Toplam 87 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Yalıtım Malzemeleri


İnşaat ve boya malzemeleri arasında izolasyon malzemeleri, poliüretan köpükler, silikon mastikler, straforlar, su geçirmezlik harçları ve yalıtım bantları gibi ürünlere bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Kategoriden yalıtım malzemeleri fiyatları hakkında bilgi alabilir ve ürünler arasında karşılaştırmasını yapabilirsiniz.

 

İzolasyon malzemeleri arasından izole boru, yalıtkan paspas, akustik sünger, izole levha, cam macunu gibi ürünleri temin edebilirsiniz. Isı ve ses yalıtımı için kullanılan yalıtım rulosu çeşitlerinden uygun ebatlarda olanı seçebilirsiniz. İzolasyon için gerekli olan takviye sapı, dübel ve izolasyon harcı gibi işlerinizi kolaylaştıracak yardımcı ürünler de kategoride sizi bekliyor. Isı yalıtımında kullanılan sprey poliüretan köpükleri de kategoride bulabilir ve izolasyon fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

 

Ev yalıtım malzemeleri arasında yer alan en önemli malzemelerden biri olan dolgu yapıştırıcılar ile alüminyum, paslanmaz çelik, doğal taş, beton, tuğla, ahşap, cam gibi malzemeleri kolayca yapıştırabilirsiniz. Bu ürünler dışında kimyasal dübel, harç katkısı, ince tamir harcı gibi yardımcı ürünleri tek çatı altından satın alabilirsiniz. Aynı zamanda kauçuk, keçe ve plastik conta çeşitlerinin kullanıldığı her alanda tercih edilebilen sıvı conta gibi pratik ürünleri de Tekzen güvencesi ile temin edebilirsiniz.

 

Yalıtım malzemeleri çeşitleri arasında levha yapıştırıcısı, kapı tozluğu, boru yapıştırıcısı, silikon tabancası, havalı silikon tabancası, tesisat macunu, radyatör arkalığı, sünger köpük levha gibi ürünlere ve izolasyon bandı gibi ürünlere ulaşabilir, küçük tamiratları kendiniz kolayca halledebilirsiniz. Bu ürünleri Mastercare, Kalekim, Tekzen, Sista, İzocam, Thermaflex, Chef, Reca, Best, Henkel, Saarpor, Sonax, Yeni Özel, BMX, Bondit, Agromak, Difix, Gerok, Homecare, KL, Polisan, S-Fix ve Tecande gibi birçok farklı markadan satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT