Toplam 161 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Merdivenler


Yapı ve tadilat işlerinde kullanılan hırdavat ve el aletleri arasında farklı modellerde merdiven modellerine ulaşabilirsiniz. Evde tamirat gibi işlerde kullanılan ve iş yerlerinde kullanıma uygun ürün çeşitlerini bu kategoride bulabilir, akrobat ve teleskopik modellere ulaşabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip bu ürünlerin özelliklerini inceleyebilir, ürünler arasında fiyat ve marka karşılaştırması yaparak aradığınız ürünü kolayca belirleyebilirsiniz.

 

Kategori altında çok amaçlı iskele tipi merdivenlere ulaşabilirsiniz. Farklı taşıma kapasitesine sahip olan bu ürünler arasında kayma önleyici ayaklara sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Cıvata ve alüminyum bağlantı profilleri ile birlikte satına bu ürünleri tercih ederek güvenle kullanabilirsiniz. Kaymaya karşı üzeri tırtılı basamaklara sahip iskele tipi merdivenler arasında döner ve kilitlenir lastik tekerleri olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda dış etkenlere dayanıklı kontraplak platforma sahip olan ürünlere kategoriden ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin yanında farklı basamak sayısına ve farklı uzatma yüksekliğine sahip ürünleri de kategoride bulabilir, ürünlerin duruş güvenliğini inceleyebilirsiniz. Profesyonel kullanıma hitap eden bu ürünlerin yanında ev tipi merdivenlere de ulaşabilirsiniz. Daha sade, ev içindeki küçük tamiratlarda kullanılan, 4 veya 6 basamaklı ürünler arasında ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

 

Bu ürünler dışında gerekli olan aksesuarları da merdiven kategorisinden temin edebilirsiniz. Aksesuarlar arasında ayak seviye ayarlayıcısı, proje tepsisi, duvar dayanağı, farklı kalınlıklarda kalas çeşitlerine kategori altından ulaşabilirsiniz. Gerekli malzemeleri içine koyacağınız kargo haznesi gibi ürünleri de kategoride bulabilirsiniz. Telesteps, Agromak, Çağsan, Balatlı ve Interpower gibi markalardan temin edeceğiniz bu ürünleri Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT