Toplam 176 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Merdivenler


Merdivenler

Fonksiyonel özellikleriyle günlük hayatta kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan merdiven modelleri; Tekzen güvencesiyle beğeninize sunuluyor. Portatif merdivenden ev tipi merdivene kadar pek çok farklı ürün arasından ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapabilir ve kaliteli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kullanım Alanına Uygun Merdiven Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Merdiven seçiminde, merdivenin hangi amaçla ve hangi alanlarda kullanılacağı büyük önem arz eder. Merdiven çeşitleri; ev, işletme ve dış alan kullanımı bakımından farklı özellikler taşır. Eğer merdiveni ev içi kullanım için tercih ediyorsanız, 4 basamaklı merdiven modelleri sizin için ideal olabilir, fakat kullanılacak alanın yüksekliğini ölçerek uygun ürünleri seçmek daha sağlıklı olacaktır.

İş yerleri ve yüksek tavanlı binalar için ise uzun merdivenler daha fazla kullanışlılık vaat eder. Basamaklı iskele merdivenler, dönüştürülebilir özellikleri sayesinde iş yerleri ve inşaat alanları için uygun yapıya sahiptirler.

Merdiven Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Satın alacağınız merdivende bulunması gerek en önemli özellik güvenliktir. Bu sebeple; kayma önleyici ayaklıklar, denge sağlayan yapı, sağlam malzeme ve maksimum taşıma kapasitesi gibi detaylar hakkında bilgi alarak seçim yapmalısınız. Portatif merdiven ya da klasik merdiven fark etmeksizin EN 131 standartlarına uygun olarak üretilen modelleri tercih ederek güvenliği sağlayabilirsiniz.

Merdiven seçerken dikkat edilmesi gereken ikinci özellik ise ürünün fonksiyonel olmasıdır. Sağlam ve hafif yapıdaki merdivenler taşıma konusunda kolaylık sağlar. Özellikle uzun merdivenlerin açılıp kapanabilir yapıda olması ise yerden tasarruf etmenize imkan tanır.

Merdiven Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Merdiven modelleri; biçimlerine, basamak sayılarına, teknik özelliklerine, fonksiyonlarına ve kullanım alanlarına göre pek çok farklı özelliklere sahiptir. Ev tipi, profesyonel, portatif, teleskopik, iki parçalı ve katlanır merdivenler bu çeşitlerden yalnızca birkaçıdır.

Portatif ya da seyyar merdivenler, hem muhafaza etme hem de taşıma konusunda kolaylık sağlar. Teleskopik merdivenler ise özellikle inşaat ve tamir işlerinde daha konforlu bir çalışma alanı sunarlar. İskele merdivenleri, aparatı ile kullanabileceğiniz gibi aparatsız iki merdiven şeklinde de kullanabilirsiniz.

Merdiven Modelleri İçin Fiyat Aralığı Nedir?

Merdiven modelleri fiyatları; satın aldığınız ürünün malzemesine, ebatlarına ve fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. "Hırdavat & El Aletleri" kategorisi aracılığıyla erişebileceğiniz merdivenler arasında; Çağsan Merdiven, Federal Power, Hobisan ve Gazella gibi kalitesiyle ön plana çıkan markaları bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT