Toplam 120 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

İş Güvenliği Malzemeleri


Trafik Hunisi Tabelası
Trafik Hunisi Tabelası
Temin Edilemiyor
Remtaş Baret
Remtaş Baret
Temin Edilemiyor

İş Güvenliği Malzeme Çeşitleri

Zorlu iş ortamlarında kullanılan güvenlik malzemeleri arasında baret, ayakkabı, gözlük ve tulum gibi çok sayıda ekipman yer alır. Tekzen'de; Bimeks, Astor, Gezer, Modacar, gibi güvenilir markaların sunmuş olduğu iş güvenliği malzemelerine ulaşabilirsiniz.

İş Güvenliği Malzemeleri Nelerdir?

Starline, Gezer, Tekzen gibi iş güvenliği alanında isim yapmış markaların iş güvenlik ürünleri arasında; ayakkabı, göz koruyucu losyon, koruyucu gözlük, baret, yağmurluk, toz maskesi ve gaz maskesi gibi çok sayıda ürün yer alır. Çalışanları olası bir kaza riskinden koruyacak giysi ve ayakkabıların yanı sıra kimyasal tulum gibi ürünleri de Tekzen'de kolayca bulabilirsiniz.

İş güvenliği alanında önemli bir yere sahip olan ürünler içerisinde eldiven, dizlik, önlük ve uyarıcı tabelalar gibi ürünler de bulunmaktadır. İşçilerin konforu ve güvenliği için özel olarak tasarlanmış ürünler kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun süre kullanılabilir.

İş Güvenliği Nasıl Sağlanır?

İşçilerin çalışma ortamlarında güvenli bir şekilde çalışmaları için uygun ekipmanların kullanılması büyük önem taşır. Bunun yanı sıra ikaz, uyarı ve bilgilendirici özellik taşıyan tabelaların da iş sahalarında yer alması gerekir. Doğru yerde doğru iş güvenliği ekipmanları kullanmak kazaları büyük oranda engellemenize yardımcı olur.

İş sahalarında meydana gelecek tüm kaza ve riskler önceden alınacak olan tedbirler ile büyük oranda engellenebilir. İşçilerin güvenli ve sağlıklı bir biçimde çalışması için gerekli ortamın ve ekipmanların sağlanması kanun açısından da zorunludur.

İş Güvenliği Malzemeleri Nasıl Seçilmelidir?

İş güvenlik malzemeleri zorlu ve tehlikeli koşullarda çalışan işçilerin güvenliğini sağlamak amacı ile özel olarak tasarlanmaktadır. İnsan sağlığını korumak amaçlı hazırlanan ekipmanların fonksiyonel, konforlu ve dayanıklı yapıda olması oldukça önemlidir.

İş güvenliğini sağlamak için dünya genelinde uygulanan güvenlik standartlarını taşıyan ürünleri tercih etmeniz önem taşır. ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları seçerken alanında kalitesini kanıtlamış olan markaların ürünlerini tercih etmeniz oldukça önemlidir. Çalışanların iş sahalarına göre özel olarak tasarlanmış olan malzemeler işçilerin performansını da yüksek oranda arttırır.

İş güvenliği Malzemeleri Nereden Alınır?

İş güvenliğini doğru ve eksiksiz bir biçimde gerçekleştirmek için mutlaka güvenlik sertifikasına sahip ürünleri seçmelisiniz. Tekzen'de yer alan Zen Home, Starline gibi markaların iş güvenliği ekipmanlarına, güvenilir bir biçimde ve online alışveriş kolaylığı ile hemen sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT