Toplam 440 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

İNŞAAT & BOYA


Sprey 400ml Metalik Gri
Sprey 400ml Metalik Gri
Temin Edilemiyor

Kaliteli İnşaat ve Boya Malzemeleri Uygun Fiyatlarla Tekzen'de!

Başarılı bir inşaat süreci için kaliteli inşaat ve boya malzemeleri gereklidir. İnşaat başlangıcından bitişine kadar olan sürede dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri inşaat malzemelerinin seçimidir. Malzemelerin kalitesi, türü, ebatları, adedi gibi özellikler önceden belirlenmeli, bilinmeli ve bu bilgilere göre yapı oluşturmaya başlanmalıdır. Devam eden inşaatlarda boya, dış cephe kaplaması gibi, kullanıma hazır yapılarda ise yalıtım, dekorasyon gibi amaçlarla ihtiyacınız olan inşaat malzemeleri, pratik kullanımlarının yanı sıra kaliteli malzemeleriyle uzun süre yıpranmaya karşı dayanıklı olmaktadır. Siz de yeni başlayan projelerinizi en güvenli ve kaliteli yolla sürdürmek için hemen Tekzen ürünlerine göz atabilirsiniz.

Evinizin Havasını Yenileyecek Duvar Boyaları

Duvar boyasını yenilemek, yaşam alanınızı yenilemeye ve dekor etmeye başlarken atacağınız önemli adımlar arasında yer alır. Bu alanlarda istediğiniz özellik ve tasarımlara göre tercih edebileceğiniz birçok renk ve boya çeşidi bulunmaktadır. Boya yapmaya başlayabilmek için öncelikle boya malzemelerine ihtiyacınız olacaktır. Bu malzemeleri seçerken tür, ton gibi oldukça önemli kriterler bulunmaktadır. Boyama yapmadan önce yüzeyin boyaya iyi yapışması için kullanılan astarlar ile işe başlayarak sonrasında dilediğiniz renk ve boya türleri ile kat boya işlemine devam edebilirsiniz. Tekzen boya seçenekleri arasında en çok tercih edilen türler plastik boya ve silikonlu boyadır. Plastik boya, en eski boya türlerindendir. Silikonlu boya ise, daha yeni ama en çok tercih edilen boya türlerindendir. Farklı nedenlerle tercih edilen bu boya türlerinin özellikleri farklıdır. Silikonlu boyalar parlak ve temizlenebilir özelliği ile birlikte duvarları çatlama ve kabartmaya karşı korur. Plastik boyalar ise silikonlu boyalara göre duvarların nefes almasını sağlar. Özelliklerine göre farklılıklar gösteren boya çeşitlerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Yenilikçi Boyalar ile Binalar Farklı Görünüme Sahip Olacak

Dış cephe boyaları, iç cephe boyalarından farklı olarak şiddetli yağışlar, sert geçen kışlar gibi zorlu dış etmenlere dayanacak şekilde üretilmiştir. Akrilik, su bazlı, yağ bazlı, silikon ve elastik gibi çeşitlere ayrılan boya çeşitlerinden silikonlu dış cephe boyaları, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu boya çeşidinin yüksek su itici özelliği vardır. Bu sayede suyun alt katmana geçmesini büyük oranda engeller. Dış cephe boya çeşitleri parlaklıklarına göre de yarı mat, saten ve parlak duvar boyası şeklinde ayrılabilir. İstediğiniz parlaklığa ve renge sahip boyaları bu kategoride bulabilirsiniz. Boya malzemeleri kategorisinde, boya yaparken gerekli olan başka ürünler de sunulmaktadır. Boya yaparken öncelikle fırça ve ruloya ihtiyacınız olacaktır. Düz, yuvarlak, konik veya köşelere uygun olan modeller arasından kullanacağınız duvarın özelliklerine göre ihtiyacınız olan ürünleri bulabilirsiniz. Boyama işlemlerinde önemli yere sahip olan tiner ise, temizlik, boyanın inceltilmesi, boya lekelerinin çıkartılası gibi farklı kullanım alanlarında yardımcı olmaktadır. Mükemmel kapatıcılığı ve pürüzsüzlüğü sağlayan tavan boyaları ile tavanları boyarken en iyi sonucu almanıza yardımcı oluyor. Tekzen tarafından beğeninize sunulan yeni nesil boya tabancaları ise konforlu ve pratik bir boya işlemi sunuyor.

Duvar Kaplama Modelleri

Pratik ve hızlı bir şekilde iç mekân dekorasyonunda yeni bir görünüm isteyenlerin taleplerine yanıt verecek duvar kaplamaları, farklı görsellerde ve stillerde olan iç mekân dekorasyonunda özgün tasarımlara sahip panel ve kaplama ürünleri ile sizlere avantaj sağlıyor. Bu duvar kaplama modelleri kaliteli yapıları ile dayanıklı ürünlerdir. Kolay kolay zarar görmeyen duvar kaplama panelleri yırtılma gibi sorunların önüne geçer. Malzeme yapısı sayesinde mevsim farklılıkların ortaya çıkan sıcaklık değer ve değişimine uyum sağlar. Böylece ürünlerde herhangi bir yıpranma veya deformasyon yaşanmaz. Duvar yüzeyine pratik bir şekilde uygulanabilir olması ile herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir olan bu ürünler, özgün ve sıra dışı atmosferler yaratmak isteyenler için önemli bir avantaj sağlamaktadır. Uygun fiyatlı yapışkanlı beyaz duvar paneli modeli de yine bu kategoride Tekzen tarafından sizlere sunuluyor. Kolay adımlarla kullanabileceğiniz bu ürünlerin aşamaları şu şekildedir: Ölçü belirlenir, uygun ölçüye göre yapışkanlı panel kesilir. Yüzey temizlendikten sonra ürünün yapışkanı açılır ve yüzeye yerleştirilir. Bunları yapmak için ihtiyacınız olan ürünleri kolaylıkla evinizde bulabilirsiniz. Doğal taş, çini karolar, tuğla, ahşap gibi görünümlere sahip ürünlerle banyo, ev içi zemin, mutfak ve tezgâh arası, balkon ve teraslar, havuz, dış cephe kaplamaları gibi kullanım alanları ile yeni görünümler yaratabilirsiniz.

Isı ve Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses ve ısı transferini azaltmaya yarayan yalıtım malzemeleri, iç ve dış cephe yüzeyleri, çatı, zemin, odalar, kapı, pencere gibi yapı bölümlerinin izolasyonu için sıklıkla tercih edilir. Isı yalıtımı sağlayan yalıtım malzemeleri birbirinden farklı olarak, hem çatı, zemin, dış cephe gibi binanın ana inşaat alanlarında hem de kapı, pencere, pervazlar, duvar gibi iç yapı bölümlerinde de kullanılır. Yeni nesil yalıtım ürünleri binaların mantolama işlemleri için kullanılırken paneller, poliüretan köpükler, kapı ve pencere bantları ile ısı tasarrufu sağlanmasına ciddi anlamda yardımcı olur. Isı yalıtımı yaparken aynı anda ses yalıtımı yapmak da mümkündür. Akustik piramit sünger, akustik yumurta sünger gibi çeşitli modeller ile ortamlar için ideal ve pratik olan ürünü seçip ideal ses yalıtımına ulaşabilirsiniz.

İşlerinizi Kolaylaştıran İnşaat El Aletleri

İnşaat, dekorasyon, küçük tamiratlar gibi işlerin yapılmasında size yardımcı olacak inşaat el aletleri kategorisinde kaliteli ve kullanışlı birçok ürün karşınıza çıkıyor. Silikon tabancaları ile belirli yüzeylere dolgu yapmak ya da malzemeleri birbirine yapıştırmak kolaylaşıyor. Silikon sıkmaya yarayan bu alet, işlerinizde size yardımcı oluyor. Su terazileri ile yüzeylerin dikey mi yatay mı olduğunu öğrenebilirsiniz. İnşaat işlerinde oldukça yardımı olan bu ürünler, amatör kullanıma yönelik modellerden, profesyoneller için tasarlanmış ileri seviye modellere kadar bu kategoride Tekzen kalitesi ile sizlere sunuluyor. Dijital, lazerli, hassas özelliklere sahip ve farklı boyutlarda olan bu terazilerden ihtiyacınıza uygun olanı bulabilirsiniz. Odalarınıza fayans, mermer gibi arasında boşluk kalacak zemin döşemek istiyorsanız derz dolgu ürünlerine ihtiyacınız olacak. Bu dolgu ile aralardaki boşluğu kapatabilirsiniz. Eskiden kalan dolguları ile mutfak, banyo gibi sık kullanılan yüzeylerde derz dolgular kısa sürede kirlenmekte ve temizlenmesi zor olmaktadır. Bunun için ise derz kazıyıcı ürünler sizlere yardımcı olacaktır.

Güçlü Yapıştırıcılar Tekzen’de

Yapıştırıcılar, aynı ya da farklı türden üretilen malzemeleri birbirine veya farklı yerlere ve materyallere yapıştırmak için kullanılan malzemelerdir. Tekzen yapıştırıcı kategorisindeki beyaz tutkal ahşap, karton, kâğıt gibi malzemelerin yapıştırılmasında kullanılan bir yapıştırıcıdır. Tamir yapıştırıcılarını sunta, plastik, kauçuk, ahşap, cam, porselen gibi birçok çeşit üzerinde kullanabilirken tadilat ve tamirat işlerinizde de bu üründen faydalanabilirsiniz. Hızlı yapıştırıcılar ile ürünün uzun süre kurumasını beklemenize gerek kalmamaktadır. İzole bant, maskeleme bandı, koli bandı gibi birçok çeşidi bulunan bantlar, kullanım alanına göre yapıştırma işlemlerini kolaylıkla yapmanıza yardımcı olacaktır.

Yapı Kimyasalları ve Çeşitleri

İnşaat sürecinde size yardımcı olacak yapı kimyasalları ürünleri ile birçok işlemi kolayca yerine getirebileceksiniz. Alçı ve çimentolar ile duvar ve tavan kaplamalarını kolayca yapabilir, derz dolgu ile fayans, mermer gibi zemin ve duvar kaplamalarında arada kalan boşluğu doldurabilirsiniz. Fayans yapıştırıcıları, fayansların yüzeylere kolayca yapışmasını sağlar. Vernik kategorisinde bulunan polisan wood & wood teak yağı anti-aging 0,75 lt yağ ile ahşapları su, güneş ışığı gibi etkenlerden koruyabilir, kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Tamir harcı, zarar görmüş beton, sıva gibi yüzeyleri tamir etmekte ve yüzey bozukluklarını gidermekte kullanılır. Yüksek kaliteleriyle dikkat çeken tüm bu ürünlere sahip olmak Tekzen ile oldukça basit. Siz de ihtiyacınız olan ürünü inceleyerek projelerinize anında başlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT