Toplam 1028 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Sarkıtlar & Tekli Avizeler


Sarkıt ve Tekli Avize Modelleri

Tekzen kalitesi ve güvencesiyle satın alabileceğiniz sarkıtlar ve tekli avizeler, evinizin ışıldamasını sağlayacak. En modern tekli avize seçeneklerinden romantik ve retro görünümlü sarkıt lamba modellerine kadar tüm avize modellerini burada bulacaksınız.

Dekorasyonda Avize Kullanımı

Avizeler, ev dekorasyonunda hem aksesuar olarak hem de işlevsel aydınlatıcılar olarak çok önemli yer tutarlar. Odanızın gün içerisinde pencereler aracılığıyla sağladığı aydınlığı, akşam vakiterinde iyi seçilmiş bir tekli sarkıt avize ile sağlayabilirsiniz. Bulunduğu alan itibariyle, odanızda bulunan diğer tüm aksesuarlardan daha dikkat çekici görünen avize modelleri, odanızın tasarımını tamamen etkileyecek özelliklere sahiptir. Lamba sayısından seçtiğiniz modelin tarzına kadar pek çok etken bu durumu etkiler. Seçeceğiniz avize modeli ile modern ya da klasik bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Doğru Avize Nasıl Seçilir?

Sarkıt aydınlatma seçimleri pek çok kriter göz önüne alınarak yapılmalıdır. Öncelikle odanızın genişliğini düşünmelisiniz. Eğer çok geniş bir odayı tek bir avize ile aydınlatmayı planlıyorsanız, birden fazla ampul kullanabileceğiniz modeller daha iyi bir aydınlanma sağlayacaktır. Orta ve küçük boyutlardaki odalarınız için sarkıtlar ve tekli avizeler idealdir.

Odanızın dekorasyon tarzı ise bir diğer önemli etkendir. Klasik çizgilere ve avangart mobilyalara sahip bir oda için ışıltılı ve taşlı modeller daha çok uyum sağlarken; modern ve özgür ruhlu bir oda için metal avize seçenekleri daha uygundur.

Avize temizliği Nasıl Yapılır?

Sarkıtlar ve tekli avizeler, sahip oldukları materyallere uygun olarak temizlenmelidir. Öncelikle, elektrik bağlantısını kesmek gibi gerekli güvenlik önlemlerini almış olmanız gerekir. Yatak odası avizeleri gibi diğer odalara kıyasla daha az kirlenen avizeler için uygun bir malzeme ile tozunu almak yeterli olacaktır.

Mutfak ve oturma odası gibi kirlenmeye müsait odalarda bulunan sarkıtlar ve tekli avizeler, nemli bir bez ve uygun temizlik ürünleri yardımıyla temizlenebilir. Çıkabilen parçaları dikkatlice yerinden çıkararak daha detaylı temizlik yapabilirsiniz. Özellikle, kumaş tekli sarkıt avize modellerinde, ıslak bez kullanımı konusunda dikkatli olunmalıdır.

Sarkıt ve Tekli Avize Markaları

En kaliteli ve güvenilir markaları bünyesinde barındıran Tekzen, elektrik ve aydınlatma konusunda da müşteri odaklı seçimler sunuyor. Avonni, Emre Avize ve Lumexx gibi alanında dikkat çeken pek çok markanın tekli avize ve sarkıt modellerini bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT