Toplam 5251 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bahçe


Bahçe

Eviniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü mobilya ve beyaz eşyayı ayağınıza getiren Tekzen, bahçeleriniz için gereken ürünleri de sizlerin beğenisine sunuyor. Aksesuar, el aletleri, makineler, oturma grupları, çiçekler, bitkiler, dış mekan ürünleri, mangallar, bahçe salıncakları, sulama sistemleri gibi ürünlerin bulunduğu kategoride Agromak, Bosch, Raco Expert, Sonax, BMX, Desa, Gerok, Eltos, Grass, Homecare, Tekzen, None, Chef, SGS, Yaprak Tarım gibi markalara ulaşabilirsiniz.

 

El aletleri arasında tarım ve çiçek ekme işlerinde kullanılan kürek, çapa, makas, balta ve bitki bağlama ürünleri yer alıyor. Kazma ve küreklerle birlikte çim yüzeyler için tasarlanan süpürge ve tarım işlerinde kullanılan tırmık çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bitki ve sebze ekerken kullanılan bitki bağlama ve ekme aletleri arasından pratik kullanım sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıracak elektrikli aletler içinden ise çim kesme, testere, kenar kesme ve yaprak toplama makinelerine ulaşabilir, benzinle çalışan modelleri de kategoriden satın alabilirsiniz.

 

Bahçe mobilyaları bölümünde ise birbirinden şık ve kullanışlı ürünler yer alıyor. Farklı sayıda sandalyeye sahip sehpalı ve masalı setleri inceleyebilirsiniz. Mobilyalar arasında katlanır sandalye ve masaları seçebilir, az yer kaplayan katlanan ürünleri kış aylarında kaldırarak kolayca saklayabilirsiniz. Ahşap veya plastik ürünlerin yer aldığı kategoride şezlong, bank, şemsiye, tabure, hamak gibi ürünler de sizleri bekliyor.

 

Bahçe düzenleme ürünleri arasında ise şık ve dekoratif seramik saksılar, bahçe süsleri, küçük heykeller, havuz süsleri, figürlü saksılar gibi ürünleri bulabilirsiniz. Bahçe aksesuarları dışında bahçenizi çocuklar için eğlenceli bir oyun alanına dönüştürecek salıncak, kaydırak, basket potası, çocuk sandalyesi ve eğitici oyuncak setleri gibi ürünleri de kategoriden satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT