Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.
İlgili Aramalar:

Tekzen inşaat & boya kategorisinin alında sunduğu bu bölümde, temizlik ve koruyucu ürünler çeşitleriyle inşaat sonrası oluşan kirlerden, tuvalet, banyo gibi alanların kir, kireç ve pasından kolayca kurtulmanızı sağlıyor.

 

HG, Homecare, Tuba, Atisan, Akfix, Eltos, Mastercare, Toolux gibi alanında uzman temizlik ve koruyucu ürünler markaları, evinizde ve iş yerinizde pek çok ihtiyacınıza cevap veriyor.

 

Evinizin en büyük temizlik sorunu olan tıkanan lavabolar, paslanan duş başlıkları, yıpranan ve kararan derzler, matlaşan ve çizilen ahşap ve laminantlar, doğal döşeme taşları, kararan tüller, çimento artıkları, isler, tıkanan atık su tahliye boruları Tekzen'in temizlik ve koruyucu çeşitleri ile sorun olmaktan çıkıyor. Temizlikte ve tıkanan yerleri açmada adeta uzman bu ürünlerle hızlı biten temizliğin keyfini süreceksiniz.

 

Evin detaylarında ışıltıyı sevenler için paslanmaz çelik temizleyiciler, evdeki çelik ürünlerin temizliği, bakımı ve parlaklığını korumasından sorumlu. Mutfakta, ocak kapaklarında, havalandırma kapaklarında, duş, musluk başlıklarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün, eşyalarınızın uzun süre dayanmasını da sağlıyor.

 

Küçük parçalara zor ulaşılması yüzünden temizlemesi çok zor olan avizeler, Tekzen'in avize temizleyici ürünüyle artık çok kolay parlıyor. Sprey temizleyici ürünleri avizelerinize püskürtmeniz yeterli oluyor. Ürünü düzenli kullanarak leke, kir, toz birikimini de önleyebilirsiniz.

 

Fırınlar ve mangallar kurumuş, yüksek ısıyla sertleşmiş lekeleri nedeniyle yine temizliği zor olan eşyalar arasında yer alırken, Tekzen bu soruna da çözüm buluyor. Fırın, ızgara ve mangal temizleyiciler sayesinde sizlere birbirinden lezzetli yemeklerin tadını çıkartmak kalıyor.

 

Tekzen, temizlik ve koruyucu maddelerinin arasındaki beyaz ötesi çamaşır deterjanları ile yine aynı kategoride imdada koşuyor. Tüller için ayrı, beyaz çamaşırlar için ayrı deterjan alternatiflerini bulabileceğiniz bu alandan ayrıca leke çıkarıcılar, halı ve koltuk temizleyicileri de satın alabilirsiniz.

 

İnşaat, bakım, tamir sonrası oluşan harç kalıntıları, bir türlü çıkmayan etiketler ve aklınıza gelebilecek daha pek çok temizlik ihtiyacı Tekzen sayesinde kolaylıkla gideriliyor. Evinizde sizi en çok zorlayan yüzeyler, eşyalar için daha pek çok temizlik ürününü Tekzen kalitesi ve güvencesiyle, bütçenize uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT