Toplam 457 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

İş Güvenliği Malzemeleri


Hırdavat & el aletleri kategorisinin altında yer alan bu bölümde baştan ayağa birçok iş güvenliği malzemelerini bulabilirsiniz. Baretler, gaz ve toz maskeleri, kulaklık, eldivenler, maske ve gözlükler bulabileceğiniz gibi ikaz bantları, yangın malzemeleri gibi ürünleri de bulabilirsiniz.

3M, Astor, Bimeks, Gezer, Modacar, Remtaş gibi markaların yanında Tekzen Home iş güvenliği ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Arzu ettiğiniz markayı seçerek, can güvenliğinizi koruma altına alabilirsiniz.

İş güvenliği malzemeleri arasında ayakkabı ve çizmeler bölümünde çalıştığınız yere göre ayaklarınızı güvenceye alacak ürünler yer alıyor. Çalışma alanınız ıslak veya çamurlu bir ortamsa kısa ya da uzun çizmeleri tercih edebilir, riskli iş kolunda çalışıyorsanız çelik burunlu ayakkabıyı tercih edebilirsiniz. Deri iş ayakkabıları dayanıklı ve konforu ile öne çıkarken, süet iş ayakkabıları hafifliği ile tercih ediliyor.

İş güvenliği malzemeleri eldivenler bölümünde yer alan ürünler yapılan işin risk derecesine göre çeşitlilik gösteriyor. Polyester eldivenler inşaat, tarım, paketleme gibi el işinin yoğun olduğu düşük riskli iş alanlarında kullanılıyor. Steril olmayan lateks eldivenler tek kullanımlık işlerde tercih edilirken, deri eldivenler ağır işçilik gerektiren demir çelik sanayi de kullanılıyor. İş güvenliği eldiven standartları ve eldiven fiyatları kullanım amacına göre değişiklik gösteriyor.

Uyarı ve ikaz ürünleri kategorisinde muhtemel iş kazasını önlemek için gerekli malzemeler yer alıyor. Bu ürünler arasında kaygan zemin levhası, park yapılmaz, yangın çıkışı, baret kullan gibi levhalar bulunuyor.

İş güvenliğiniz için vazgeçilmez olan bu ürünlere Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ulaşabilir, seçtiğiniz ürünü tıklayarak kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT