Toplam 113 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Minderler


Bahçe mobilyası kategorisi altında yer alan minderler, bahçe ve balkonlarınızdaki oturma alanlarını konforlu hale getirmenize yardımcı oluyor.

 

Belde, İris Home Art, Homecare, Rem Market ve Ödel Buldan gibi ev dekorasyonu alanında önemli tasarımlara imza atmış markalarının ürünlerinden seçebileceğiniz minder çeşitleri dış mekanlarınızın havasını değiştiriyor. Sandalye, bank, şezlong ve salıncak minderleri bahçe dekorasyonu için seçtiğiniz malzemeleri daha rahat hale getiriyor. Bu ürünlerin boyutları standart mobilya boyutlarına uygun ölçülere sahip olduğundan pek çok mobilyaya uyum sağlıyor. Seçkin markalara ait ürünler arasında yer minderleri de bulunuyor. Çimenler üzerinde veya sert zeminde kullanılabilen bu ürünlerin pek çok farklı tasarım detaylarına ve boyutlara sahip modelleri bulunuyor.

 

Bazı modellerde temizleme kolaylığı sağlayan fermuarlı minder kılıfı kullanılıyor. Bu sayede lekelenen kumaş kolayca çıkarılarak makinede veya elde yıkanabiliyor. Kumaşların renklendirilmesinde mobilyalarla uyum ve bahçe dekorasyon modasına uyum konuları göz önünde bulunduruluyor. Modaya uygun rengarenk kumaşlarla döşenmiş tek renkli tasarımların yanı sıra desenli tasarımlar da oldukça dikkat çekiyor. Büyük şehirlerin resimlerinin kolajlandığı modern kumaşlar, bahçe dekorasyonunda her dönem tercih edilen çizgili ve kareli kumaşlar, deniz ve havuz kenarlarına uygun çapalı dümenli desenlere sahip kumaşlar, baharın canlılığını taşıyan çiçekli kumaşlar ürünlerin kaplanmasında kullanılan desenli kumaşlar arasında yer alıyor.

 

Mobilyalar için üretilen minder dekorasyon ürünlerinin pek çoğunda mobilyaya sabitlemek ve kaymasını önlemek için bağcıklar bulunuyor. Kolayca bağlanabilen ip veya kumaş bağcıkları istediğiniz zaman yine kolayca açabilirsiniz. Sandalye, tabure gibi eşyalar için üretilen ürünlerde çoğunlukla tek parça sert veya orta sertlikte sünger kullanılıyor. Şezlonglar ve salıncaklar için çoğunlukla monoblok tek parça sünger kullanılırken, yere koyabileceğiniz kabarık ürünlerde elyaf ve kırpma sünger daha çok tercih ediliyor.

 

Evinizde fazladan yere ihtiyaç duyduğunuzda da kullanabileceğiniz özgün tasarımları inceleyebilir, bahçenize en uygun bulduğunuz minder modelini seçerek kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT