Toplam 3286 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

El Aletleri


Ev, bahçe veya garajınızda farklı fonksiyonları olan aletlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Ufak tefek tamiratlar, ortam düzenlemeleri ve benzeri işler için gerekli olan el aletleri seti ile birçok işi kendiniz de yapabilirsiniz.

 

Hırdavat ürünleri ve yapı malzemeleri konusunda haklı bir üne sahip olan Tekzen, bütçenize uygun el aletleri fiyatları ile bu ihtiyacınızı karşılıyor. Kategoride farklı amaçlara hizmet eden el aletleri markaları içinden  gereksinim duyduğunuz ürünleri belirleyebilir, uygun ürünler ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

 

Örneğin, bahçeniz, yazlık eviniz için makaslar, ahşap keskiler, testereler ve kar kürekleri, garajınızda kullanmak için anahtarlar, lokma takımları, madeni yağdanlık ve manivelalar, kontrol kalemi, ölçü aletleri ve kumpaslar, evinizdeki tamiratlar için tornavida, pense ve kerpetenler, çekiç, vida, çivi, zımba ve diğer aksesuar setleri ile onarım ve yenilemelerde usta ya da servis çağırmanıza gerek kalmadan siz de işlerinizi görebilirsiniz.

 

Tüm bu el aletleri çeşitleri ile ev veya bahçe ortamındaki elektrik tesisatı problemlerini giderebilir, ahşap eşyalardaki, duvar ve zemindeki zamanla oluşan yıpranmaları giderebilir, ortam aydınlatması için uygulamayı düşündüğünüz aplik, led ışıklandırma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bahçenizdeki çevre düzenlemesini arzu ettiğiniz gibi değiştirip, otomobil bakımı, lastik değiştirme, yağ yenileme işlemlerini kolaylıkla halletmek, evlerinizde veya iş yerlerinizdeki ufak tefek tamiratları yapmak da bu ürünler sayesinde mümkün. Bu ve benzeri işler için her daim elinizin altında olabilecek aletler, zor zamanlarda en büyük yardımcınız olabilir.

 

Kategori içinde yer alan el aletleri yedek parça ve çeşitleri içinde, aradığınız özellikteki ürünleri fiyat, işlev, marka olarak karşılaştırabilir, uygun nitelikte gördüğünüz seçenekleri kolayca satın alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT