Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Klozet Kapağı Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Evinizin en sık kullanılan bölgelerinden biri olan tuvaletinizde hijyeni korumak ve görsel açıdan zenginlik kazandırmak için kaliteli malzemeler ve uzman işçilik kullanılarak üretilen ürünlere ihtiyaç duyarsınız. Bu alanda kırılmaz beyaz klozet kapağı gibi modellerle dikkat çeken bu ürünler, pek çok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilmekte. Kolay kurulumu ve sahip olduğu işlevsellik sayesinde siz de tuvaletinizde en uygun ürünleri kullanabilirsiniz. Uygun fiyatları ve zengin çeşitliliği sayesinde sizler için en kullanışlı ürünleriyle hizmet eden Tekzen sizleri bekliyor.

Klozet Kapağı Ölçüleri Nasıl Alınır?

Farklı banyo ortamlarına uygun olan klozet kapakları arasından seçim yaparken sizin için en uygun olanını satın almanız için tavsiye edilen en uygun yöntem alafranga tuvaletinizin üzerine bir karton koyup köşelerinden kesmek olacaktır. Tekzen’in zengin ürün çeşitliliği içerisinde size uygun ölçüde klozet kapağını satın almanız için bir karton yardımı yeterli olacaktır. Çocuk veya yetişkin boyunda olan “klozet kapağı ölçüsü nasıl alınır?” sorusunun cevabını bu şekilde oldukça basit bir yöntemle bulabilirsiniz. Bu noktadan sonra geriye sadece beğendiğiniz modeller arasında tercih yapmak kalacaktır.

Klozet Kapağı Çeşitleri Nelerdir?

Çocukların tuvalet eğitiminde kullanılan renkli ve adaptasyon oluşturabilecek klozet kapaklarını da Tekzen’de bulabilirsiniz. Bu alanda kendini gösteren Tekzen pembe süngerli klozet kapağı hem konforlu bir ortam oluşturması hem de estetik yapısıyla dikkat çeker. Standart modellerin yanı sıra kare klozet kapakları son dönemlerde dikkat çekici bir dekoratif klozet kapağı alternatifi haline gelmiştir. Görünümü ve kullanımı oldukça farklı olan bu kapaklar tüketicinin tercih odağı olmayı başarmış ve en uygun fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Yavaş kapanan klozet kapakları kullanıcının kapağı kapattıktan sonra yavaş yavaş kapanan ürünlerdir. Bu şekilde oluşabilecek tahribi önler ve aynı zamanda ses kirliliğini de ortadan kaldırmış olur. Ayrıca bu yönteme sahip plastik duroplast kapaklar kullanıcının elinin sıkışması, tuvaletin klozet kapağına temas eden üst yüzeyinde deformasyonu engellemektedir. Bu tarz kapaklar daha çok havaalanı, otel, hastane gibi yerlerde insan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde kullanılır. Klozet kapağı çeşitleri materyal açısından da farklılık göstermektedir. Kapaklar, genellikle plastik olmalarının yanı sıra MDF, duroplast, masif meşe gibi malzemelerden de üretilebilmektedir.

Klozet Kapağı Fiyatları

Çeşitli özelliklere ve malzeme kullanımına göre ayrılan klozet kapakları en uygun fiyatlarla Tekzen’de sizleri bekliyor! En çok tercih edilen ürünlerden biri olan Kırılmaz Beyaz Klozet Kapağı her eve uyum sağlamasının yanı sıra uygun fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Kare ya da standart olmasının yanı sıra yavaş kapanılabilir gibi özellikleri olan klozet kapakları tercih edeceğiniz modelin malzemesi ve ölçülerine göre fiyat farklılığı gösteriyor. Çocukların dikkatini çekebilecek ve tuvalet alışkanlığını kazanabilmeleri için dekore edilmiş çocuk klozet kapakları yanı sıra yetişkinler için yavaş kapanılabilir amortisörlü ve farklı desenleri barındıran klozet kapakları da mevcut. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolay olan onlarca çeşit klozet kapağına göz atmak için siz de hemen Tekzen’i ziyaret edebilirsiniz!

Klozet Kapağı Nasıl Takılır?

Ölçüleri daha önceden belirlenmiş olan klozet kapaklarının kurulumu oldukça kolay olup bütün çeşitliliğiyle Tekzen’de sizlerin beğenisine sunulmuştur. Tuvaletin üzerinde bulunan deliklere göre uygun pozisyona getirilen kapak yanında verilen çeşitli materyallerin yardımıyla kolay bir şekilde montajı gerçekleştirilebilir. Plastik ya da mermer gibi farklılık gösteren materyallerden üretilen tuvalet ve kapağın birleşimini sağladıktan sonra ucuna yerleştirilen vida yardımıyla sağlamlaştırıp kullanıma hazır hale gelir. Ayrıca takıldıktan hemen sonra banyo ve tuvalet temizlik malzemeleriyle anında temizlenebiliyor.

Klozet Kapağı Nasıl Sökülür?

Kurulumu kadar sökülmesi de oldukça kolay olan klozet kapakları bağlantı yerinde bulunan vidaların çıkarılmasıyla kolaylıkla tamamlanabilir. Rezervuar iç takımları ile herhangi bir bağlantı kurulmasına gerek duyulmayan bu ürünler kolaylıkla değiştirilebiliyor. Kapak ve tuvaletin birleşmesini sağlayan aparatların ucundaki vidalar kelebek etkisiyle sökülüp takılabilir. Süngerli, düz, yavaş kapanılabilen amartisörlü ve çocuklar için özel tasarımları barındıran Tekzen, uygun fiyat ve ürün çeşitliliği ile sizleri bekliyor!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT