Toplam 44 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Derin Dondurucular


Çamaşır makinesi, fırın, davlumbaz, ocak ve buzdolabı gibi ürünleri bulabileceğiniz beyaz eşya kategorisinde uygun derin dondurucu fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Birçok markaların ürünlerine ulaşacağınız derin dondurucu kategorisinde ürünler arasında fiyat ve marka karşılaştırması yapabilirsiniz. Sandık tipi, dikey ve çekmeceli ürün çeşitlerini kategoriden temin edebilir, ürünlerin ebatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip bu ürünler arasında size uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

 

Kategori altından ulaşacağınız bu ürünler arasında çekmeceli tasarımı ve dijital ekranı ile pratik bir kullanım sunan derin dondurucu modellerini bulabilirsiniz. Hızlı ayar özelliği ile kolayca ayarlanabilen ürünleri tercih edebilir, aynı zamanda hızlı şoklama özelliğine sahip olan ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Dikey ürün çeşitlerini bulacağınız kategoride çekmeceli tasarımı ile hem daha düzenli hem de rahat bir kullanım sunan ürünlere ulaşabilirsiniz. Çekmeceli ürünler arasında ihtiyaca göre düzenlenebilen raflara ve çekmecelere sahip ürünleri bulabilir, kapı yönü değiştirilebilen ürünleri tercih ederek kolayca kullanabilirsiniz. Farklı raf ve çekmeceye sahip bu ürünler arasında enerji tasarrufu yapan A+ ve A++ enerji sınıfına sahip ürünleri kategori altından temin edebilirsiniz. Bu ürünler arasında sessiz çalışan ve çevreye duyarlı ürünleri de inceleyerek size uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

 

Farklı özelliklere sahip bu derin dondurucu modelleri arasında elektrik kesintisinde gıdaları 14 ile 26 saat arasında taze tutabilen ürünlere ulaşabilir, tekerlek tasarımı ile kolay taşınan ve yeri kolay değiştirilebilen ürünleri bulabilirsiniz. Liebherr, Uğur, Sunny, Altus, ve Dijitsu gibi markaların yanında Hotpoint Ariston, Regal gibi ünlü markalardan ulaşacağınız bu ürünleri Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT