Toplam 58 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Basküller


Zen Home Mekanik Tartı (136kg)
Zen Home Mekanik Tartı (136kg)
Sadece Mağazada
189,90 TL

Genel kullanım dilinde tartı olarak da bilinen basküller, farklı çeşitleri ve uygun fiyat avantajıyla Tekzen'de! Sağlığınıza özen gösteren biriyseniz, kilo almama konusunda özenli ya da diyet sürecindeyseniz, siz de hemen bir baskül edinmelisiniz.

 

Aslında kişisel bakımına özen gösteren, sağlıklı yaşam konusunda hassas, çocuk sahibi herkes, evinde kilosunu ölçebileceği bir gerece ihtiyaç duyar. Sporcular, ev hanımları, çalışanlar, zayıflamak isteyenler, kilo kontrolünü önemseyenler, çeşitli kilo ölçüm araçlarıyla artık hayatınız çok daha kolay! Vücut kitle endeksini gösteren, yağ düzeyinizi belirten, dijital, mekanik, hafızalı, cam, ahşap, bambu, desenli tüm kilo ölçüm cihazları sizi bekliyor.

 

Profesyonel vücut analiz cihazları, banyo tipi, analog, konuşan, kişisel, desenli, kare ve oval teraziler sizlere daha ince ve sağlıklı bir yaşamda eşlik etmeyi bekliyor. Baskül fiyatları, ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Siz de yüksek kilogram kapasiteli, hassas ibreli, veri aktarımlı, emniyetli, dara özellikli, güneş enerjili, profesyonel ve banyo tipi olmak üzere pek çok çeşidi bulunan tartıları; evinizde, spor salonlarında ya da güzellik merkezlerinde kullanabilirsiniz. Size sunduğumuz ürün yelpazesinde, siz de mutlaka ihtiyaçlarınıza yönelik bir ürün bulacaksınız.

 

Bebek ve çocuklarının büyüme ve gelişimini izlemek isteyen aileler, spor ve diyetle kilo vermek isteyenler, zayıflama ya da kilo alma sürecinde olanlar, kişisel bakım ve sağlık kategorisinde, kişisel bakım ürünleri arasından aradığınız baskül çeşidini rahatlıkla bulacaksınız. Ayrıca kozmetik ürünlerden traş makinelerine, zayıflamaya yardımcı ürünlerden maske ve peelinglere kadar pek çok ihtiyacınız da burada sizleri bekliyor.

 

Tekzen, yağ ve kas ölçümü yapan hassas ölçüm cihazları, ev tipi ve profesyonel tartı, kantar, terazi ve baskül çeşitleri arayışında da, hep tüketicilerin yanında!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT