Toplam 153 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

ANNE & BEBEK & OYUNCAK


Tekzen JP245 Ahşap 3D Maket Tır
Tekzen JP245 Ahşap 3D Maket Tır
Sadece Mağazada
79,99 TL
Tekzen JP149 Ahşap 3D Maket Kartal
Tekzen JP149 Ahşap 3D Maket Kartal
Sadece Mağazada
79,99 TL
Tekzen JP109 Ahşap Maket Motosiklet
Tekzen JP109 Ahşap Maket Motosiklet
Sadece Mağazada
79,99 TL
Dinazor Sticker 6003
Dinazor Sticker 6003
Temin Edilemiyor
İlgili Kategoriler:

En İyi Anne, Bebek ve Oyuncak Ürünleri Tekzen’de!

Ebeveyn olmak bebeğinizle ilgili birçok sorumluluğu beraberinde getirmektedir. Bütün bu sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirebilmek adına bebeğinizin sağlığı, günlük bakımı ve gelişimi için gerekli ürünlerin hepsine Tekzen’den ulaşabilirsiniz.

Bebeğinizin Sağlığı Kontrol Altında

Bebeğinize uygun günlük rutinleri belirledikten sonra bu rutinin içinde kullanımı gerekli olan birçok eşya olduğunu fark edebilirsiniz. Öncelikle her daim bebeğinizin vücut ısısını kontrol altında tutabilmek ve ateşinin çıktığını düşündüğünüz durumlarda hemen bunun doğru olup olmadığını anlayabilmek amaçlı elinizin altında bulunması gereken ateş ölçer en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır. Tekzen ateş ölçer ürünü ile bebeğinizn sağlığı konusunda endişelenmeden günlük rutininizi sürdürebilirsiniz.

Bebeğinizle Eğlenceli Banyolar

Bebeğinizin temizliği ve hijyeninin düzenli olarak sağlanması da günlük rutininizde yer alması gereken çok önemli bir noktadır. Bebeğinize banyo yaptırmak istediğinizde kullanabileceğiniz bebek duş başlığı, küvet seti, bebek yıkama seti, suyun sıcaklığını kontrol etmek için kullanabileceğiniz termometre ve bebeğinizi oyalamak için kullanabileceğiniz oyuncaklara bebek banyo ürünleri kategorisi altından ulaşabilirsiniz. Banyodan sonra bebeğinizin kulak ve burun temizliğini yapmanız bebek bakım ürünleri kategorisinde bulunan ürünlerle bir hayli kolay olmaktadır. Hijyen ürünleri kategorisinden ise hem bebek hem de annenin eşyalarını koyabilmesi için büyük ve kullanışlı çantalar, anne sütü saklamak için gerekli poşetler, göğüs kremi ve göğüs pompası gibi ürünlere erişebilirsiniz.

Çocuğunuzla Güvenli Seyahatin Adresi Tekzen

Bebeğinizin hijyeni ve temizliğini sağladıktan sonra bir yerden bir yere gitmek ve bulunduğunuz ortamda sizinle birlikte oturabilmesini sağlamak amaçlı kullanım sağlayabileceğiniz ana kucağı ve bebek arabaları sizin kendi günlük rutininizde de işinizi bir hayli kolaylaştırabilmektedir. Bebeğinizin yanınızda güvenle durmasını sağlamak ve hem ona hava aldırmak hem de kendiniz de onunla birlikte oksijen almak için dışarıya çıktığınızda arabanızda ve dolaşırken kullanabileceğiniz farklı aparatlar bulunmaktadır. Bir yerden bir yere arabayla seyahat ederken çocuğunuzun güvenliği için mutlaka çocuk oto koltuğu kullanmanız gerekmektedir. Yürüyüş yapmayı düşünüyorsanız bebek arabaları, yalnızca bebeğinize hava aldırmak istiyorsanız ve siz arkadaşlarınızla sohbet ederken yanınızda otursun istiyorsanız da ana kucağı işlevselliğini göstermektedir.

Çocuğunuzun Gelişimi İçin Keyifli Vakit Geçirme Araçları

Bebeğinizin mutfakta sizin kucağınızda değil de kendi alanında, sizin yanınızda oturması için kullanabileceğiniz ve gittiğiniz yerlere de yanınızda götürebileceğiniz mama sandalyesi sağladığı kolaylık bakımından bir hayli tercih edilen yardımcı ürünler arasındadır. Bebeğinizin gelişimi söz konusu olduğunda ise gelişim çağına ve dönemine göre tercih edebileceğiniz ürünler bulunmaktadır. Yürüteç, salıncak ve hoppala bu ürünlere örnek olarak gösterilebilir. Öncelikle bebeğinizin ayaklarının yere değmesi ve bir denge sağlaması açısından tercih edilebilecek olan hoppala ürününü zamanla yürüteçle tamamlayabilir ve bebeğinizin evin içinde rahatça hareket etnesini bu şekilde sağlayabilirsiniz. Salıncak sayesinde ise beebğinize evde de eğlenceli dakikalar yaşatabilir ve bu şekilde zamanı iyi değerlendirebilirsiniz. Çağa göre değişiklik gösteren ürünlere verilebilecek örneklerden bir diğeri ise oyuncaklardır . 0-1 yaş oyuncak ve 1-3 yaş oyuncak kategorileri bebeklerin dönemsel gelişimlerine göre şekillenebilmektedir. Çocukluk döneminde ise bu yerini genellikle akülü araba gibi ilgi çeken oyuncaklara bırakmaktadır.

Beslenme ve Kişisel Alanın Önemi

Çocuğunuzun gelişimi söz konusu olduğunda beslenmenin büyük bir yeri vardır. Bebeğinize sağladığınız sağlıklı besinleri aynı zamanda sağlıklı bebek beslenme gereçleri ile tamamlayabilirsiniz. Sağlıklı malzemelerden üretilen biberon, suluk, termos gibi araçlarla bebeğinize uygun yeme araçlarını da tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sağlıklı gelişimde bir diğer nokta bebeklerin kendi kendilerine oynayıp, zaman geçirebilecekleri bir alanın olması yani bir bebek ve çocuk odasına sahip olmaları da oldukça önemlidir. Tekzen kalitesiyle sahip olabileceğiniz bu ürünleri incelemek için siz de hemen ihtiyacınız olan ürünleri rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT