Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Paspas - Koltuk Kılıfları


Oto Paspas Halı Onyx
Oto Paspas Halı Onyx
Temin Edilemiyor

Onlarca Çeşit Oto Paspas ve Oto Koltuk Kılıfları Tekzen'de!

Araçların temiz ve düzenli bir şekilde kullanılması amacıyla üretilmiş birbirinden kullanışlı ürün vardır. Bu ürünler arasında yer alan oto paspas modelleri araçların döşeme ve zemin kısmını korumak amacıyla geliştirilmiştir. Araçları olumsuz koşullardan koruyan oto paspaslar, araç türüne göre farklılık gösterebilir. Birbirinden farklı model ve alternatifi söz konusu olan oto paspaslar sayesinde araçlarınızı olumsuz koşullardan korumak mümkündür. Çeşitliliği yüksek olan ürünlerden biri olan oto paspaslar arasından aracınıza en uygun olan modeli tercih etmek oldukça kolaydır. Araçların kullanıldığı ilk andan itibaren oto paspasına sahip olması, aracın hijyen ortamını sürdürmesi ve korunması açısından oldukça önemlidir. Aracın dekorasyonu açısından da hoş bir görüntü elde edilmesine katkı sağlayan oto paspas alternatifleri, gün geçtikçe daha popüler bir hal almaktadır. Oto paspas malzemeleri de araç için oldukça önemlidir. Malzemelerin çok çeşitli olması sayesinde kullanıcılar tercihlerini arzu ettiği şekilde gerçekleştirebilir. Bir oto paspasının sahip olması gereken öncelikli özelliği, dayanıklı malzemeden meydana gelmesidir. Farklı araç modellerine ve kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan oto paspasları, zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Oto paspas modelleri, kağıt, halı, deri, kauçuk, lastik ve alüminyum gibi malzemelerden meydana gelebilir. Bu malzemeler çoğu zaman tek halde kullanıcıların hizmetine sunulsa da kombinlenerek kullanıcıyla buluşan oto paspas alternatifleri de bulunmaktadır.

Aracınıza Uygun Birbirinden Farklı Oto Paspas Modelleri

Oto paspasları şık ve modern ölçüdeki tasarımları eşliğinde her araca uygun hale getirilmektedir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler eşliğinde üretilen oto paspas alternatifleri, otomobiller için en önemli aksesuarlardan biri olarak bilinir. Araçların içini temiz tutabilmek için tercih edilen Tekzen oto paspas seçenekleri, bariyerli ya da bariyersiz alternatifler eşliğinde kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Araç içi paspas modelleri sayesinde araçların taban kısmının toz ve kirden korunması mümkün hale gelir. Otomobil zeminini koruyan oto paspaslar, değişen iklim ve hava koşullarında da etkili olacaktır. Kar ve yağmur sonrası oluşan çamurdan araçlarınızı koruyarak araç içi temizliği sağlamak mümkündür. Araba paspası kullanımı sayesinde, araç zemininin uzun süre temiz olması sağlanır. Oldukça dayanıklı olan oto paspasları hem soğuk hem de sıcağa karşı direnç gösteren malzemeler eşliğinde üretilmektedir. -50 dereceye kadar soğuğa dayanabilen oto paspas alternatifleri, aynı zamanda +80 dereceye kadar ısıya karşı direnç göstermektedir. Bu sayede zorlu hava koşullarında dahi oto paspas alternatiflerini araç içinde tercih etmeniz mümkün olacaktır. Kaliteli malzemelerden üretilen araç içi oto paspası, kendini salmayan malzemelerden üretilerek uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Araç İçin En İdeal Oto Paspas Alternatifleri

Araç içinde tercih edeceğiniz oto paspas alternatifleri, çeşitli ihtiyaç ve isteklerinize cevap verecek türden olmalıdır. Sürücü açısından en ideal oto paspas modellerinden biri de kaymaz tabanlı olanlardır. Araç sürmek son derece dikkat gerektiren bir eylem olduğundan dolayı, seyir esnasında sürücünün dikkatini hiçbir unsurun dağıtmaması gerekir. Araba paspası da bu sebeple kaymaz tabandan meydana gelmelidir. Sürücülere son derece rahat bir sürüş deneyimi yaşatan kaymaz tabanlı oto paspas modelleri güvenilirdir. Oto kauçuk halı ve paspaslar araç için oldukça konforlu ürünler arasında yer alır. Özellikle kauçuktan üretilen oto paspas alternatifleri, sürtünme ve aşınmaya karşı direnç göstererek kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunar. Ek olarak, dayanıklı oto paspasları aşınmalara, suya, soğuk ortamlara, sıcağa ve güneş ışığına karşı da direnç göstermektedir. Bu bağlamda, oto paspasları için her mevsime uygun olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Böylece her mevsim farklı oto paspası almak yerine tüm yıl kullanacağınız oto paspası tercih ederek maliyet tasarrufu elde etmeniz olasıdır. Çevre dostu ve geri dönüştürülebilir materyaller eşliğinde imal edilen oto paspasları, ekolojik olmasıyla bilinir.

Kolay Temizlenebilen Oto Paspas ve Oto Koltuk Kılıfları

Mevsimsel faktörlere, ısıya, kir ve toza karşı direnç gösteren araç içi oto paspasları, koku önleyici özelliğe sahiptir. Sürtünme ve aşınmalara karşı da direnci olan araç içi ürünler, birbirinden farklı araç modellerine uygunluk gösterir. Tekzen aracılığıyla sunulan Fiat Egea Sedan 3D Havuzlu Oto Paspas BOSSE 1. Kalite ürün modeli, havuzlu araç içi bariyerli paspas olarak bilinmektedir. Araç içine dökülen sıvıları, yapısı gereği havuz adı verilen kısımda toparlayan bu ürün modeli sayesinde, araçların kirlenmesinin önüne geçilmektedir. Koltuklara yakın kısımda bulunan üçgen çizgi formunda yer alan havuz sistemi, sıvıların diğer bölümlere dağılıp araç içine yayılmasını önlemekte oldukça başarılıdır. Bariyerli oto paspası olarak da bilinen havuzlu oto paspas, araç içi hijyen konusunda başarı elde ederek fonksiyonel bir ürün olduğunu kanıtlamaktadır. Havuz sistemi sayesinde araç içine dökülen sıvıların hızlı ve kolay bir şekilde temizlenmesi mümkün hale gelir. Uzun ömürlü kullanım ayrıcalığına sahip olan havuzlu oto paspas modeli, oldukça kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilmiştir. Ergonomik tasarımdan meydana gelen havuzlu oto paspas, hafif bir yapıya sahip olmasından dolayı kolay taşınabilir özelliğe sahiptir. Oto paspasları, araç içine uygun hale getirebilmek için kesebilir, bu sayede aracınız ile oto paspası uyumlu hale getirerek uzun süre kullanabilirsiniz.

Aracınızla Uyumlu Olan Oto Kılıf Seçenekleri

Araçların marka ve modellerine göre farklılık gösteren ölçülere sahip olan deri oto koltuk kılıfı modelleri, uzun süreli kullanıma dayanıklı özelliğe sahiptir. Kaliteli materyaller eşliğinde üretilen oto koltuk kılıfı alternatifleri sayesinde araç koltuklarında meydana gelecek yıpranma, lekelenme ve yırtılmaların önüne geçilebilir. Ek olarak, oto koltuk kılıfı modelleri sayesinde araç içinde konfor ve rahat bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz. Detaylı bir tasarım eşliğinde meydana gelen oto koltuk kılıfları, yumuşak dokulara sahip olduğundan dolayı araç içi rahatlığı ön plana çıkarır. Bu sayede araç içinde sevdiklerinizle beraber rahat bir yolculuğa çıkmak mümkün olacaktır. Sünger ölçeğinde yumuşak malzemeler yardımıyla üretilen yumuşak dokulu oto koltuk kılıfları, bel ve bacak desteği sunmaktadır. Oto koltuk kılıfı modellerini yalnızca aracın orijinal koltukları için kullanmak yerine bebek koltuğu için de tercih etmeniz mümkündür. Bebek oto koltuk kılıfı olarak da tercih edeceğiniz oto koltuk kılıfları ile araç içinde yolculuk yapacak bebeklerin konforunu da düşünebilirsiniz. Bebek oto koltuk kılıfları, terletmeyen ve koku yapmayan kumaşlar eşliğinde üretildiği için, yolculuk boyunca bebeklerin rahat etmesini destekler. Çeşitli desenlerden de meydana gelen modellerin söz konusu olduğu oto koltuk kılıfı alternatifleri, bebeklerin sağlıklı şekilde keyifli bir yolculuk geçirmesini destekler.

Uygun Fiyatlı Oto Paspas ve Oto Koltuk Fiyatları

Her araca uygun ölçü ve modelde geliştirilen oto paspas ve oto koltuklar, araç içi hijyen ve konforu destekleyerek kaliteli yolculuk geçirmenize olanak sağlar. Renault Megane 4 3D Havuzlu Oto Paspas BOSSE 2016 Sonrası 1. Kalite model oto paspaslar, araç içi hijyeni en üst seviyeye çıkarmanızı destekler. Şık ve fonksiyonel şekilde üretilen oto paspas ve koltuk kılıfları farklı model ve farklı özelliklerden meydana gelerek her kullanıcının ihtiyacına hitap eder. Oto hasır ve minderler ergonomik yapısı sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ortalama bir ağırlığa sahip olan ürün modelleri, kullanıcılarına rahat kullanım sunabilmek açısından kolay taşınan hafif bir yapıdan meydana gelir. Oto aksesuarları arasında yer alan oto paspas fiyatları bakımından da kullanıcı dostudur. Uzun ömürlü kullanım hizmeti sunan araç içi aksesuarlar, vakum tekniği ile üretilen ürünleri de kapsar. Siz de Tekzen oto koltuk kılıfları arasından seçim yapabilir, aracınıza en uygun olan ürünü uygun fiyatlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT