapaklı olmaları sebebiyle karışımlarınız dışarı taşmayacak, bu sayede hijyenik bir kullanıma sahip olacaksınız. Kategoride bulabileceğiniz BPA içermeyen karıştırma şişeli setler ile de hazırladığınız karışımları gün boyu yanınızda taşıyabilirsiniz.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile tatlı, içecek, bebek maması gibi birçok tarifi hazırlarken ihtiyaç duyacağınız şık ve ergonomik tasarımlı bir blender setine bütçenize uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz. Farklı malzemelere, doğrayıcı ve ölçüm hazne kapasitelerine, hız ayarlarına göre değişiklik gösteren ürünlerin üzerine tıklayarak özelliklerine göz atabilir ve dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT