Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

Tekzen Merdiven Modelleriyle Hiçbir Yer Ulaşılmaz Değil!

Görünmeyen ihtiyaçlar içerisinde ön sıralarda yer alan merdiven modelleri tamirat, tadilat veya dekore etme gibi işlemlerden yerleştirme gibi günlük işlere kadar pek çok alanda işinize yaramaktadır. Kullanım alanına ve amacına göre çeşitli özelliklerde üretilen merdivenlerin kaliteli ve dayanıklı olması en önemli özelliklerdendir. Bunun yanı sıra çeşit çeşit tasarım ve kullanım şekliyle de kullanıcılara oldukça pratik işlevler sunan bu ürünler sayesinde işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz.

Merdiven Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Merdivenleri seçerken kullanım sağlayacağınız alanı belirlemeniz gerekmektedir. Tek bir alanda kullanmayacaksanız da seçtiğiniz ürünün en azından standart özellikler gösterdiğinden emin olunuz. İkinci olarak tabi ki de asıl amacını gerçekleştirebilmesi için ürünlerinizin boyuna karar vermektir. Küçük ve kısa alanlarda kullanacaksanız çok büyük ve uzun modellere gerek duymayabilir veya daha uzun yerlere ulaşmak için yeterli uzunluğa ihtiyacınız olan modelleri almanız şart olabilir. Diğer bir önemli husus ise sağlam merdiven tercih etmektir. Üzerine çıkacağınız ürünün sizi taşıması ve dayanıklı olması oldukça önemlidir. Hem kazaların yaşanmaması hem de amacına uygun kullanılabilmesi için ilk tercihiniz her zaman kaliteli merdiven olmalıdır.

Tekzen Merdiven Seçenekleri ile Hangi Modelin Size Uygun Olduğunu Bulun

Ev kullanımlarında çoğunlukla yüksek merdivenlerden ziyade daha az basamaklı ve kolay kullanılabilen seçenekler ön plana çıkmaktadır. 4 veya 5 basamaklı veya daha az basamak sayısına sahip modeller ev tipi merdiven olarak pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Kolayca taşınabilen ve az yer kaplayarak rahatça muhafaza edilen modellerden olan ev tipi ürünler sayesinde yetişemediğiniz yerlere kolayca erişebilirsiniz. Tekzen tarafından sunulan Teleskopik merdiven ise özellikle son zamanlarda yaygınca kullanılmaya başlanmış ve oldukça pratiklik kazandıran ürünler arasına girmiştir. Yüksek sayılarda basamağa sahip olan bu modeller iskeleli, iki merdivenli gibi farklı seçenekler yer almaktadır. Özellikle iş yerlerinde ve endüstrilerde kullanımı oldukça fonksiyonel olan bu ürünlerin diğer bir adı da akrobat merdivendir.

Tekzen Merdiven ile Çatıya Tırmanın

Çatı merdivenleri , görüntüleri itibari ile oldukça otantik ve cazibeli görünen seçenekler içerisinde bulunmaktadır. Çatılardan açılan bu merdivenler genellikle uzun ve çok basamaklı şekillerde tasarlanmakla birlikte kullanımlar ise oldukça basittir. Dayanıklı ve sağlam olmaları sayesinde de güvenli kullanım alanı yaratan çatı modelleri yine farklı malzemelerden ve tasarımlardan meydana gelebilmektedir. Çatı merdiven çeşitli boy ve basamak sayıları, dekoratif görünümleri ve kolay kullanımları ile kullanıcılarını Tekzen kalitesi ile karşılamaktadır.

Tekzen Merdiven Hem Hafif Hem Dayanıklı

Hırdavat malzemeleri içerisinde de sayılabilecek olan merdiven seçenekleri EN 131 kalitesine uygun olarak tasarlanmalı ve dayanıklı seçenekler sunmalıdır. Kullanılan malzemeler oldukça önemli olmakla birlikte çeşitlenebilmektedir. Örneğin; alüminyum merdiven hem rahatça taşınabilmesi ve muhafaza edilebilmesi için daha hafif bir yapı göstermekte hem de dayanıklı ve sağlam kullanım olanağı tanımaktadır. Alüminyum içerikli bu merdivenler sayesinde pratik bir işlevsellik elde edebilirsiniz. Metal, çelik veya ahşap seçenekli modeller de bulunmakla birlikte kullanıcıların sıklıkla kullandığı modeller içerisinde çoğunlukla sağlamlık ön plandadır.

Tekzen Merdiven ile Mutluluğa Tırmanın

Bir yere ulaşmaya, tamirat veya tadilat yapmaya çalışırken kullanılan Tekzen merdiven modelleri üzerinde rahat ve sağlam şekilde çalışabilmenize olanak tanımaktadır. Sağlam ve emin adımlarla basabileceğiniz modellerin üzerinde el aletleri kullanabilir, kendinizi dengede tutabilirsiniz. Ev tipi, çatı tipi veya portatif merdiven fark etmeksizin kaliteli yapıları ile tüm modeller Tekzen farkını Sunmaktadır. Siz de bu ürünleri inceleyerek merdiven fiyatları ve modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT