Toplam 302 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Bahçe El Aletleri


Bahçesi olan yazlık veya kışlık evlerde, bağ evi ve çiftliklerde kimi alet ve ekipmanların mutlaka bulunması gerekiyor. Özellikle bahçe düzenlenmesi, fidan ve bitki ekimi için ihtiyaç duyulan bu aletler ile siz de bahçe, teras ve verandanızı hayalinizdeki gibi güzelleştirebilir, yenileyebilirsiniz.

 

Her birinin farklı işlevi olan bahçe el aletleri seti, oldukça güç gerektiren toprak işlerinde en önemli yardımcılarınız olabilir. Kategori sayfamızda listelenen bu ürünleri, Tekzen güvencesi ve avantajlarıyla, uygun bahçe el aletleri fiyatı seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz.

 

Bahçe toprağınızı havalandırmak, düzenlemek için çapa, tırmık, kazma ve kürekler yanında, ekim, budama, çiçek ve bitki peyzajları için ihtiyacınız olacak fide ve ot sökücüler, bahçe makasları, balta ve bahçe testereleri, aşı makası ve bıçakları, bitki bağlama ve ekme aletleri, süpürge ve diğer bahçe gereçlerini bu kategoride bulabilirsiniz.

 

Bahçenizde bulunan ağaçların sağlıklı büyümesi için gerekli olan budama işlemlerini bahçe testereleri ve makasları ile yaparken, şöminenizde yakacağınız odunları uygun gördüğünüz baltalar ile parçalayabilirsiniz. Bahçe toprağını kürek, çapa ve tırmık ile belleyip havalandırırken, bahçenizi yabancı otlardan ayıklamak veya yeni bitki ve fidanlar ekmek için gereken bahçe küçük el aletleri ve aparatlarından yararlanabilirsiniz.

 

Düzgün ve göze hitap eden bir bahçe yaratmak için elinizin altında her zaman bulunması gereken bahçe el aletleri modelleri, bahçenize güzellik katan bu çiçek, bitki ve ağaçların gelişimini olumsuz etkileyen hastalık ve zararlılardan korunmasına da destek oluyor.

Kategorimizde yer alan bahçe el aletleri çeşitlerini inceleyebilir, bahçe el aletleri fiyatları hakkında bilgi edinebilir, malzeme, marka açısından karşılaştırabilir, sizin için en uygun gördüğünüz ürünler için hemen sipariş verebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT