Toplam 322 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Bahçe Oturma Grupları


Bahçe Oturma Grubu

Balkon masa sandalye takımlarına uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz Tekzen mağazaları sizi bekliyor. Her zevke uygun bambu oturma grubu modelleri, modern ve kaliteli duruşuyla göz doldurmakta. Bahçenizde rahatlık ve şıklığı uygun fiyatlarla elde etmek çok kolay.

Bahçe Oturma Grubu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Balkon oturma grubu, özellikle yaz aylarında sıklıkla kullanılan mobilyalardandır. Bahçenin rahat zaman geçirilen, uzun süre oturmak için ideal şekilde dekore edilmiş bir köşeye sahip olması tavsiye edilmektedir. Bu nedenle, bahçe mobilyalarında şıklık kadar rahatlık da önem taşımaktadır. Bahçeye koyacağınız bir bambu takım, ev dışında en çok vakit geçirdiğiniz alanın bahçeniz olmasını sağlayacaktır!

Tekzen firması tarafından tüketicilere sunulan masa sandalye seti çeşitleri, en fazla altı kişilik kullanım için uygundur. Pek çok farklı renk ve desen seçeneği bulunan setler, bahçede misafir ağırlamayı keyfe dönüştürüyor!

Bahçe Oturma Grubu Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Bambu masa sandalye takımlarının kullanım ömürleri uzun olsa da temizlik ve bakımın belirli dönemlerde yapılması önem taşımaktadır. Mobilyalarda minder yer alıyorsa, minderler çıkartıldıktan sonra yalnızca su kullanılarak yıkanabilmektedir. Su lekelerini önlemek için kuru bir bezle mobilyaların silinmesi, bakımın tamamlanması için yeterli olmaktadır.

Bahçe için satın alınacak mobilyalarda öncelikle dikkat edilmesi gereken konu dayanıklılık seviyesidir. Uzun süreli kullanıma ve farklı hava şartlarına uygun olan mobilyaların tercih edilmesi gerekmektedir. Bahçede yer alan masa sandalye seti tipindeki mobilyaların temizliğinin de doğru şekilde yapılması önem taşır.

Bahçe Oturma Grubu Fiyatları?

Tekzen firmasının tüketicilerle buluşturduğu bahçe masa takımı fiyatları, takımın büyüklüğüne, imal edildiği malzemeye, takımın modeline ve mobilyaların fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. 369,00 TL ödenerek satın alınabilecek takımlar bulunduğu gibi, 1.999,00 TL ödenerek satın alınabilecek modeller de bulunmaktadır.

Firma, her bütçeye uygun olan ve her zevke hitap eden bambu takım çeşitleriyle yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini önemseyen politikaları, firmanın başarısının tesadüf olmadığını kanıtlamaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığı anda firma yetkilileriyle iletişim kurmak mümkün olmaktadır.

Bahçe Masa Takımının Avantajları Nelerdir?

Bahçe masa takımı, bahçeli bir ev ya da iş yerine sahip olanlar için çok sayıda avantaj sağlamaktadır. Sıcak yaz ve bahar aylarında, bahçede keyifli vakit geçirmek isteyenler masa setlerinden satın almaktadır. Birbirinden güzel dekoratif bahçe objeleriyle takımların şıklığı tamamlanabilmektedir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT