Toplam 564 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Oto Bakım - Temizlik Ürünleri


Oto Bakım Temizlik Ürünleri

Hayatınızı kolaylaştıran ve konforunuzu arttıran otomobillerin temizliği ve düzeni çok önemlidir. Aracınızın temizliğini düzenli aralıklarla yapmanız gerekir. Oto temizlik denilince akla gelen Tekzen, sizlere birbirinden kaliteli ve kullanışlı oto bakım ürünleri sunuyor.

Oto Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Oto koltuk temizliği yapılırken araç temizlik seti içerisinde bulunan araç temizlik ürünleri aracınızı temizlerken işinizi çok kolaylaştıracak. Öncelikle koltukların üzerinde oluşan tozlanmalara ve kirlere karşı koltukları süpürmelisiniz. Özellikle koltuklarda oturma kısmı ile sırt kısmı arasında biriken tozları uygun süpürge başlığı ile süpürmelisiniz.

Oto koltuklarınızı süpürdükten sonra koltuklardaki tozlu kısımları nemli bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Eğer zorlu lekelerle karşı karşıyaysanız araç içi temizlik malzemelerini kullanarak lekeleri temizleyebilirsiniz. Temizlik sırasında kullanacağınız temizlik bezlerini de zarar vermeyecek tarzda seçmelisiniz.

Oto Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Oto cam temizliği yapılırken cama özel temizlik malzemeleri kullanmanız çok önemlidir. Tekzen.com.tr’de bulunan oto temizlik ürünleri içerisinden aracınızın camına uygun bir ürün seçerek camınızı temizleyebilirsiniz. Cam temizliğinde en önemli nokta seçeceğiniz temizlik bezidir. Tam kurutma sağlayacak, leke bırakmayacak ve camı çizmeyecek tarzda bez kullanılmalıdır.

Uygun bez seçiminden sonra oto cam temizliğinde bir diğer önemli unsur oto cam temizlik malzemelerinden birini seçmektir. Cam temizliği için uyumlu olmayan bir ürün kullanmanız halinde aracınızın camı zarar görebilir.

Oto Bakım Temizlik Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Oto bakım temizlik ürünleri içerisinde birbirinden çeşitli ve kullanışlı malzemeler bulabilirsiniz. Araç temizlik seti, araç süpürgesi, oto şampuanı, klima kokusu, radyatör sızıntı önleyici, pasta cila çizik alıcı, oto yıkama fırçası gibi ürünler bulabilirsiniz.

Oto bakım ürünlerinden en çok tercih edilen araba temizlik seti içerisinde birbirinden fonksiyonlu malzemeler mevcut. Aracınızda oluşan ve normal yıkamayla çıkmayan zorlu lekelerin kolaylıkla çıkmasını sağlayan araç şampuanı da oto bakım ürünleri içerisinden sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca koku giderici kullanarak aracınızda ferahlık sağlayabilirsiniz.

Oto Bakım Temizlik Ürünleri Fiyatları Nasıl?

Oto aksesuarları ve oto bakım ürünleri kullanışlı ve kaliteli olmalarının yanı sıra fiyatları ile de her kesime hitap etmektedir. Fiyat aralığı olarak geniş bir yelpazeye sahip olan ürünler içerisinden bütçenize uygun ürünü seçebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT