Toplam 100 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Bahçe El Aletleri


Aşı Macunu 250 Gr. EKS
Aşı Macunu 250 Gr. EKS
Sadece Mağazada
24,99 TL
Agromak SM-7032 Toprak pH Nem Ölçer
Agromak SM-7032 Toprak pH Nem Ölçer
Sadece Mağazada
119,90 TL
Agromak Yaprak Aşı Bandı
Agromak Yaprak Aşı Bandı
Sadece Mağazada
19,99 TL
Yaprak Aşı Macunu 500 Gram
Yaprak Aşı Macunu 500 Gram
Sadece Mağazada
32,99 TL
Aşı Makası  A-LS-0202
Aşı Makası A-LS-0202
Temin Edilemiyor
El Çapası HK04W
El Çapası HK04W
Temin Edilemiyor

Bahçeyle İlgilenmeyi Seviyorsanız Aradığınız Bahçe El Aletleri Tekzen’de!

Bahçe işlerine gerek profesyonel olarak yaklaşan gerekse hobi olarak benimseyen kullanıcılar için destek çubuklarından aşı makaslarına kadar aradığınız her el aleti Tekzen bahçe ürünleri arasında sizlerle buluşuyor. Yazlık ve kışlık evler ya da çiftliklerde bahçe bakımı için mutlaka sahip olunması gereken bahçe aletleri, yüksek kalitesi ve uygun fiyatlarıyla beğenilerinizi kazanır. Bahçıvan kıyafeti ve bahçe eldiveni hem olası yaralanmaları önler hem de daha hijyenik bir çalışma imkanını beraberinde getirir. Benzer şekilde, bahçe süpürgesi bahçenizi hayalinizdeki bakımlı haline getirmenize yardımcı olurken kazma ve kürek modelleri her zaman elinizin altında olması gereken ürünler olarak karşınıza çıkar. Güzel ve bakımlı bir bahçeye sahip olmak için sizlere yardımcı olacak daha birçok ürünü Tekzen aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Farklı İşlevleriyle Hayatınızı Kolaylaştıran Bahçe El Aletleri

Bahçe gereçleri, her biri farklı işlev ve tasarıma sahip olan yardımcılar olarak bilinir. Kazma ve kürek, toprak işlerinde olmazsa olmaz bir role sahip olan ikilidir. Sağlam gövdelerinin yanı sıra tutuş kolaylığı sağlayan alet sapı kısımları, toprağı daha etkili bir şekilde yarıp taşımanızı veya diğer işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar. Farklı boyutlara sahip olabilen bu ürünler, saksıların içerisinden toprak alıp diğerlerine aktarma işleminde sıklıkla tercih edilir. Bahçe alet setleri içerisinde çokça karşınıza çıkan bir diğer ikili ise tırmık ve baltadır. Tırmık, bahçenizdeki estetik görünümü bozan ot ve yaprakları uzaklaştırmanıza yardımcı olurken balta genellikle odun kesmek amacıyla kullanılır.

Toprakla İlgilenmeyi Sevenler İçin Bahçe El Aletleri

Bahçenizin görünümünü kolay bir şekilde düzeltmek istediğinizde kullanacağınız bahçe el aletleri arasında ot ve fide sökücü kurtarıcınız olur. Farklı tasarımlarıyla her ihtiyaca uyum sağlayan bu ürünler, ergonomik tutma kısımlarıyla konforunuzu artırır. Ot sökücü aletler, herhangi bir yabani otu enerji harcamadan kökünden kolayca çıkarmanızı sağlar. Yabani otların ve yerlerini değiştirmek istediğiniz fidelerin saniyeler içerisinde sökülmesine imkan tanıyan bu ürünler sayesinde hayalinizdeki çiçek ve bitki peyzajını gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçenizdeki Bitkilerin Sağlıklı Büyümesinde Önemli Bir Rol Oynayan Bahçe El Aletleri

Bahçenizdeki ağaçların daha sağlıklı büyümesi ve kaliteli ürünler verebilmesi açısından önemli bir işlem olan bahçe budama, uygun makas ve testereler ile kolayca yapılabilir. Profesyonel bir kullanım için uygun olan budama testeresi kusursuz bir deneyim yaşatırken her kullanıcıya hitap eden budama makasları da verimli bir işlem gerçekleştirmenizi sağlar. Uzun süre yorulmadan çalışmanıza imkan tanıyan bu makaslar, pasa dayanıklı olmalarıyla beğenilerinizi kazanır. Budama sırasında dikenli dalları tutarken ellerinizin zarar görmemesi için bahçe eldivenleri kullanmanız tavsiye edilir. Budama aletlerinin yanı sıra el çapası, tırmık modeller, alet sapları, çit makası ve daha fazlası için doğru adres Tekzen!

Bahçe El Aletleri ile Estetik Görünüme Sahip Bahçeler Dizayn Edin

Sağlıklı bitkiler ve estetik bir dizayn ile bahçe görünümünüzü güzelleştirebilirsiniz. Estetik görünüme sahip olan bahçeler oluştururken sizlere yardımcı olacak bahçe el aletleri seti, veriminizi ve konforunuzu artırır. Bu setler içerisinde yer alan aşı makası, geniş kullanım alanıyla bitkilerin verimliliğini artırırken Agromak yaprak aşı bandı, aşı yapılan bitkilerde pratik kullanımıyla iş gücü maliyetini azaltır. Sağlam ve hafif yapısıyla çimleri kesmenize yardımcı olan çim makası, bahçe peyzajı konusunda etkili bir konuma sahiptir. Fidelerinizin gelişmesine yardımcı olan fide destek çubuğu ve diğer yardımcılar olumsuz dış şartların hayalinizdeki bahçeyi oluşturmanıza engel olmasına izin vermez.

Bütçe Dostu Fiyatlarıyla Bahçe El Aletleri İçin Doğru Adres Tekzen

Çiçek soğanlarının dikimi için toprağa çukur açan soğan dikici, bitkileri boğmadan bağlamaya yarayan bitki bağlama bağı ve bahçe işlerinde ihtiyacınız olan daha birçok ürün uygun fiyat ve yüksek kalite güvencesiyle Tekzen’de sizleri bekler. Bahçe el aletleri ile göze hitap eden ve sağlıklı bitkileriyle iç açıcı bir bahçeye sahip olmak imkansız bir hayal gibi görünmekten çıkar. Aşı makası, el çapası, budama makası gibi pek çok ürün Tekzen kalitesiyle sizlere sunuluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT