Toplam 2376 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Çiçek Bakımı & Bitki Yetiştirme


Bitki yetiştirme malzemeleri konusunda uzmanlaşan Zenfidan, Yaprak Tarım, Botanika, Anadolu Tohum, Tekzen Home, Homecare, Çimsan gibi kaliteli ve güvenilir markaların yüzlerce ürünü bu kategoride yer alıyor. Çiçek bakımı bitki yetiştirme kategorisinde, bahçe veya balkon için gereken pek çok araç gereci ve ekilmek üzere hazırlanmış bitki çeşitleriyle tohumları bulabilirsiniz.

Aşılı gül fidanları, farklı renk ve kokularıyla özel bir alt başlıkta toplanırken; benjamin, kaktüs, aşk merdiveni, kauçuk gibi iş yerlerini ve evlerin salonlarını güzelleştiren iç mekan bitkileri de kolayca seçim yapabileceğiniz ayrı bir alt başlık altında toplanıyor. Aşılı meyve fidanları, çiçek soğanları, çiçekli bodur bitkiler ya da dış mekan sarmaşık ağaç ve bitkileri arasından yapacağınız seçimlerle bahçelerinizi güzelleştirebilir, yeni hobi bahçeleri oluşturabilir ve sevdiğiniz meyveleri, çiçekleri yetiştirebilirsiniz. Çiçek bakımı ve süs bitkileri ile ilgili diğer saksı, sera ve sera ekipmanları, tohumlar, torf ve topraklarını da bu kategoride bulabilirsiniz. Tıbbi aromatik bitkiler olarak işlevsel olan aloe vera, kekik, biberiye, ıtır gibi özel bitkilerin fide ve fidanlarının da yer aldığı geniş seçenekli bahçe ürünleri, Tekzen güvencesiyle ilgilenenlerin beğenilerine sunuluyor.

Ahşap, seramik, plastik, porselen, metal gibi farklı malzemelerden, farklı ebatlarda ve renklerde üretilen saksı ve kovaların bahçe ve balkon için özel tasarlanmış hem fonksiyonel hem de estetik çeşitleri de geniş bir yelpazede sunuluyor. Evinizin bahçesinde ya da terasında kendi sebzenizi yetiştirmek için domates, salatalık, patlıcan, marul gibi mevsime uygun sebze fidelerini çiçek bakımı bitki yetiştirme kategorisinden temin edebilirsiniz.

Bitkilerle ilgili aradığınız ürünleri, erişimi kolay menüler yardımıyla hemen sepetinize ekleyerek satın almanızı kolayca gerçekleştirebilir; bitki ekimi, bitki bakımı, bitkilerin korunması gibi konulardaki tüm ihtiyaçlarınızı Tekzen kalitesiyle karşılayabilirsiniz.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT