Toplam 36 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Yapıştırıcılar


Tekzen Dekoratif Bant 15 mm 5 mt
Tekzen Dekoratif Bant 15 mm 5 mt
Sadece Mağazada
19,99 TL

Yapı işlerinde kullanılan inşaat ve boya malzemeleri arasında yer alan yapıştırıcı çeşitleri Tekzen güvencesi ile ayağınıza geliyor. Bant, beyaz tutkal ve zemin yapıştırıcılarını bu bölümde inceleyebilir, yapıştırıcı fiyatlarını hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.


Bant çeşitleri arasında farklı ağırlıkları taşıyabilen çift taraflı yapıştırıcı, maskeleme bantlarını, ev işlerinde ve teknik işlerinizde rahatlıkla kullanacağınız tamir bantlarını bulabilir, taşınma işlerinde gerekli olan şeffaf ve kahverengi koli bandı çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Tamir bandı çeşitleri arasında ekstra güçlü bantlar ile işlerinizi kolaylaştırmanız da mümkün. Banyo ve mutfaklar için üretilen aynı zamanda plastik ve metal aksesuarların montajında, otomotiv sektöründe ve mobilya tamiratında kullanılan köpük bant çeşitleri de kategori altında sizi bekliyor. Bant çeşitleri ile birlikte sunta ve ahşap mobilyalar üzerinde güçlü yapıştırma yapmaya imkanı veren masif tutkal çeşitlerini de zor işler için tercih edebilirsiniz. Hızlı kuruma imkanına sahip olan bu tutkallar dışında ağır yükleri sorunsuz yapıştıran, suya dayanıklı deniz tutkalı çeşitleri de ürünler arasında yer alıyor. Ev tamiratında kullanılan duvar kağıdı yapıştırıcı çeşitleri arasında, sökülen veya kıvrılan hafif duvar kağıtları için üretilen ürünlere ulaşabilirsiniz. Seramik, fayans, dekoratif tuğla, doğal taş ve rulo gibi malzemelerde kullanılan zeminlere yönelik ürünler arasında ise iç ve dış mekanlarda kolay yapıştırmaya imkan veren modeller ile kolayca çalışabilirsiniz.


Bu kategoriden temin edeceğiniz ürünleri Kalekim, Henkel, Sarfloor, Met Metal, Polisan, Tesa, Agromak, Tekzen, Autokıt, Henkel, Hobisan, Pattex, Homecare, Master Care, Mavi Deniz, Bally, Acıselan, Akfin, Certell, Dr. Met, Difix, Epoxy, Hateş, Soudal, Tangit gibi markalardan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT