Toplam 172 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Kapı ve Mobilya Aksesuarları


Topuzlu Kilit Saten -3201 SS-ET
Topuzlu Kilit Saten -3201 SS-ET
Sadece Mağazada
399,90 TL
Emniyet Kilidi Beyaz
Emniyet Kilidi Beyaz
Temin Edilemiyor
Asma Kilit 30mm
Asma Kilit 30mm
Temin Edilemiyor
Asma Kilit 40 mm
Asma Kilit 40 mm
Temin Edilemiyor
Kapı Numarası No:4 Metal
Kapı Numarası No:4 Metal
Sadece Mağazada
54,99 TL

Kapı ve Mobilya Aksesuarları

Kapı ve mobilyalara ekstra fonksiyon katmak ya da var olan özellikleri geliştirmek amacıyla kullanılan kapı ve mobilya aksesuarları; Tekzen'in ayrıcalıklar dünyasında sizleri bekliyor. Kapı kolu, emniyet kilidi, stopper ve ev içi güvenlik aksesuarları gibi pek çok ürüne kolaylıkla erişebileceğiniz kategoride, aradığınız her şey tek tık uzağınızda!

Kapı Kilit Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Hırdavat ve ev aletleri arasında büyük önem arz eden kapı kilitleri; mandallı, tuzaklı, bilyalı gibi pek çok farklı seçenekle kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. En uygun kapı kilidini seçmek için dikkat edilmesi gereken birkaç faktör vardır. Öncelikle ihtiyacınız olan ögeyi belirlemelisiniz. İhtiyacınız olan yalnızca barel, kapı kelepçesi ya da kapı rozeti ise diğer parçaların değişimine gerek yoktur.

Eğer tam fonksiyonlu bir kilit sistemine ihtiyaç duyuyorsanız; gömmeli, dijital ya da trajlı kilitleri tercih edebilirsiniz. Ev içerisinde bulunan oda, tuvalet ve banto kapıları için gömmeli modeller idealdir. Yüksek güvenlik için ise dijital şifreli ya da kartlı modelleri tercih edebilirsiniz.

Ev İçi Güvenlik Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

Ev içi güvenlik aksesuarları; evinizi dışarıdan gelen tehlikelere, eşyaların oluşturabileceği tahribatlara ve çocuğunuza zarar verebilecek kazalara karşı koruyan güvenlikli aparat ve eşyalardır. Kapı kolu duvara her çarptığında oluşan aşınmayı ve boya dökülmesini engellemek için kapı stopperı kullanabilirsiniz. Kilitlere ek olarak güvenlik önlemleri almak istiyorsanız kilit emniyet kelepçesi modellerini inceleyebilirsiniz. Kapıyı kime açtığınızı rahatlıkla öğrenmek için kapı dürbünlerini tercih edebilirsiniz.

Pencereleriniz ve kapılarınız dışarıdan açılsa bile içeriden koruma sağlayacak emniyet kilitleri ile hırsız riskini azaltabilirsiniz. Anahtarlı pencere kilidi modelleri ile çocuklarınızın pencereyi açmasını engelleyebilir ve olası tehlikelerden çocuğunuzu koruyabilirsiniz. Farklı boyut ve sayı seçenekleri bulunan ayak zemin koruyucu modelleri ile masa ve sandalyelerin hareket esnasında zemini çizmesini önleyebilirsiniz.

Kapı ve Mobilya Aksesuarlarının Bakımı Nasıl Yapılır?

Kapı ve mobilya aksesuarları da evde bulunan diğer eşyalar gibi belirli aralıklarla temizlenmelidir. Ürünleri temizlerken yüzeye zarar vermeyecek temizlik ürünleri kullanmaya dikkat edilmelidir. Kapı kilitleri ve menteşeli aksesuarlar, belirli aralıkla yağlanmalı ve işlevini rahat yapabilmesi için temiz tutulmalıdır. Özellikle metal yüzeylerde, yüzeyle tepkimeye girebilecek kimyasal temizleyicilerin kullanımından kaçınılmalıdır.

Tekzen dolap kulpları ve diğer vidalı aksesuarlar belirli aralıkla matkap yardımıyla ya da elle sabitlenmelidir. Yere temas eden eşyaların ses çıkarmasını ve zemini çizmesini engelleyen koruyucular, kullanım sırasında tahrip olduysa yenisi ile değiştirilmelidir. Koruyucu keçe ve tapalar da ihtiyaç duyulduğunda kolaylıkla değiştirilebilen ürünlerdir. Genel temizlik ürünleriyle kolaylıkla temizleyebileceğiniz kapı ve mobilya aksesuarları, temizlik sonrası kuru bir bezle kurulanmalıdır.

Kapı ve Mobilya Aksesuarlarının Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Kuruluş tarihinden günümüze dek müşterilerinin mutluluğunu hedefleyen tekzen.com, konu fiyatlara geldiğinde de kullanıcı memnuniyetinden taviz vermiyor. Geniş fiyat yelpazesi ve her cebe uygun seçenekleriyle göz dolduran kapı ve mobilya aksesuarları kategorisi; ürün özelliklerine göre değişiklik gösteren bir fiyat aralığına sahiptir. Kapı kolları, mobilya aksesuarları ve dolap kulpları Tekzen'den alınır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT