79,00 TL'den başlayan fiyatlar

169,90 TL

Gardıroplar

139,90 TL'den başlayan fiyatlar

319,90 TL

449,90 TL


Mobilya


İlginizi Çekebilir

Evinizin ve ofisinizin dekorasyonunu değiştirecek ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek birbirinden şık tasarımlara sahip ürünlere mobilya kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Adore, Alpino, Avensis, Kenyap, Bestline, Dekorister, Minar, Tekzen, Tekzen Home, Wesstinhouse, Sanal Mobilya, Özçakı Tekstil gibi pek çok seçkin ve kaliteli markaya ait mobilya çeşitlerinin yer aldığı kategoride; genç odası setleri, yatak odası takımları, masalar, mutfak dolapları, kitaplıklar, ranzalar, raf ve duvar üniteleri, gardıroplar ve tv üniteleri gibi çok farklı çeşit ürünü bulabilirsiniz.

 

Dinamik tasarımlara sahip dolap ve kitaplık modelleri ile evinizin dekorasyonuna canlılık katarken, aynı zamanda da eşyalarınızı rahatlıkla organize edebilirsiniz. İş yerinizde ve çalışma odalarınızda sizlere eşlik edecek dikkat çekici tasarıma sahip çalışma masaları sayesinde ise çalışmayı daha keyifli hale getirebilirsiniz ve elektronik eşyalarınızı, dosyalarınızı, kitaplarınızı en iyi şekilde muhafaza edebilirsiniz. Bütçenize uygun  kitaplık fiyatları arasında tercihinizi yapabilirsiniz.

 

Oturma odalarınıza ve salonlarınıza şık bir hava katmanıza yardımcı olacak mobilya modelleri ve mobilya aksesuarları, kullanışlı yaşam alanları oluşturmanızı kolaylaştıracaktır. Hem dekoratif eşyalarınızı sergileyebileceğiniz hem de kitaplık olarak kullanacağınız raflar, çok amaçlı ve raflı dolaplar, TV üniteleri, sehpa setleri ile evinizin dekorasyonuna ufak dokunuşlar yaparak odalarınızı daha sıcak bir görünüme kolayca kavuşturabilirsiniz.

 

Gençler için özel olarak dizayn edilmiş, zevkli tasarımlara sahip genç odası setleri ile çocuklarınızın ihtiyaçlarına cevap verirken, evinizde hoş bir uyum yaratabilirsiniz. Ahşap ya da metal ranza çeşitleri ve yaşam ünitelerini tercih ederek, küçük odalarda alandan tasarruf edebilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile alanında başarılı mobilya markaları arasından; bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olacak ürünlerin özelliklerini daha detaylı olarak görebilirsiniz ve dilediğiniz ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız
Canlı Destek