Toplam 120 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Sarkıtlar & Tekli Avizeler


Fener Sarkıt MDL3980
Fener Sarkıt MDL3980
Temin Edilemiyor
Hazan Tekli Avize Beyaz
Hazan Tekli Avize Beyaz
Temin Edilemiyor
Modelight Fulya Sarkıt
Modelight Fulya Sarkıt
Temin Edilemiyor

Birbirinden Zarif Tekli Sarkıt Avize Modelleri Tekzen'de!

Aydınlatma sistemleri farklı amaçlarla, farklı alanlarda kullanılmaktadır. Hemen hemen hayatın her alanında iyi bir görsel algı yakalamak için aydınlatma ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu doğrultuda pek çok farklı aydınlatma yöntemi ve ürünü geliştirilmiştir. Hem iç hem de dış mekanları aydınlatmak için sıklıkla avizelerden faydalanılmaktadır. Bulunduğunuz ortamı aydınlatmak amacıyla kullanabileceğiniz oldukça şık avize modelleri bulunmaktadır. Avizeler ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Seçeceğiniz avize evinizde ya da iş yerinizdeki eşyalarınıza uyum sağlıyor olması oldukça önemlidir. Avizeler ampulden aldığı ışık kaynağının odaya eşit ve dengeli şekilde yayılmasını sağlamaktadır. Fazla geniş olmayan alanları aydınlatmak için en iyi seçeneklerden biri tekli avize modelleridir. Uzun yıllardan beri yapı malzemeleri ve dekoratif ürünler olmak üzere pek çok kategoride ürün çeşitliliği sunan Tekzen, aydınlatmada en sık kullanılan avize modelleri için de her kullanıcının aradığı ürünü kolayca bulmasına olanak tanımaktadır. Ortamda bulunan eşyalara ve dekorasyonlara uyum sağlayan bir avize ile son derece uyumlu bir tema yakalayabilirsiniz. Daha iyi bir aydınlatma sağlamak için farklı boyutlardaki ortamlarda kullanılabilecek tekli ya da birden fazla ampul kapasitesi olan modeller bulmak mümkündür. Evinizin ya da iş yerinizin farklı alanlarında, farklı modellerde avize kullanabilirsiniz. Ayrıca teknolojik gelişmeler sayesinde de model çeşitliliği her geçen gün artmaktadır.

Farklı Tarzlara Göre Tasarlanan Avize Modelleri

Bir ortamda en dikkat çeken dekor ürünlerinden biri avizelerdir. Ortama estetik hava katan detaylardan biri olan avizeler oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kullanıcının tercihine göre hem şık ve gösterişli hem de sade modeller bulmak mümkündür. Avizeler farklı materyaller kullanılarak ve farklı boyutlarda tasarlanmaktadır. Ahşap görünümlü avize modelleri nostaljik tarzdaki evlerin yanı sıra modern ortamlarda denge yakalamak amacı ile sık sık tercih edilmektedir. Ayrıca hasır detaylı ürünler de otantik bir görüntü sunmaktadır. Son yıllarda daha popüler hale gelen hasır tekli sarkıt avize modelleri tasarımları açısından yatak odası, banyo gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Oldukça sık tercih edilen bir diğer seçenek ise camlı ve taşlı modellerdir. Eski dönemlerden beri kullanılan bir model olmakla beraber modası hiç geçmeyen bir seçenektir. Hareketli bir tasarıma sahip olması nedeniyle özellikle gösterişli ve geniş ortamlarda daha fazla kullanılmaktadır. Metal avizeler de özellikle ofislerde ya da banyolarda sıkça tercih edilmektedir. Silindir ya da yuvarlak modellerin yanı sıra yıldız, üçgen gibi farklı tasarımlara sahip modeller de bulunmaktadır. Bu ürünler, modern tasarımları ile oldukça dikkat çekmektedir. Ayrıca metal avizelerin temizliği de son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu kriter de kullanıcıların ürün tercihi yaparken dikkat ettikleri bir detaydır. Ampul etrafında bulunan iskeleti kumaş kaplamalı ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünlerden biri olan Modelight Deko Tekli Sarkıt Krem rengi ile oldukça havalı bir görüntüye sahiptir. Tekzen tarafından sunulan bu ürünler, kaliteli kumaşı ile hem tasarım açısından hem de ışığı yansıtması ile oldukça başarılı bir üründür.

Avize Tercihinde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Avizeler hem şık hem de işlevsel ürünlerdir. Dekoratif olarak ortama uyum sağlaması yanı sıra kullanılan alana uygun olması da son derece önemlidir. Avize tercihi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bunlardan ilki avizenin kullanılan ortamın boyutuna göre seçilmesidir. Büyük bir odada kullanacağınız küçük boyutlu avize ortamı yeterince aydınlatmayacaktır. Aynı şekilde küçük bir odada gereğinden büyük bir avize kullanılması gereksiz enerji israfına yol açacaktır. Ortamın boyutuna göre avize tercihi yapılmalıdır. Başka bir kriter de avizenin modelidir. Kendi zevkinizin yanı sıra odanın tasarımına göre uygun bir model seçerek dekoratif bütünlüğü yakalayabilirsiniz. Ürünün kalitesi de göz ardı edilmemesi gereken bir kriterdir. Yüksek kalitede tercih ettiğiniz ürünler uzun ömürlü kullanım imkânı sunacaktır. Avizenin metal bölümlerinin çelik ve paslanmaz özelliğe sahip olması yine aynı şekilde ürünün ömrünün uzun olmasını sağlar. Kullandığınız odaya göre avize tercihi de değişkenlik gösterebilir. Örneğin yatak odalarında genellikle abajurlu adı verilen ampulün etrafının bir kısmını çevreleyen modellerden kullanılmaktadır. Bu modeller ampul parlaklığını azaltarak odanın daha loş bir şekilde aydınlanmasını sağlar. Bunun yanı sıra mutfaklarda ise ortamı en iyi şekilde aydınlatacak, etrafında parlaklığı önleyen abajurlar bulunmayan avize modelleri kullanılmaktadır. Düşük tavanlı odalarda fazla sarkık avize modellerinden tercih edilmemelidir. Hem avizeye çarpma ihtimali hem de ortamı yeterince aydınlatmayacağından bu tercih uygun olmayacaktır. Tekzen aydınlatma ürünleri arasından aradığınız kriterlere en uygun avize modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minimal ve Modern Tasarımları ile Dikkat Çeken Tekli Sarkıt Avize Modelleri

Tekli sarkıt avizeler, fazla geniş olmayan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Evinizde, kapı girişinizin bulunduğu alanda, koridorda, yatak odalarında ya da mutfakta tercih edilebilir. Büyük odalarda da sarkıt tekli avize kullanmak isterseniz, birden fazla kullanmanız ortamın en iyi şekilde aydınlanması açısından daha ideal olacaktır. Tekli sarkıt avize modelleri, yoğun aydınlatmaya ihtiyaç duyulmayan ortamlarda fazla enerji harcanmasının önüne geçmiş olur. Bu tarz avizeler tek bir ampul ile çalışmaktadır. Kendi tercihinize ve ortamın ihtiyacına göre sarı ya da beyaz ışıklı uygun bir ampul ile kullanabilirsiniz. Enerji tasarruflu ampuller hem doğa dostudur hem de elektrik faturasından tasarruf etmenize olanak tanır. Tekzen sarkıt avize modelleri her zevke uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Siyah ve beyaz tekli sarkıt avize en sık tercih edilen renklerdendir. Bunun yanı sıra krem ya da kahve gibi renkler de pek çok dekorasyon ile uyum sağlayabilmektedir. Nostaljik dekorlardan hoşlanan kişiler eskitme tarzın ağırlıkta olduğu klasik avizeler arasından hoşuna gidecek modeli kolayca bulabilir.

Her İhtiyaca Göre Avize Modelleri Tekzen’de!

Modern avize modelleri arasında her tarza uyan ürün seçenekleri bulunmaktadır. Minimal tasarımları ile modern tekli sarkıt avize modelleri oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle yüksek tavanlı ortamlarda sarkıt avizeler ideal bir tercih olacaktır. Renk ve model olarak onlarca farklı model arasından hem odanıza uygun hem de ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünü seçerek üründen en iyi şekilde verim alabilirsiniz. Ortamda ışığın loş şekilde yayılmasını isterseniz iskeleti ampulün etrafını saran modellere göz atabilirsiniz. Eğer ışığın daha aydınlık şekilde yayılmasını tercih ederseniz ampulün açıkta kaldığı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca beyaz ve krem gibi açık renkli avizeler, koyu renkli avizelere kıyasla daha aydınlık bir görüntü sunarlar. Ürün tercihinde bu detay da göz önünde bulundurulmalıdır. Roy Aydınlatma Perlina Avize Tekli Bakır, siyah ve beyaz rengi ile kullanıcılara sunulmaktadır. Dış tasarımı sayesinde kullanıldığı ortama son derece şık bir hava katmaktadır. Ürünün temizliği de oldukça kolaydır. Tozlandığı zaman nemli bir bez yardımıyla dakikalar içerisinde avizenin temizliğini yapabilirsiniz. Tekli sarkıt avize fiyatları bazı kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar ürünün modeline, boyutuna ve materyaline göre belirlenmektedir. Tekzen’in geniş ürün skalası ile her bütçeye ve tarza uygun, yüksek kalitede ürün seçenekleri bulmak mümkün hale gelir. Siz de ihtiyacınıza uygun avize modellerine ulaşmak için hemen Tekzen’i ziyaret edin.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT