Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Fırınlar


En İyi Fırın Modelleri Tekzen’de!

Mutfaklarda sıklıkla kullanılan bazı temel eşyalar bulunmaktadır. Fırınlar bu ev aletlerinden biridir. Fırın modelleri sebze yemeklerinden, pasta ve böreğe kadar dilediğiniz her şeyi pişirebilmenize olanak tanır. Her mutfakta bulunması gereken fırınlar, özellikle sağlıklı yemekler hazırlamak için oldukça idealdir. Hem boyut hem de fonksiyon açısından pek çok farklı fırın modeli bulunmaktadır. Aradığınız kriterlere ve bütçenize en uygun fırın modellerine Tekzen sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Evlerin Olmazsa Olmazı Fırınlar

Tekzen beyaz eşya kategorisinde eviniz için aradığınız tüm ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu ürünler arasında öne çıkan fırınlar sağlam yapıları ile kullanıcılara uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Pek çok evde yer alan fırınlar günlük rutinde yapılması gereken işleri yaparken ya da yemekleri muhafaza edip pişirmede en büyük yardımcılar arasında yer alır. Farklı fonksiyonlara sahip, her bütçeye uygun, farklı boyutlarda fırın seçenekleri bulunur. Bunlar arasından kullanım amacınıza uygun alternatiflere evinizde rahatlıkla yer verebilirsiniz.

Birbirinden Lezzetli Yemekler Pişirebileceğiniz Fırınlar Tekzen’de!

Fırın çeşitleri, yemeğinizi belirli ısıda ve belirlediğiniz süre boyunca pişirmenize olanak tanıyan ev aletleridir. Fırınlarda bulunan fonksiyonlar üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Ayrıca tasarım olarak da pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Fırın modellerinde en çok tercih edilen renkler siyah ve gridir. Bu renkler günümüz mutfaklarına kolayca uyum sağlayabilir ve şık bir görüntü sunar. Fırınların kullanıcılara sunduğu en iyi avantajlardan biri ısı ayarını kendiniz belirleyebilmenizdir. Isı düğmesinden ısıyı dilediğiniz ayara getirebilirsiniz. Yemeğinizin daha çabuk pişmesi için ısıyı arttırabilirsiniz. Bunun yanı sıra yemeğinizin ağır bir şekilde pişmesi için düşük ısı da kullanabilirsiniz. Pişirdiğiniz yemekleri sunmak için şık tepsiler kullanabilirsiniz.

Her Mutfağa Uygun Boyutlardaki Fırınlar

Fırınlar, boyutlarına göre midi ya da mini fırın gibi isimlendirilebilir. Mini fırın modelleri diğer modellere göre daha küçük boyutlardadır ve yer kaplamaması açısından sıkça tercih edilmektedir. Özellikle yer sıkıntısı yaşayan küçük mutfaklarda oldukça ideal bir seçenektir. Akel AF380 termostatlı saatli midi fırın ile yemeğinizi 50-320 derece arası dilediğiniz ısıda pişirebilirsiniz. Fırının içerisinde bulunan ısı uzun süre korunabilir, bu sayede ısı ve enerji kaybının önüne geçilmiş olur. Camından yemeğinizin pişip pişmediğini görebilirsiniz. Ayrıca zamanlayıcısını ayarladığınızda süre bitişinde fırın sizi uyarır.

Pratik Kullanım Sunan Fırın Modelleri

Mikrodalga fırın modelleri, önceden pişmiş yemeklerin kısa sürede ısıtılması açısından oldukça pratiktir. Pişirdiğiniz yemeği ocakta ısıtmak bazen gerekenden uzun sürebilir ya da tüm yemeği ısıtmak istemeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda mikrodalga fırınlar oldukça avantajlıdır. Yiyeceğiniz kadar yemeği tabağınıza koyarak mikrodalgaya atabilir, dakikalar içerisinde ısıtabilirsiniz. Yemeği ısıtmak istediğiniz süreyi sayaç yardımıyla kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca mikrodalgalar, donmuş yiyeceklerin buzunu çözdürmek için de kullanılmaktadır. Pratik kullanım sunan mikrodalgalar son yıllarda çok daha yaygın hale gelmiştir. Kapağında bulunan camdan yemeğinizin ısınma durumunu kontrol edebilirsiniz.

Geçmişten Günümüze Kullanılan Fırınlar

Davul fırın modelleri de oldukça sık tercih edilen ürünlerdendir. İçerisinde bulunan tepsiyi döndürerek pişirmektedir, bu sayede yemeğin her yeri eşit bir şekilde pişmiş olur. Isıyı sabit tutabilme özelliği bulunmaktadır. Eski zamanlardan beri en çok kullanılan fırın modellerinden biridir. Şamdan 1004 döner sistem termostatlı davul fırın kullanıcılara yüzde 30 enerji tasarrufu imkanı sunmaktadır. Fırında yemek pişirmek için özel kalıplar tasarlanmaktadır. Bu fırın kapları yüksek ısılara dayanıklı olarak üretilmektedir. Farklı boyutlarda ve şekillerde kek kalıpları bulunmaktadır. Bu kalıplar sayesinde birbirinden lezzetli kekler pişirebilirsiniz. Fırın fiyatları üründen ürüne değişkenlik göstermektedir. İhtiyacınız olan fırın modelleri Tekzen kalitesiyle karşınızda.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT