Toplam 219 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Tesisat Malzemeleri


Banyo ile ilgili çeşitli tesisat malzemelerini inceleyebileceğiniz bu bölümde, banyonuzun önemli ihtiyaçlarını bulabilirsiniz. Tesisat malzemeleri kategorisinde, su taşınması ve aktarımı için gereken flexi ve pvc borular, hortumlar, sifonlar veya musluk gibi daha göz önünde parçalar bulunuyor. Sade tasarımlı ve tek işlevli muslukların yanı sıra, filtreli musluklar, mutfağa yönelik uzun borulu musluklar, banyo lavabonuza estetik görünüm verecek dekoratif musluklar veya çeşitli işlevlerde ara musluklar da beğeninize sunuluyor. Temizlik açısından önem arz eden banyolar için, kullanımı ve montajı rahat ürünler bir araya geliyor.

 

Uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerin yer aldığı kategori, krom uzatmalar, banyo bataryası kol takımları, radyatör prüjörü, doğalgaz kelepçesi, kör tapa iç ve dış dişliler, kapak takımı volanlı, nipeller, rezervuar contası veya termosifon emniyet ventili gibi donanım araçlarını içeriyor. Sıhhi tesisatın başlıca kısımlarından sifon da, lavabo sifonu, pisuvar sifonu, körüklü evye sifonu yandan taşmalı ve yer sifonu gibi çeşitlerle karşınıza çıkıyor.

 

Banyo bölümünde inceleyebileceğiniz diğer tesisat malzemeleri ise borular, flexi hortumlar, vanalar ve batarya bağlantıları gibi diğer ek donanım araçları. Çelikten üretilmiş birinci kalite su bağlantı flexileri ile flexi hortumlar Agromak ve Tekzen markalarınca sunulurken, Adell ve Japar markaları lavabo ve evye sifonları ile öne çıkıyor.

 

Tüm borulu bataryalara uygun musluk çeşitleri için de pirinç malzeme ile yapılmış yerli üretim modelleri ve Alper, Punto, Artema, Tema, Sensio, Fildişi ve Tekzen gibi markaların klasik veya modern tarzda farklı ürünleri bulunuyor. Kategoride alaturka tuvaletler için uygun taharet aparatları da mevcut. Evinizin temizlik açısından önemli banyo bölümü için Tekzen, tesisat malzemeleri kategorisinde, kullanımı ve montajı rahat ürünleri bir araya getiriyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT