Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

Birbirinden Şık Halı Modelleri Tekzen’de!

Evimizin vazgeçilmezleri arasında bulunan ve dekoratif anlamda tüketicinin vazgeçilmezi hale gelinen halılar, farklı çeşitleri ve uygun fiyatları ile Tekzen’de sizleri bekliyor. Popüler halı markalarıyla ürün çeşitliliğini genişleten Tekzen; payidar, kaşmir ve padişah halıları ile karşınıza çıkıyor ve uygun fiyat garantisi ile birlikte evinizi süslemeye devam ediyor.

Halı Modelleri

Kullanım alanı, dokuma şekli ve başka birçok özelliği ile çeşitlilik gösteren halılar oldukça geniş yelpazeli ürünler olarak Tekzen ile müşterilerin karşısına çıkıyor. Halı çeşitleri, salon halısı, yolluk halı, paspas ve balkon halısı, çocuk halısı, banyo halısı, mutfak halısı, yatak odası gibi çeşitliliğiyle kullanım açısı bakımından kategorize edilebilmektedir. Bu alanda bolca tercih edilen chilai home mutfak halısı özgün tasarımıyla öne çıkmaktadır. Öte yandan üretim şekillerine göre halı çeşitlerine baktığımızda makina halısı, el dokuma halı, baskılı halı, tufting halı gibi çeşitleri görmemiz mümkündür. Son olarak şekillerine göre halı çeşitlerine baktığımızda dikdörtgen, yuvarlak, yolluk ve oval halı alternatifleriyle karşılaşmaktayız. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip Tekzen, evine renk katmak isteyen müşteriler için üstün hizmet kalitesi sunmaktadır.

Halı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ev dekorasyonunun en önemli unsurlarından biri olan halı, tercih edilmesi en zor olan ürünlerinden biridir. Boyu, rengi, türü ve kullanım açısı bakımından tüketiciyi oldukça düşündüren ürünü aramak konusunda sizlere en çok yardımcı olabilecek Tekzen’i ziyaret etmeyi unutmayın. Halı alırken dikkat öncelikle edilmesi gereken en önemli konu halının iplik özelliğidir. Çünkü bu ürünler, bulunduğu ortamı rahatlıkla değiştirebilecek niteliklere sahiptir. Farkı boyutlar, renkler veya kumaş yapıları tüm odanın yepyeni bir dekorasyona sahip olmasına yardımcı olabilmektedir. Modern halılar naylon, polyester, akrilik, yün pamuklu ve polipropilen gibi farklı maddelerden üretilmektedir. Bunun için uygun maddelerle üretilen halıların kendisine uygun ortamlarda bulunması gerekmektedir. Örneğin; poliplopiren dış mekanlarda sergilenebilecek bir halıyken polyester daha çok iç mekanlarda tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Çocuk odası için daha çok tercih edilen halı pamuk iplikli ya da yünden üretilen halılar olmalıdır. Çünkü bu halıların temizlenmesi ve bakımı diğer halı türlerine göre daha kolaydır. Size en uygun halı türlerini bütçenize uygun fiyatta bulmak için Tekzen ürünlerini incelemeyi unutmayın!

Çeşitli Fonksiyonlara Sahip Halılar Tekzen’de

Kullanıcı yorumları dikkate alındığında en çok tercih edilen halı modelleri arasında kaydırmaz halı yer alır. Bunlar, özellikle çocuklu ailelerin veya yaşlı kullanıcıların tercih ettiği ürünler olarak karşımıza çıkar. Dayanıklı yapısının yanı sıra kaymayan bu modeller ideal birer kullanım sunar. Aynı şekilde çim halı da belli amaçlarla kullanılan bir alternatiftir. Çim halılar özellikle balkon, teras ve bahçelerde kullanılmaktadır. Adeta gerçek bir çim havası veren bu ürünler toprak biz yüzeye sahip olmaması sayesinde rahatlıkla temizlenebilmektedir. Bu sayede sıklıkla tercih edilen halılar, çocuklarınız için rahat bir ortam yaratmanıza olanak tanır. Tekzen kalitesinde sunulan yolluklar da benzer şekilde spesifik birer ürün olmaları amacıyla tasarlanmaktadır. Özellikle koridor gibi alanlarda kullanılan bu halılar farklı stil ve ölçüleriyle dikkat çeker. Özgün desenleri ve özellikle hijyenik yapılarıyla beğeniye sunulan anaokulu halıları da özellikle çocukların kullanımına olanak tanımasıyla öne çıkmaktadır.

Halı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Kirlenmiş olan halı ve kilimler temizlenirken belli yöntemler izlenmelidir. Ancak ilk etapta halının üzerinin süpürülmesi gerekmektedir. Halının üzerinde bulunan saç, kırıntı ve tozları sildikten sonra detaylı temizliğe başlanılması gerekmektedir. Süpürülen halının detaylı bir şekilde temizlenmesi için karbonat ve su yardımıyla bir karışım oluşturup fırçayla birlikte temizlenmesi gerekmektedir. Fırça ile birlikte en uç noktalara kadar ulaşılan halının suyla birlikte yıkanılması tavsiye edilir. Tekzen kalitesiyle sunulan tüm bu ürünler kolay temizlenebilmeleri ve hijyenik yapılarıyla da dikkat çekmektedir. Siz de ev tekstili ve dekorasyonu kategorisini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT