Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Basküller


En Dayanıklı ve Hassas Baskül Modelleri Tekzen’de!

Ağırlık ölçümü yapmak amacı ile kullanılan baskül ve tartılar, gelişen teknoloji ile zenginleştirilerek beğenilerinize sunulur. Taşıyabileceği maksimum ağırlığın değişkenlik gösterdiği modeller, analog ve dijital seçenekleri ile karşınıza çıkar. Her isteğe ve ihtiyaca uygun dijital veya mekanik baskül bulmak mümkündür. Teknik özelliklerin yanı sıra kullanılan materyal çeşidi ile de değişkenlik gösteren bu ürünler genelde cam, bambu, ahşap ve metal çeşitleriyle ön plana çıkar. En dayanıklı ve hassas baskül modellerini yakından incelemek, baskül fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Her Kullanıcıya Hitap Eden Baskül Modelleri

Bebeklerin konforu düşünülerek tasarlanmış olan bebek tartısından akıllı cihazlarınız ile bağlantı kurabilen Bluetooth özellikli basküllere kadar her kullanıcıya hitap eden onlarca farklı model gözler önüne serilir. Günlük hayatınızda en sık karşılaştığınız banyo baskülü kilonuzu kolay bir şekilde öğrenebilmenize imkan tanır. Akıllı baskül modelleri ise birden çok fonksiyonu bir arada sunar. Sağlığına dikkat edenlerin ve formunu korumak isteyenlerin yardımcısı olan bu ürünler sayesinde doğru ölçümler ile ağırlığınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yeni Teknolojilerle Zenginleştirilen Baskül Modelleri

Kullanım kolaylığı sağlayan ve analizli ölçümler yapan dijital baskül modelleri, yeni teknolojilerle zenginleştirilerek kullanıma sunulur. Vücut sağlığını yakından takip etmek isteyenler için kurtarıcı olan bu ürünler, kilo verme sürecinde de önemli bir rol oynar. Vücut analiz baskülü olarak hayatlarınızda yer alan bu yardımcılar temelde vücut su, kas ve yağ kitlesini ölçer. Kilo kontrolünün yanı sıra vücuttaki yağlanma ve kas oranı bilgilerini standart olarak ölçümler. Kilo kaybında vücut kitlesinin yağ oranının mı kas oranının mı azaldığını söyleyerek egzersiz planı oluşturmanıza yardımcı olur. Kilo vermek isteyen kullanıcıların fitness ürünleri yanında mutlaka aldığı bir ürün olarak karşınıza çıkar.

Sağlıklı Yaşam Tarzınızda Önemli Rol Oynayan Baskül

Sağlıklı bir yaşam için vücudunuzun durumu hakkında bilgi almak oldukça önemlidir. Vücut kitlesinin ihtiyaçlarını belirlemek ve yağ ve kas oranını öğrenerek, eyleme geçmeniz gereken durumlar için size önceden uyarı verir. Kondisyon bisikletleri ile formunu korumak isteyenler için çeşitli seçenekler bulunur. Bu noktada elektronik tartı ile kilo durumunu öğrenebilirsiniz. Koşu bantları ile egzersiz programı yapmak isteyenler ise vücut yağ ve kas kitlesinin oranlarını öğrenebileceği yağ ölçer tartı ile vücut sağlığına uygun etkili bir program düzenleyebilir. Vücudunuza iyi bakmak için kullandığınız kişisel bakım ürünleri yanında basküllere de yer vererek vücudunuzun ihtiyacına uygun bir yaşam tarzına geçiş yapabilirsiniz.

Yüksek Kalitesiyle Göz Dolduran Baskül ve Tartı Modelleri

Şık dizaynı ile banyonuz için ideal bir seçenekler arasında yer alan Arnica EG52100 Perfect BR 9011 Baskül , maksimum 120 kilogram tartma kapasitesine sahiptir. Arzum AR-553 Fitsense Vücut Analiz Baskülü seçeneği ise detaylı vücut analizi isteyen kullanıcılara hitap eder. Maksimum 150 kilogram tartma kapasitesine sahip olan bu model, az ve aşırı yağ göstergesiyle spor ve outdoor ürünler ile birlikte gerçekleştirmeniz gereken egzersizleri doğru bir şekilde planlamanıza yardımcı olur. Yüksek kalitesiyle göz dolduran onlarca farklı model, teknik özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırır.

Aradığınız Baskül Modelleri İçin Doğru Adres Tekzen!

En iyi tartı ve baskül modellerini geniş ürün yelpazesi içerisinde inceleyerek sağlığınız için doğru kararı verebilirsiniz. Hafıza, vücut analiz ve daha birçok özelliğiyle yüksek performans sergileyen bu ürünler estetik tasarımlarıyla yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getirir. Vücut sağlığınızı korumak için aradığınız baskül modelleri ve ihtiyacınız olan diğer fitness, pilates ve yoga malzemeleri için doğru adrestesiniz. Bütçe dostu tartı fiyatları ve onlarca farklı model Tekzen’de.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT