Toplam 4898 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Oto Lastikleri


Oto Lastikleri Kategorisinin Çok Satanları

Oto Lastiklerinden Lastik Malzemelerine Yarı Yolda Bırakmayacak Lastikler Tekzen'de!

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında aracınızla yaptığınız seyahatlerde dikkat etmeniz ilk ve en önemli nokta aracınızın lastik kalitesi ve bu lastiklerin mevsimlere uygunluğu ve sağlamlığıdır. Oto lastikleri farklı modellere ve kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Her mevsim ihtiyaç duyacağınız çeşitli lastiklere Tekzen kalitesiyle rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Lastikler ve Tutuş Gücü

Araç modelinizin kullanım sağlayabileceği lastik çeşitlerini göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan ürüne karar verebilirsiniz. Lastik çeşitleri arasındaki genel manada en büyük farklılık mevsimlere uygun tutuş gücüne sahip lastikler arasında bulunmaktadır. Örneğin, kış lastikleri kışın buzlu ve karlı yollarda kaymadan yolculuk edebilmenizi sağlarken yaz lastikleri kış ayları haricinde genel olarak tercih edebileceğiniz ürünler olarak karşınıza çıkabilmektedir. 4 mevsim lastiklerle yapısal olarak benzerlikleri bulunan bu ürünler kış lastiklerine göre daha ince bir yapıya sahiptir; çekiş gücü buna göre ayarlanan bu lastikler yakıttan da tasarruf etmenizi sağlar.

Lastik Kontrolü ve Güvenli Sürüş

Lastik tercihinizi yaptıktan sonra düzenli olarak lastiğiniz ile ilgili gerçekleştirmeniz gereken belirli kontroller bulunmaktadır. Bu kontrolleri sağlarken kullanabileceğiniz lastik malzemeleri Tekzen ile kolaylıkla erişilebilir ürünler olarak karşınıza çıkmaktadır. Yola çıkmadan önce yapacağınız lastik kontrollerinde kullanabileceğiniz lastik şişirme ve kontrol ekipmanı ile güvenli bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Ya da yolda acil bir durumla karşılaştığınızda lastik tamir spreyi o anda bir hayli gerekli ve kullanılabilir bir malzeme olarak tercih edilebilir.

Yolda Gerekli Ne Varsa Tekzen’de Var!

Lastik tamiri için ve yolda acil olarak gerekli malzemelerin erişimi hariç Tekzen’de bulabileceğiniz bir diğer ürün kategorisi de oto aksesuarları ve aracınıza dair her detaydır. Araç içi kullanımında faydalı olan aksesuarlara örnek olarak yolda ilerlerken aynı zamanda telefondan haritaya bakmak ve bunu dikkatinizi dağıtmadan gerçekleştirmek için kullanılan telefon tutucular, paspaslar, araç içi kitap okuma lambası ve deri koltuk temizleyiciler gibi aracın içerisinde kullanılabilen ve hayatınızı kolaylaştıran ürünler gösterilebilir. Araç dışı kullanımında gerekli aksesuarları ise lastik parlatıcı jel, kriko, tampon boyası, lastik basınç ölçer ve akü gibi faydalı ürünler oluşturmaktadır. Bu ürünler içerisini kullanışlı kıldığınız aracınızın dışarıdan da güzel ve şık görünmesini sağlamaktadır.

İşinizde ve Hobinizde, Tekzen Her Yerde

Tekzen oto lastik kategorisinde binek araçlarınıza ek olarak işinizle bağlantılı bir şekilde kullanabileceğiniz tarım lastikleri de bulunmaktadır. Tarım makinelerinizde kullanıma uygun bu lastikler ile birlikte işiniz açısından hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Hobi amaçlı kullanımda tercih edilen gokart lastikleri de tercih edilebilir bir başka seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır. Hem günlük hayatınızı hem iş hayatınızı hem de işten vakit bulduğunuz ve hobinize ayırdığınız zamanları sizler için güvenli kılan bu ürünler Tekzen ile birlikte beğeninize sunulmaktadır.

Sevdikleriniz ile Güzel Yolculuklar

Söz konusu hobi olduğunda en çok dikkat çeken hobilerden biri olan ATV sürüşleri için uygun ATV lastikleri de farklı biçim ve boyutlarda aracınızla uyumlu bir şekilde beğeninize sunulmaktadır. Ön ve arka lastikleri birbirinden farklı geliştirilen bu ürünlerde ATV’yi kullanım sağlayacağınız bölgeye ve alana uygun lastik modeli seçimi sağlanabilir. Sizler de güvenli sürüşünüzü hayatın her anında sürdürmek ve yolda karşınıza çıkabilecek her zorlukta yanınızda olabilecek ürün ve materyallere ulaşmak istiyorsanız Tekzen sayfasına göz atabilir ve kendinize uygun araç içi ve araç üzerinde kullanım sağlanabilecek ürünleri inceleyebilirsiniz. Aracınızı kişiselleştirmek ve bunu başka insanlarla da paylaşmak adına sevdiklerinizin araç kullanımını kolaylaştırmak için de bu tip ürünleri hem kullanışlı hem de güvenli bir hediye olarak tercih edebilirisiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT