Toplam 375 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

SPOR & OUTDOOR


Tekzen Home Çadır 2 Kişilik
Tekzen Home Çadır
Temin Edilemiyor
Kıbrıs Hazır Takım
Kıbrıs Hazır Takım
Temin Edilemiyor
Bel Korsesi L-xl
Bel Korsesi L-xl
Temin Edilemiyor
Ay Sandalye Yeşil
Ay Sandalye Yeşil
Temin Edilemiyor
Balıkçı Kovası 179
Balıkçı Kovası 179
Temin Edilemiyor
Neopren Korse S-M
Neopren Korse S-M
Sadece Mağazada
44,99 TL
İlgili Kategoriler:

En Kaliteli Spor ve Outdoor Ürünleri Uygun Fiyatlarla Tekzen'de

Sevdiğiniz spor dallarına yönelik spor ekipmanlarını en uygun fiyatlarla Tekzen’de bulabilirsiniz. Cazip fiyat seçenekleriyle sunulan modeller her spor dalına yönelik farklı ürünler içermektedir. Doğa sporlarında kullanabileceğiniz ürünlerden outdoor malzemelere, evde spor malzemelerinden, paintball aksesuarlarına, spor kıyafetlerden tekne malzemelerine varana kadar pek çok seçenek sizleri bekliyor. Siz de merak ettiğiniz spor dalına ait ekipmanların neler olduğunu kolayca görebilir, eksik malzemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Sevdiğiniz spor dalına yönelik her ürünü burada bulabilir ve bütçenize en uygun modellerden yararlanabilirsiniz.

Outdoor Spor Nedir? Hangi Sporda Hangi Ekipmanlar Kullanılır? 

Her spor türünde farklı ekipmanlar kullanılması gerekir. Bu sayede spordan daha fazla verim alacağınız gibi daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Outdoor malzemeleri dış mekan sporları için kullanılabilecek uygun ürünler sunuyor. Kamp, kayak, dağcılık gibi açık hava spor branşları ile ilgilenmek istiyorsanız bunlara göre malzemeleri tercih etmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz spor branşları türüne göre çanta, uyku tulumu, kıyafet, ayakkabı gibi ürünler spor & outdoor kategorisinde yer almaktadır. Dış mekan sporlarında seçtiğiniz malzemeler sadece kaliteli zaman geçirmeniz için değil aynı zamanda sağlığınızı korumanız için de önem teşkil etmektedir. Bu nedenle gideceğiniz konumun özelliklerini ve hava koşullarını dikkate alarak soğuğa ve suya karşı dayanıklı, nefes alabilen kıyafetleri kullanmanız gerekir. Aynı şekilde sağlam güvenlik ekipmanları da bulunacağınız bölgeye uygun olarak seçilmelidir. Bu tarz kıyafetler hareket kabiliyetinizi engellemediği gibi olumsuz hava şartlarından korumanıza da yardımcı olur. Kıyafet seçimi yaparken özellikle Tekzen outdoor giyim ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Outdoor malzemeleri sadece doğa sporları için değil aynı zamanda kayak gibi kış sporları içinde en uygun ekipmanları bulmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Bisiklet Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

En çok tercih edilen spor türlerinden biri de bisiklet sürmektir. Bisiklet seçimi kullanıcının yaşına, boyuna, kilosuna kullanım yerine göre farklılıklar gösterebilir. Bisiklet seçimi yaparken öncelikle hangi amaçla kullanacağınıza göre seçim yapabilirsiniz. Günlük hayatınızda bisiklet kullanmayı tercih ediyorsanız buna uygun tekerlek ve vites özelliği bulunan modelleri inceleyebilirsiniz. Şehir ortamında daha çok asfalt zeminde ve çok fazla hız yapmadan kullanabileceğiniz bisikletleri, trafikte rahat kontrol edilebilen modelleri seçebilirsiniz. Daha ince tekerlekler düz arazi ve zeminlerde bisikletinizi daha kolay kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca bu sayede harcayacağınız enerjiyi de yarıya indirmiş olur. Toprak arazilerde spor yapmak için kullanacağınız bisikletlerde daha kalın tekerlekli, vites, ağırlık ve süspansiyon açısından size uygun olan ürünleri kullanabilirsiniz. Toprak arazi üzerinde bisiklet hakimiyetini sağlayabilmek için iyi donanıma sahip olan modelleri kullanmanız gerekir. Birçok özelliği içinde barındıran modelleri kullanım amacına göre seçerek daha iyi sonuç almış olacaksınız. bisikletler model ve özellik bakımından farklı tasarımlar içerir. Bu nedenle kullanıcıya uygun seçimler yapılması üründen memnun kalmanızı sağlayacaktır. Yetişkinler kadar çocuklar için de çeşitli bisiklet modelleri üretilmektedir. Çocuklar için tasarlanan 14 jant çocuk bisikleti gibi ürünler hem sürüş açısından hem de kontrol sağlanması açısından çocukların bisikleti rahat kullanmasına yardımcı olabilmektedir. Tekzen’de bulabileceğiniz farklı ve renk tasarımlarla süslenen modeller çocukların hayal dünyasına da hitap edecek bisiklet türleri karşınızda. 

Kampa Giderken Yanınıza Neler Almanız Gerekir?

Kamp yaparken ihtiyaç duyacağınız tüm malzemelerin yanınızda bulunması sizin için hayati önem taşıyor. Kamp mekanı olarak merkezi yerlere uzak olan bölgeler tercih edildiği için ihtiyaç duyduğunuz anda ekipmanlarınızın yanınızda bulunması gerekir. Olumsuz hava şartlarından ve gece soğuktan korumanıza yardımcı olacak bir uyku tulumu, gün içinde rahat hareket etmenizi sağlayacak ve vücudumuzda ağırlığı eşit olarak dağıtabilecek outdoor ayakkabılar, kişisel eşyalarımız, kamp çadırı, lüks kamp sandalyesi gibi malzemelerin yanınızda olması gerekmektedir. Kamp yaparken her türlü duruma karşı tedbirli olunması gerektiği için her detayı düşünmeniz gerekiyor. Ateş yapmak için kullanacağınız malzemelerden alacağınız besin takviyelerine acil durumlarda kullanabileceğiniz ilk yardım malzemelerine kadar hiçbir detayı atlamamanız önemlidir. Kamp yaparken kullanacağınız Tekzen kamp malzemeleri hayatınızı kolaylaştıracağı gibi her duruma karşı hazırlıklı olmanızı da sağlayacaktır.

Balık Malzemelerinde İndirim Zamanı

Balık tutmak hem stres attırıcı hem de dinlendirici aktivitelerden biridir. Ancak herkesin kolaylıkla yapabileceği bir spor da değildir. Balık tutarken kullanacağınız olta veya balık yemleri gibi malzemelerde birçok seçenek sizleri beklemekte. Her sporcunun balık yakalama şekli farklılık gösterirken kullanılan ekipmanlar da değişebilmektedir. Birçok farklı ürün ve modellerin yer aldığı Tekzen mağazalarında balık malzemeleri için en uygun seçenekleri görebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde eksiklerinizi tamamlayabilir, yeni çıkan balık tutma malzemelerini deneyebilir, balık tutarken dinlenmek için kullanabileceğiniz kamp sandalyesi ve masası gibi ürünleri seçebilirsiniz. Balık tutmak zaman alan ve özveri gerektiren bir uğraş olduğu için uygun ekipmanı kullanmanız önemlidir. Her balık türünü aynı malzemelerle yakalamanız mümkün olmayacağı için yeni ve teknolojik tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

Kampanyalı Spor Malzemeleri

Sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazlarının başında spor yapmak gelir. Kendinize uygun bir spor dalı seçtiğinizde uygun ekipmanlarla sporunuzu daha verimli hale getirebilirsiniz. Her insanın yaşına, fiziksel özelliklerine göre yapabileceği sporlar da farklılık gösteriyor. Bu nedenle kullanacağınız spor malzemelerini kendinize uygun olarak seçmeniz gerekmektedir. Başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar tercih edebileceğiniz ürün seçenekleri ile kendi seviyenize uygun modelleri keşfedebilirsiniz. Spora yeni başlayanlar için Tekzen tarafından uygun fiyat aralıkları ile sunulan fitness ürünleri sporun daha eğlenceli hale gelmesine de yardımcı oluyor. Zamanla yaptığınız spor size daha kolay gelmeye başlıyorsa temponuzu arttırarak kaslarınızın daha çok çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız ekipmanlar için farklı seçenekler de sunuluyor. İsterseniz ihtiyaç duyduğunuz ürünleri tek tek alabilir isterseniz de kampanyalı modellerden yararlanabilirsiniz.

Doğa Sporları Nelerdir?

Her insanın dönem dönem ilgi duyduğu spor türü farklılaşabilir. Doğa sporları da birçok insan tarafından tercih edilen ve her yıl yeni sporcular kazandıran branşlardandır. Doğa sporları dalış, tırmanma, dağcılık, kamp malzemeleri gibi farklı kategorilerden oluşmaktadır. Bu tarz alanları denemek için fiziksel özelliklerinizi göz önünde bulundurarak seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Seçtiğiniz spor dalına göre uygun malzemeler kullandığınızda sporda devamlılık sağlayabilirsiniz. Dağcılıkta özellikle soğuk hava koşullarından etkilenmemek için su ve soğuk geçirmeyen kıyafetler, sıcak tutacak içlikler, termal eldiven ve çoraplar, bere, güneş gözlüğü, malzemeleriniz için yeterli boyutta sırt çantaları gibi dağcılık malzemeleri tercih ediliyor. Dağcılık dışında öne çıkan bir başka spor dalı da kaya tırmanışıdır. Tırmanış yaparken de tırmanış ipi, ayakkabısı, güvenliğinizi sağlamak için kask ve çeşitli tırmanış malzemeleri bulunması gerekmektedir. Doğa sporları için malzeme seçimi yaparken aynı zamanda güvenlik önlemlerinizi de düşünerek seçim yapabilirsiniz. Tekzen’de yer alan valizler, seçtiğiniz tüm eşyaları muhafaza etmek için ideal bir seçim olacaktır.

Tekne Malzemeleri ile Üstün Performans

Tekne malzemeleri denizcilik ve balıkçılıkta kullanılan birçok ürün çeşidini içeriyor. Tekneyle açılmak, dalış yapmak, balık tutmak gibi hobileriniz için olgun ekipmanları tercih edebilirsiniz. Tekne malzemeleri aynı zamanda tekneniz için ihtiyacınız olan ekipmanları bulmanız da kolaylaştırıyor. Tekne motoru, boya ve bakım malzemeleri, navigasyon ekipmanları, teknik tesisat ve havalandırma sistemleri, yelken donanımı, şişme botlar, tekne mutfak malzemeleri, elektrik tesisatı ekipmanları, güverte ekipmanları gibi birçok ürün sunuluyor. Tekne Ekipmanları düşünüldüğünde dalış malzemelerine de yer vermeniz gerekmektedir. Cazip fiyat aralıklarının yer aldığı Tekzen’de tekne kategorisindeki geniş ürün yelpazesinden yararlanabilirsiniz. Beğeninize göre inceleyebileceğiniz ürünlere siz de hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT