Toplam 1272 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Sarkıtlar & Tekli Avizeler


Farklı ve özgün tasarımlara sahip birbirinden şık avize modellerini, Tekzen'nin Avizeler üst kategorisinden, Sarkıt - Tekli Avize kategorisinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Modelsa, Modelight, Lumexx, Massive, Philips, Zen Home, Tekzen, Aysan, Asz, Tekzen Home Lite, Tekzen Home, Ora Dekor, Modelüks, Mn Gökyiğit, Brilliant, Taç Avize, Stil Aydınlatma gibi seçkin ve güvenilir markalara ait ürünlerin yer aldığı kategoride, birbirinden farklı aydınlatma elemanı çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Modern, klasik, nostaljik, fütüristik, romantik, spor gibi farklı tarzlarda dizayn edilmiş; taşlı, sade, metal, cam, pop art baskılı, dantel görünümlü ferforje gibi her zevke ve tarza uygun çeşidini bulabileceğiniz avizeler arasından, evinizin tasarımı ile uyumlu modeli seçebilirsiniz. Dilerseniz tekli, ikili, üçlü, beşli ya da yedili olarak tercih edebileceğiniz zarif ürünler ile evinizi daha farklı bir havaya büründürebilirsiniz.

 

Kristal taşlar ile bezeli klasik sarkıt avize çeşitleri ile salonlarınızın ya da yatak odalarınızın dekorasyonunu şıklıkla tamamlayabileceğiniz gibi geometrik formlara sahip tekli avize modelleriyle de antrelerinize, mutfaklarınıza, çocuk odalarınıza daha modern ve renkli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Fütüristik izler taşıyan metal detaylı avizeler ile son derece sade tasarımlara sahip odalarınızın bambaşka bir görüntüye ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Farklı ve zevkli detaylara sahip aydınlatma modelleri sayesinde evlerinizin ya da iş yerlerinizin dekorasyonunu en iyi ve dikkat çekici şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile elektrik & aydınlatma kategorisinin altında bulunan sarkıt kategorisinden bütçenize, zevkinize ve evinizin ihtiyacına göre seçeceğiniz ürünlerin özelliklerini daha detaylı inceleyebilirsiniz. Ürünleri birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz ve dilerseniz beğendiğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT