Toplam 61 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bahçe Oturma Grupları


Bahçe Oturma Grupları


 

Yaz veya kış tüm ihtiyaçlarınızda kullanmanız için, bahçe kategorimizde ihtiyacınız tüm bahçe ve balkon oturma grubu seçenekleri bulunuyor. Kategoride, her  uygun oturma gruplarını bulacaksınız. Gruplar arasında alüminyum, cam, plastik, ağaç ürünleri gibi materyallerden oluşan ürünler bulunuyor. Balkon oturma grubu olarak taşıması kolay, hafif ürünlerin yanı sıra geniş balkonlar için sehpalı, cam masalı ürünleri tercih edebilirsiniz. Balkon oturma grubu olarak Eternal Garden, Siesta, Tekzen, Tekzen Home ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Oturma grubunuzu etraftaki dekorasyona göre, siyah, beyaz, ağaç tonları, ağaç görünümü gibi birçok renk ve doku alternatifi içinden seçebilirsiniz. Ayrıca şık veya daha spor görünümlü mekanlar için de birçok balkon oturma grubu, ahşap bahçe oturma grubu veya daha sade ürünler bulunuyor. Yastıksız, mindersiz modeller veya yastıklı, minderli modelleri seçebilirsiniz. Bahçe oturma grubu minderleri içerisinden yıkanabilen modelleri de seçebilirsiniz. Keten veya pamuk gibi birçok koltuk kumaşı alternatifini tercih edebilirsiniz.

 

Katlanabilir sandalye ve masalı ürünleri dar alanlarda kullanabilir ve işiniz bitince masa ve sandalyeleri kaldırarak yer açabilirsiniz. Küçük gruplar için iki kişilik takımların yanı sıra dört, altı ve üzeri gruplar için de ürünler bulunuyor. Kare, yuvarlak ve oval masalara sahip balkon ve bahçe oturma gruplarını tercih edebilirsiniz. Hava şartlarına ve kullanım şartlarına dayanabilecek, uzun yıllar kullanabileceğiniz uzun ömürlü ve garantiye sahip ürünleri uygun bahçe oturma grubu fiyatları ile satın alabilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanı sıra kendinizi ve çocuklarınızı güneşten koruyabileceğiniz hem yetişkinler hem de çocuklar için şemsiyeli bahçe oturma grubu bulunuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT