Toplam 129 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Tesisat Malzemeleri


Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 70 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 70 cm
Sadece Mağazada
89,99 TL
Flex Hortum Çelik 1/2 1/2 30 cm
Flex Hortum Çelik 1/2 1/2 30 cm
Sadece Mağazada
74,99 TL
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 50 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 50 cm
Sadece Mağazada
119,90 TL
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 40 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 40 cm
Sadece Mağazada
119,90 TL
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 90 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 90 cm
Sadece Mağazada
119,90 TL
Klozet Montaj Vidası
Klozet Montaj Vidası
Sadece Mağazada
5,99 TL
Çamaşır Musluk Uzatması 1/2
Çamaşır Musluk Uzatması 1/2
Sadece Mağazada
99,99 TL
Agromak Sarı Nipel 3/8
Agromak Sarı Nipel 3/8
Temin Edilemiyor
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 100 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 100 cm
Sadece Mağazada
119,90 TL
Agromak Salmastra Aç Kapa
Agromak Salmastra Aç Kapa
Sadece Mağazada
49,99 TL
Agromak Teflon Bant 2'li
Agromak Teflon Bant 2'li
Sadece Mağazada
13,99 TL
Batarya Bağlantısı 40 cm
Batarya Bağlantısı 40 cm
Sadece Mağazada
59,99 TL

Evinin Ustası Olanlar İçin Tesisat Malzemeleri Tekzen’de!

Evdeki tesisat donanımının bakımını ve onarımını profesyonel bir şekilde yapabilmenizi sağlayan tesisat malzemeleri, Tekzen kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Evinin ustası olanlar için ideal olan bu ürünler, farklı alt kategoriler ile sizlere sunuluyor. Vana, sifon, hortum, boru, uzatmalar ve daha birçok ürün ihtiyacınız olduğunda imdadınıza yetişiyor. Sıcak ve soğuk su dolanımının kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Banyo ve mutfaklarda yer alan su borusu çeşitleri ile sıvı aktarımına yardımcı oluyor. Evinizde sizlere yardımcı olacak tesisat malzemeleri için hemen şimdi Tekzen ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Malzemeleri ile Mükemmel Bir Donanım Oluşturun

Günlük hayatınızda önemli bir rol oynayan sıhhi tesisat malzemeleri, işlevsel özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Lavabo süzgeçleri, farklı materyallerden üretilebilmeleriyle beraber giderinizi tıkayabilecek yabancı maddeleri de tutmaya yarıyor. Evye süzgeci metal krom yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Geniş ağızlı metal evye süzgeci sayesinde lavabolarınızın iç tesisat boruları, su aktarımını her zaman mükemmel bir şekilde gerçekleştiriyor. Lavabo sifonları ise süzgeçler ile iş birliği içerisinde çalışarak tıkanıklık problemini ortadan kaldırıyor. Giderlere entegre edilen bu ürünler, pis koku oluşumlarının da önüne geçiyor. Sağlıklı ve güvenli bir kullanımı beraberinde getiriyor.

Sağlam Yapısıyla Ön Plana Çıkan Demir Tesisat Malzemeleri

Tesisat donanımlarında sıklıkla kullanılan demir tesisat borusu ve diğer ürünler, sağlam yapısıyla ön plana çıkıyor. Darbelere karşı dayanıklılığı ve göz dolduran su akışı ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Demir su borusu farklı boyutlarıyla ihtiyacınıza uygun bir kullanım sunuyor. Vana çeşitleri de küresel ve filtreli modelleri ile tesisatlarınızın tamamlayıcısı oluyor. Demir vanalar, su sızıntılarını ve benzeri olumsuz durumları bir ömür boyu engelliyor.

Farklı Kullanım Amaçlarına Hitap Eden Tesisat Malzemeleri

Suyu bir kaptan diğerine aktarmak için kullanılan sifonlar, tesisatlarınızın tamamlayıcısı oluyor. Evye sifonları, suyun daha hızlı akmasını sağlayacak bir yapıyı sizlere sunuyor. Mutfak ve banyolarda çeşme malzemeleri olarak çokça tercih ediliyor. Süzgeç, vida, çengel ve diğer parçaların bir araya gelmesiyle oluşan sifonlar; plastik, krom, pirinç, paslanmaz çelik materyallerden üretilebiliyor. Kollektör ise tesisatınızı farklı bölgelere ayırmaya yarıyor. Kolay montaj özelliği sayesinde kendi evinizin ustası olmanıza yardımcı oluyor. Gama balkon süzgeci de evlerde mutlaka bulunması gereken tesisat malzemeleri arasında yer alıyor. Özel konik geçme sistemiyle sızdırmazlık sağlıyor. Koku önleme sistemi ve antibakteriyel özelliğiyle dikkatleri çekiyor. Sararmalara karşı uzun ömürlü yapısı ile balkonlarınıza estetik bir görünüm kazandırıyor. Tekzen’in sizlere sunduğu birbirinden kullanışlı tesisat ürünleri, farklı kullanım amaçlarına hitap ediyor.

Kusursuz Bağlantılar İçin Tesisat Su Boruları

Farklı çeşit su borularıyla tesisatınızda kusursuz bağlantılar oluşturabilirsiniz. Aşınmaya karşı dayanıklı birçok model, güvenilir kullanımı beraberinde getiriyor. Metal su borusu modelleri içerisinde yer alan flexi borular, yüksek esneme kapasitesiyle göz dolduruyor. Darbelere ve yırtılmalara karşı dayanıklılık gösteriyor. Hava sızdırmaz yapısı, gaz geçişlerinde tercih edilmesini sağlıyor. Gider borusu ise paslanmaz süzgeciyle birlikte uzaklaştırılması gereken maddeleri tesisatınızdan dışarıya atıyor. Kötü kokuların ve tıkanma problemlerinin önüne geçiyor. PVC borular, uzatmalar ve daha birçok boru modelleri arasından bağlantılarınız için ihtiyacınız olan ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatlarıyla Tesisat Malzemeleri Tekzen’de Sizleri Bekliyor

Su tesisat malzemeleri ve diğer ürünler, evinizdeki onarım ve bakım işlerinde sizlere yardımcı oluyor. Su tasarruf aparatları, çeşmelerde sıklıkla kullanılan ürünlerden biri oluyor. Esnek musluk başlığı modelleri, tazyikli su akımını oluşturarak mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırıyor. Sudan tasarruf etmenizde önemli bir rol oynuyor. Farklı fonksiyonlara sahip seçenekleriyle istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir kullanım sağlıyor. Yer sifonları ise ortamdaki suyu tesisatınızın çıkış noktasına ulaştırmaya yarıyor. Farklı renk ve tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ev tesisatınızda ihtiyacınız olan daha birçok ürün bütçe dostu fiyatlarıyla Tekzen’de sizleri bekliyor. Daha fazla bilgi için ürün sayfasına göz atabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT