Toplam 310 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Tesisat Malzemeleri


Tesisat Malzemeleri Modelleri

Su tesisat malzemeleri içinde önemli ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz Tekzen’de plastik su tesisat malzemeleri, filtreli yada uzun borulu musluklar, lavabo evye sifonu, lavabonuza estetik görünüm verecek şık musluk gibi ihtiyaçlarınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tesisat Malzemeleri Nasıl Seçilmeli?

Sıhhi tesisat malzemeleri seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri kaliteli ve uzunlu ömürlü malzemelerin seçilmesidir. Demir tesisat borusu gibi malzemelerin, montajı kolay olan ve içme suyuna zararı olmayan, suyun rengini, kokusunu ve tadını değiştirmeyecek hijyenik ürünlerin tercih edilmesi de sağlıklı bir kullanım için büyük önem taşır.

Kalorifer tesisat malzemeleri, su tesisat borusu gibi sarf malzemelerin içinden tesisatınıza en uygun olan modelleri belirlemeniz gerekir. Kullanımı kolay ve fonksiyonel olan sıhhi tesisat malzemelerini tercih etmeniz sorunsuz bir kullanım gerçekleştirmenizi sağlar.

Sıhhi Tesisat Nasıl Yapılır?

Boruların yıpranmasından kaynaklanan su sızıntıları, tıkanıklık gibi sorunların oluşması neticesinde öncelikle sorunun tam olarak hangi bölgede olduğunun tespit edilip bu doğrultuda temiz su tesisatı malzemeleri ihtiyacınız belirlenmelidir. Sonrasında sadece tadilat yapılacak alanın kırılarak değişim ve tamir işlemi gerçekleştirilmesi tadilatınızın kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Son dönem yapılan inşaatlarda sıhhi tesisat işlemleri herhangi bir kırma işlemine gerek kalmadan kolaylıkla yapılacak şekildedir. Gerekli görülen tamirat işlemi yapıldıktan sonra kırılan yerlerin onarılması için kaliteli malzemelerin seçilmesi ve alanında uzman bir kişi tarafından uygulanması önerilir.

Sıhhi Tesisat Malzemeleri Seçimi

Ev, ofis gibi alanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz sıhhi tesisat malzemelerinin işlevsel olması ve belirli standartlara uygun olması gerekir. Lavabo süzgeci, metal su borusu, musluk contası, körüklü lavabo sifonları, atık su tahliye borusu, vanalar, musluk filtreleri gibi malzemelerin seçiminde isim yapmış markaların ürünleri tercih edilmelidir.

Sıhhi tesisat malzemeleri özellikle banyolarınızda klozetlerdeki rezervuar iç takım ve duşakabin gider borusu gibi malzeme ihtiyaçları ile öne çıkar. Tıkanma ve sızıntı yaşanmaması ve hijyenik özelliklere sahip olan ürünler konforlu bir kullanım sağlarken kaliteli malzemeler uzun ömürlü kullanımları ile tasarruf etmenizi sağlar.

Sıhhi Tesisatta Kaliteli Malzemelerin Önemi

Özellikle suyun taşınabilmesi ve aktarılmasını sağlayan pvc boru, hortum sifon, metal su borusu gibi ürünleri uygun fiyat avantajı ile kolaylıkla bulabileceğiniz Tekzen'de en kaliteli markaların sunmuş olduğu ürünlere gönül rahatlığı içinde sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT