Toplam 628 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bahçe Mobilyası


Bahçe Mobilyası

Bahçe kategorisinin altında yer alan bahçe mobilyaları bölümünde dış mekanlarınıza, bambaşka bir görünüm kazandırmak ve istediğiniz atmosferi oluşturmak için aradığınız birçok ürün bulunuyor. Zengin ürün çeşitliliğine sahip bu bölümde sizi yansıtacak bir alan oluşturabileceğiniz oturma grupları, sehpalar ve tabureler bulunuyor. Bunun yanında mobilyalarınızın konforunu artıracak mobilya minderi ve mobilya kılıfı gibi yardımcı ürünler de bu bölümde yer alıyor.

Tekzen’de bulabileceğiniz dış mekan mobilyaları rattan, plastik, ahşap, metal gibi farklı hava koşullarına  dayanıklı malzemelerden imal ediliyor. Dörtlü, altılı, sekizli grupları ağırlayabileceğiniz bahçe masaları ve bahçe sandalyeleri mobilyalar bölümünde yer alıyor. Mobilyaların alt kategorilerinde bulacağınız ürünler arasında; masa ve sandalye ihtiyacını aynı anda çözen piknik masaları, güneşlenirken kullanabileceğiniz farklı boylardaki şezlonglar bulunuyor.

Bu ürünlerin yanı sıra açık alandaki dar alanlarda oturma ve dinlenme alanını artırabileceğiniz bank modelleri de seçenekler arasında yer alıyor. Açık havanın keyfini çıkaracağınız hamaklar ise bu bölümde bulabileceğiniz diğer ürünlerden bir tanesi.  Çocuklara ve yetişkinlere yönelik başlıca mobilya türlerinden olan salıncak modellerini incelerken gölgelik yaratmak için kamelya ve tentelerden faydalanmanız mümkün.

Bahçe mobilyaları fiyatları ve çeşitlerine dair güncel bilgileri Tekzen üzerinde takip edebilirsiniz. Dış mekan mobilyası alanında ilginizi çekecek haberlere ve yepyeni modellere anında ulaşarak Tekzen ile evinize ve bahçenize en uygun mobilyaları bulabilirsiniz. Böylece güzel havanın keyfini, sağlam ve konforlu mobilyalar ile ikiye katlayabilir siniz.


Doğru Bahçe Mobilyası Nasıl Seçilir?

  • Seçilen bahçe / balkon mobilyası bel ve sırt bölgelerini destekleyici yapıda olmalıdır.
  • İskeletin ve diğer malzemelerin güneşe, suya ve neme dayanıklı olmasına çok önemlidir.
  • Hasır ve tik ağacı kullanım kolaylığı için öncelikli tercih edilebilir.
  • Koltuk ve minderlerin yaz sıcağında vücudunuzu terletmeyecek malzemelerden olmasına dikkat edilmelidir.
  • Kolay temizlenebilir ve leke tutmayan malzemeler kullanılmasına dikkat edilmelidir.
  • Küçük bahçe ve balkonlar için minimal tasarımlı ahşap, ferforje ve plastik ürünler kullanılmalıdır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT