Toplam 168 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Tost Makineleri


Pratik şekilde kızartma yapmak istiyorsanız elektrikli ev & mutfak aletleri bölümünün altında bulunan tost makineleri kategorisine bakabilirsiniz. Bu bölümde küçük boyuttan büyük boyuta, ev tipi makinelerden büfe tipi makinelere kadar her türden çeşidi yer alıyor. Arçelik, Arzum, Fakir, Goldmaster, Tefal, Philips, Schafer, Korkmaz ve daha birçok önde gelen ev aletleri markalarının modelleri kategori altında bulunuyor.


Sandviç yapmaya yarayan makine çeşitleri pek çok farklılık gösterebiliyor. Waffle sevenler için bazı makinelerinin waffle ekmeğini yapabilme özelliği de bulunuyor. Direkt görevi waffle yapmak olan waffle makineleri de bu kategori altında mevcut. Izgara özellikli makinelerin üstünde rahatlıkla etinizi, balığınızı, sucuğunuzu, salamınızı, sosisinizi pişirebilirsiniz. Dijital ekranı bulunan ürünler de var. Ekran üzerinden sıcaklık, zaman ayarlarını görebilir ve değiştirebilirsiniz. 


Makineler büyük boy veya küçük boy olabiliyor. Evinizin, iş yerinizin, cafenizin veya büfenizin ihtiyacına göre istediğiniz büyüklükte ürünü bulabilir ve satın alabilirsiniz. Tost yapmaya yardımcı makinelerin çelik, döküm, granit, seramik gibi farklı malzemelerle üretilmiş olan modelleri bulunabiliyor. Çok fonksiyonel ürünleri mutfakta her zaman kullanabilirsiniz. Sadece ekmeğimi kızartıp tostumu yaparım diyorsanız daha standart bir ürün ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.


Tekzen elektrikli mutfak aletleri bölümünde mutfak tezgahlarını süsleyecek birbirinden şık ve zarif modeller bulunuyor. Kendi mutfağınıza yakışacağını düşündüğünüz modeli seçin ve kolayca alın. Tost yapma özellikli makinelerin fiyatlarına kategori içinden göz atabilirsiniz. Bu alanda hangi marka en iyi diye düşünüyorsanız da kategori altındaki ürünleri karşılaştırıp kendi kararınızı verebilirsiniz. Her cebe, her bütçeye uygun tüm ihtiyaçları karşılayabilecek ürün seçenekleri Tekzen'de sizleri bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT