Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Duş Sistemleri


Duş Sistemi Modelleri

Yorgun ve stresli bir günün ardından rahatlamanızı veya sabahları güne enerjik başlamanızı sağlayan banyo duşakabin modellerini Tekzen.com’da bulunan zengin koleksiyonda bulabilirsiniz. Birbirinden şık ve kaliteli duş sistemleri banyolarınıza canlılık katmayı amaçlıyor.

Duş Sistemini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Duş sistemi seçerken dikkat edilmesi gerekenlerin başında ürünlerin güvenli ve rahat kullanımı olmalıdır. Özellikle sık ve uzun kullanıma dayanacak kalitede duş sistemi tercih edilmelidir. Duşakabin de aranan en temel özelliklerden bir tanesi sağlam ve dayanıklı olmasıdır. Evinizin stiline uygun duşakabin Tekzen’de sizlerin beğenisine sunuluyor.

Duş sistemi seçiminde bir diğer önemli nokta ürünlerin anti bakteriyel ve hijyenik olmasıdır. Özellikle banyo gibi nemli ve sürekli kullanılan ortamlarda duş sisteminin kir tutmayan, paslanma yapmayan, hijyenik yapıda olması önemlidir. Ayrıca duş başlıklarının banyonuzun stiline uygun ve su tasarruflu olması önemlidir.

Duş Sisteminin Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Duş sisteminin temizliğini yaparken ürününüzün kullanım kılavuzunda bulunan talimatlara uymanız hem ürününüzün uzun ömürlü olması hem de yıpranmaması açısından önem taşımaktadır. Özellikle duş teknesinde oluşan sarı lekeler ve banyo duşakabin üzerinde sıklıkla gözlenen su lekelerinin düzenli olarak temizlenmesi önem taşımaktadır.

Eğer duşakabin sisteminin temizliği için herhangi bir kullanım önerisi bulunmuyorsa ürününüzü, uygun bir bez ve deterjan yardımıyla temizleyebilirsiniz. Özellikle bez seçiminde duş sisteminize zarar verecek tarzda sert dokulu bezler kullanmamalısınız.

Duş Sistemi Boyutları Nasıl Olmalıdır?

Duş sistemlerinin boyutlarının seçiminde banyonun büyüklüğü ve aile bireylerinin sayısı önem taşımaktadır. Eğer büyük bir banyonuz varsa ve kalabalık bir aileyseniz daha geniş modelleri tercih edebilirsiniz. Çok büyük olmayan banyolar için ise daha küçük boyutlarda duşakabin alabilirsiniz.

Duş sistemi boyutunu belirleyen bir diğer etken de duşakabinin banyoda konulacağı yerdir. Eğer duşakabini banyonun köşesine koyacaksanız boyut olarak da daha esnek seçimler yapabilirsiniz. Fakat duşakabini banyonun köşesine koymayacaksanız banyoda bulunan eşyaların yoğunluğuna ve konumuna uygun olarak duşkabinin boyutunu belirlemeniz gerekir.

Duşakabin Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tekzen duşakabin, kullanımı ile de oldukça rahat ve kolaydır. Öncelikle kullanım talimatlarına uymalısınız. Ürününüzü sürekli temiz tutarak daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Her duştan sonra duşakabinin kapılarını açık bırakmanız hem daha çabuk kuruma sağlayacak hem de nem ve pas oluşumunu engelleyecektir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT