Toplam 2545 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Halılar


Halılar

Ev tekstili kategorisinin alt grubunda yer alan, Dinarsu, Kaşmir, Örnek, Festina, Giz Home gibi halı markaların kalite ve çeşitliliğiyle ön plana çıkan halılar iç dekorasyonlarda büyük öneme sahip. Eviniz küçükse doğru bir seçim ile onu çok daha geniş gösterebilir, sıradan mobilyaları bir anda ilgi çekici bir dekorasyonun parçası haline getirebilirsiniz. Eviniz, klasik bir tarza sahipse halılarınızda açık tonları seçmeniz eşyalarınızı daha gösterişli hale getirebilir. Modern evlerde minimalist desenli, kare, yuvarlak, çizgili ya da düz olanlarının tercih edilmesi daha uygun olabilir.

 

Bebek ve çocuk odaları için de çeşitli seçenekler de mevcut. Tekzen’deki birbirinden renkli, sevilen figürlerle bezeli anti-alerjik oyun halıları hem çocuğunuzun sağlığını koruyacak, hem de odasını benimsemesinde etkili olacak. Disney koleksiyonundan seçenekler ise sevdikleri çizgi film kahramanlarını çocuğunuzun odasına taşıyacak. Çim halılar da özellikle balkon ve bahçeleriniz için uygun olacak.

 

El dokuması kilimler ve etnik kilimleri de tarzınıza bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Klasik bir tarzınız varsa duvardan duvara da tercih edebilirsiniz. Jel tabana sahip kaymaz alternatifler ise kullanışlı yapılarıyla ev kazalarına karşı sizi koruyacak. Modern halılar ile klasik çizginizin dışına çıkıp evinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Pop art ürünler farklı olmayı seven, sanata ilgi duyanların öncelikli tercihi olacak. Post ve shaggy halılar ise yumuşak ve doğal dokularıyla evinize ayrı bir tarz kazandıracak, birbirinden dekoratif paspaslar ise dekorasyonunuzu tamamlayacak.

 

İlmek ilmek dokunmuş, kaymayan, birbirinden farklı desen, renk ve dokulara sahip, her dekorasyonu rahatlıkla tamamlayacak çeşitlilikteki alternatifler ile klasik ya da modern çizgide birçok seçenek sizin tercihinize bırakılıyor. Ev tekstili kategorisinin altında yer alan halı kategorisi seçimlerinizi kolaylaştıracak, hızlı bir şekilde satın almanızı sağlayacak.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT