Toplam 628 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

El Aletleri


Chef Tornavida Seti
Chef Tornavida Seti
Temin Edilemiyor
İşkence 80x500 mm
İşkence 80x500 mm
Sadece Mağazada
199,90 TL
Su Zımparası 220 kum
Su Zımparası 220 kum
Sadece Mağazada
5,99 TL
Kalekim Plastik Dübel 10 cm
Kalekim Plastik Dübel 10 cm
Sadece Mağazada
0,59 TL
Ahşap Keski 10mm-51
Ahşap Keski 10mm-51
Temin Edilemiyor
Chef İşkence C Tipi 3''
Chef İşkence C Tipi 3''
Sadece Mağazada
69,99 TL
İşkence 50x500 mm
İşkence 50x500 mm
Sadece Mağazada
109,90 TL
Kontrol Kalemi-Rm012
Kontrol Kalemi-Rm012
Sadece Mağazada
5,49 TL
Kemer Delme - 5000408
Kemer Delme - 5000408
Temin Edilemiyor

El Aletleri Çeşitleri

Günlük hayatı pratikleştiren aletler, birbirinden farklı özelliğe sahip alternatifleri ile Tekzen tarafından satışa sunuluyor. El matkabından maket bıçağına, hatta tornavida seti ve metreye kadar aradığınız her şeyi ürün kategorisinde bulabilirsiniz.

El Aletleri Nasıl Kullanılır?

Hırdavat ve aletleri, pratik kullanıma sahip olmakla birlikte, bazı modelleri profesyonellik gerektirebiliyor. Özellikle şarjlı el matkabı bunlar arasında yer alıyor. Kullanım esnasında doğru ucun takılması da sonucu direkt olarak etkileyebiliyor. El aletleri seti çeşitlerinde ise içerisindeki ürünün işlevine bağlı olarak kullanımı da değişebiliyor.

Tornavida setleri özellikle vidaların gevşetilmesinde ya da sıkıştırılmasında sıklıkla kullanılıyor. Maket bıçaklarının kullanımında ise özellikle güvenlik bakımından kilidin aktif hale getirilmesinde yarar bulunuyor. Kullanım biçimlerinden önce hangi ürünün hangi iş için uygun olduğunu bilmenizde de fayda var.

El Aletleri Nasıl Temizlenir ve Korunur?

El aletleri kullanım açısından pratik özelliklere sahip olmakla birlikte temizlenmesi bakımından da oldukça kolaydır. Özellikle yağlı bir iş esnasında yardımcı olması için kullanılan ürünler kaldırılırken mutlaka yağdan ve kirden arındırılmalıdır. Böylece bir sonraki kullanım için tamir aletleri, hazır olarak saklanabiliyor.

El aletlerinin doğru korunması uzun süreli ve verimli bir kullanımın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Uygun koşullarda saklanan ürünler performansını da kaybetmiyor. Özellikle nemli ortamlardan uzak tutulmasında yarar bulunuyor. Bunun yanı sıra paslanmayı engellemesi açısından aletlerin kuru saklanması sağlıklı oluyor.

El Aletlerinin Kullanım Alanları

Oldukça zengin bir kullanım alanı bulunan el aletleri işlevlerine bağlı olarak çeşitli tamirat işlerinin tamamlanmasında el büyük yardımcılar arasında yer alıyor. Takım çantalarının vazgeçilmezlerinden olan kontrol kalemleri günlük hayatta da en sık kullanılan hırdavat ve aletleri arasında bulunuyor.

Pense de ürün grubunun sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alırken sıkıştırma işlevinin yanı sıra kablo kesme gibi görevleri de üstleniyor. Demir testeresi ile metalleri kesme işlemini kolaylıkla tamamlayabileceğiniz gibi kazıma bıçağı, zımpara gibi iş aletleri ile de materyalleri dilediğiniz pürüzsüz hale getirebilirsiniz.

İş Aletleri Fiyatları

Marangoz aletleri ya da iş aletleri alanında bakımından oldukça zengin bir yelpazeye sahip olan ürün kategorisindeki fiyatlar ürünlerin kullanım alanlarına ve fonksiyonlarına göre değişiklik gösteriyor. Sizler de ihtiyaçlarınıza uygun iş aletlerini temin edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT