Toplam 97 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Su Isıtıcılar


Elektrikli ev & mutfak aletleri arasında bulunan su ısıtıcıları kategorisi altında her çeşitten ısıtıcı bulabilirsiniz. Mutfağınızda kullanabileceğiniz ve suyu dakikalar içinde kaynatabilecek kettle çeşitleri bu kategoride yer alıyor. Kahve yapmak, çay demlemek, yemek pişirmek veya temizlik yapmak gibi işlemler için kaynamış suya hızla erişmenize yardımcı oluyor.


Artık su ısıtıcıları mutfak için vazgeçilmez olarak görülüyor. Birbirinden farklı modelleri mutfak işlerinin hızlanmasını ve kolaylaşmasını sağlıyor. Size hem zaman kazandıracak hem de işinizi hafifletecek tüm kettle türleri bu kategori altında. Onlarca marka, yüzlerce çeşit Tekzen aracılığıyla elinizin altında. Her bütçeye uygun olacak, her mutfağa yakışacak ve her türden ihtiyacı karşılayabilecek bir model mutlaka bulunuyor.


Su ısıtıcılar elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirerek ısınan metal parçalarının etrafındaki suyun hızlı bir şekilde kaynama sıcaklığına erişmesini sağlar. Tek yaşayan veya suya az ihtiyacı olan kişiler için 1 litrenin bile altında modeller bulunuyor. Bunun yanı sıra tek seferde çok fazla su kaynatması gerekenler için ise 3-4 litreye varan hacimlerdeki çeşitleri mevcut. Gizli veya açık rezistans, otomatik veya el ile kapatılan kapaklar ve çeşitli güç seçenekleri ile modeller birbirinden ayrılıyor. Bazı  çeşitlerinde kireç filtresi gibi ekstra özellikler de bulunabiliyor.


Araç içinde kullanmak için arıyorsanız yine uygun modelleri bu kategoride bulabilirsiniz. Baktığınız üründe araç çakmak soketi varsa araçlarınızda ısıtıcıları rahatlıkla kullanmanız mümkün oluyor. Alacağınız ısıtıcıları çalışan aracınızın çakmak girişine takmanız yeterli. Artık uzun seyahatler sırasında enerji verici bir kahve molası veya eğlenceli çay araları verebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT