Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Oto Bakım - Temizlik Ürünleri


Camsil 23 cm.-BO 846
Camsil 23 cm.-BO 846
Temin Edilemiyor
Camsil 34 cm - BO847
Camsil 34 cm - BO847
Temin Edilemiyor
Efemark Oto Kokusu Bambu 50 ml
Efemark Oto Kokusu Bambu 50 ml
Sadece Mağazada
24,99 TL

Aracınız İçin Aradığınız Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri Tekzen'de!

Otomobil, hayatınızın en önemli konfor unsurları arasında yer alır. Otomobiller hem işlevsel açıdan hem de görünüm açısından bakım, onarım ve temizlik gerektirebilir. İdeal bir bakım için sorunlara yönelik belli ürünlerin kullanımı gerekir. Tekzen oto bakım ve temizlik ürünleri aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü bir arada sunuyor. Torpido, tampon, klima, cam, lastik, koltuk, yağmurluk, cam gibi tüm alanların temizliği ve bakımı için özel ürünlere Tekzen ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca aracınıza parlaklık verecek cilalı oto şampuanlar da aynı şekilde mevcuttur. Araç temizliğini tepeden tırnağa gerçekleştirebilmenizi sağlayan oto temizlik ürünleri ile baştan sona kusursuz ve yeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Aradığınız tüm oto bakım ürünlerini Tekzen’de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Aracınıza Profesyonel Bir Dokunuş İçin

Aracınız zamanla kirlenebilir, cilası azalabilir, zarar görebilir, çizilebilir veya darbe alabilir. Bunun gibi sorunlar için oto bakım ve temizleme ürünleri ideal çözümler sunuyor. Oto bakımın birçok parçası bulunuyor. Otomobilinizin her bir parçası oldukça önemlidir. Bu sebeple aracınıza uygun malzemeler ile bakım ve temizleme işlerini yapmanız gerekiyor. İlk günkü parlaklığı sağlamak adına oto cilası kullanabilir, yıkama işlemlerinde cilalı şampuanlar tercih edebilirsiniz. Çizikler için Tekzen profesyonel oto bakım ürünleri arasından çizik kremlerini tercih edebilirsiniz. Farların temizliği için far temizleme ilacı veya far temizleme seti gibi ürünleri kullanmalısınız. Set halinde de bulabileceğiniz ürünler profesyonel bir temizlik ve bakım için gereken çeşitliliği sizlere sunuyor. Detaylı temizlik kitini edinerek aracınızı baştan sona temizleyip parlatabilirsiniz. Araç temizlik seti lastik, jant, torpido, cam suyu ve cam temizleme ürünlerinin yanı sıra genel iç temizlik ürünü ve sprey koku içerir. Otomobilinizin özellikle bakıma ihtiyaç duyacağı far, balata, fren ve motor gibi alanlar için özel setler de mevcuttur. Cila setleri de aracınızın parlaması için detaylı ürünleri barındırır. Araç bakım ürünleri arasında bulunan torpido, koltuk, döşeme ve klima temizlik ürünleri araç içi temizliğin temel malzemelerini oluşturur. Ayrıca klima kokusu da araca ferah bir koku verir.

Tekzen Ürünleriyle Aracınızın Her Parçasına Özen Gösterin

Otomobil, birçok hassas parçadan oluşur. Metal, deri, plastik ve cam parçalar ayrı ayrı bakım ve temizlik gerektirir. Aracınızın bakımını yaparken bu detaylara özen göstererek daha profesyonel bir sonuç elde edebilirsiniz. Özel olarak formüle edilen Tekzen araba temizlik malzemeleri sayesinde aracınızın detaylı ve profesyonel bakımını gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Pas ve küfler aracınızın performansını düşürür. Arabanızın metal parçalarını Henkel Wd-40 pas sökücü 200 Ml pas ve küflerden arındırabilirsiniz. Böylece bu parçalar daha iyi performans gösterecek ve tutukluk yapmayacaktır. Ayrıca yüzeydeki pasları da arındırarak yepyeni bir görünüm sağlamanız mümkün olur. Lastikte bakım ve tamire olan tüm gereksinimleriniz de ürünler arasında bulunur. Jantlar ve lastikler için özel üretilen ürünler ve kitler hem onarım hem de bakım için seçenekler sunuyor. Bu çeşitler arasında bulunan Tekzen ürünleri arasında yer alan Miro lastik tamir kiti 300 ml yolda kalmamanız açısından kurtarıcı ve özel bir üründür. Lastik patladığında oluşan deliği hava ile temas anında kauçuklaşan sıvı yardımıyla kapatır ve onarır. Ayrıca lastik şişirme özelliği sayesinde lastiğinizi 20 PSI kadar şişirerek yolunuza devam edebilmenize imkan tanır. Herhangi bir profesyonellik gerektirmeden 1 dakikada bu işlem tamamlanabilir. Ayrıca lastik değişimiyle uğraşmanız da gerekmez. Tüm lastikler için uygun bir üründür.

Aracınız İlk Günkü Gibi Parlasın Diye Tekzen Cilalar!

Otomobilin dış yüzeyindeki cilalar zamanla aşınır ve parlaklığını kaybeder. Cila uygulaması veya cilalı oto şampuan kullanılması bu gibi durumların çözülmesi için tercih ediliyor. Cila uygulaması yalnızca parlaklık değil, uygulanan yüzeye ve boyaya sağlamlık da kazandırıyor. Tekzen oto bakım ürünleri arasında pasta cila ürünü çiziklerin kusursuz ve profesyonel biçimde kapatılmasında kullanılmakta. İnce çizikler ve nispeten daha büyük çizikler için farklı modelleri bulunan bu cilalar, kalınlıkları açısından farklı seçenekler sunuyor. İnce, orta ve kalın çiziklere özel modeller ile gerektiği kadar ve profesyonel bir kullanım sağlayabilirsiniz. Boya koruma özellikli cilaları kullanarak boyaların zarar görmesini önlemeniz mümkün olur. Aracınızın boyasında dış etkenler sebebiyle herhangi bir sorun oluşmasını önleyen bu araç cilaları sayesinde yüzeyin çok daha dayanıklı olması sağlanıyor. Bu ürünler adeta bir kılıf görevi görerek dış etkenlere karşı ekstra koruma vadediyor. Bu cilaların yanı sıra aracınızın boyalarını ve cilasını korumak için bir temizlik yöntemi olarak aracınızı yıkarken cilalı oto şampuanları kullanmanız tavsiye ediliyor. Ayrıca temizlik işlemlerinden derinlemesine bir etki sağlayan oto kil hamuru Tekzen otomobildeki zorlu kirleri temizlemede hızlı ve etkili bir yöntem olarak bulunuyor. Tüm oto temizleme ve bakım ürünlerini Tekzen’den kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Tekzen ile Araç İçi Temizlik Tüyoları

Araç içi temizlik yapmak, konforunuzu önemli derecede artırır. Hem görünüm hem de kullanım açısından birtakım faydalar sunar. Aracınızda sürekli olarak zaman geçirdiğiniz için iç temizliğini periyodik olarak gerçekleştirmelisiniz. Klimalar, döşemeler, koltuklar ve torpido gibi alanlar önemli temizlik noktalarıdır. Klimalar için özel üretilen klima temizleyiciler kullanılabilir. Tekzen Araç temizlik ürünleri detaylı bir uygulama ve tüm kirlerin arındırılmasını sağlayan özel çeşitler sunuyor. Derinlemesine bir temizleme işlemiyle aracınızı ilk günkü gibi tertemiz ve parlak haline döndürebilirsiniz. Koltuklar için deri şampuanı kullanabilir, dokusuna zarar vermeden etkili bir temizlik yapabilirsiniz. Diğer alanlar için özel spreyler ve sıvılar ile temizliğinizi yaparken otomobilinize uygun üretilen bez ve süngerler tavsiye ediliyor. Tüm bu işlemlerden önce otomobilin içinin güçlü bir süpürgeyle partiküllerden, tozlardan ve kırıntılardan arındırılması gerekir. Bu sebeple detaylı ve pratik bir temizlik için özel olarak tasarlanan Tekzen araç süpürgeleri kullanılabilir. Bu süpürgeler hiçbir detayın kaçırılmaması açısından farklı aparatlarla bulunuyor. Aparatlar ve fırçalar yardımıyla derinlemesine bir temizlik yapılabiliyor. Bu süpürgelerin pilli ve kablolu seçenekleri mevcuttur. Pilli ürünlerin şarj edilebilir pil içermesi sayesinde kablo derdi olmadan her yere erişebilme imkanı bulunmaktadır. Kablolu süpürgeler ise araç içine takılarak kullanılabilir.

Size Hitap Eden Kokularla Aracınızı Kişiselleştirin

Koku, her alanda oldukça önemlidir. Temizlik ve ferahlık hissi veren kokular ile daha huzurlu ve daha iyi hissetmeniz mümkün olur. Tekzen araç parfüm ve kokuları klima içi veya askılı kokular sunuyor. Klima içi kokular klimanın çalışmasıyla aracın içine güzel kokuların yayılmasını sağlıyor. Askılı kokular ise içerideki havanın temiz kokmasına ve kötü kokulardan arındırılmasına yardımcı oluyor. Sakız, okyanus, çilek, ahşap, dağ esintisi gibi birçok farklı koku türü bulunuyor. Tercih ettiğiniz türdeki klima kokusu ve askılı kokuyu Tekzen ürünleri arasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Otomobilinizin camlarının da tertemiz olması için cam suyu bakım ürünleri kullanmalısınız. Cam temizliğinde -40 ve -50 dereceye kadar donmaya dirençli cam suyu modelleri kullanılıyor. Donmaya karşı dirençli olan bu ürünler sayesinde yaz kış cam temizliği yapılabiliyor. Cam temizliği için kullanılan diğer ürünler ise çekçeklerdir. Çekçekler sayesinde kirler ve sıkılan cam suyu eksiksiz biçimde temizlenebilir. Süngerli ve süngerli spreyli çekçekler yardımıyla temizlik işlemi daha detaylı ve pratik biçimde gerçekleştirilebilir. Süngerli spreyli çekçekler cam suyunu kullanmanız gerekmeden temizliğinizi yapabilmenizi sağlar. Çekçeklerin boyut açısından çeşitleri de bulunuyor. Bu sayede farklı araçlarda temizliğin daha hızlı yapılabilmesi açısından seçenekler sunuluyor. En iyi oto temizlik ürünleri için siz de Tekzen’i ziyaret edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT