Toplam 555 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Çiçek Bakımı & Bitki Yetiştirme


Seramik Saksı VT.9013 Küçük Boy
Seramik Saksı VT.9013
Sadece Mağazada
329,90 TL
Orkide Toprağı 5 LT Yaprak
Orkide Toprağı 5 LT Yaprak
Sadece Mağazada
32,99 TL
Bitki Bakım Serumu 750 ml
Bitki Bakım Serumu 750 ml
Sadece Mağazada
99,99 TL
Genel Bakım Gübresi 750 ml
Genel Bakım Gübresi 750 ml
Sadece Mağazada
54,99 TL
Toprak Düzenleyici 750 ml
Toprak Düzenleyici 750 ml
Sadece Mağazada
89,99 TL
Bitki Besini Sardunya 750 ml
Bitki Besini Sardunya 750 ml
Sadece Mağazada
84,99 TL

En Doğal Bitki ve Çiçek Bakım Ürünleri Tekzen’de!

bahçe malzemeleri içerisinde karşınıza çıkan bitki ve çiçek bakım ürünleriyle bahçenize kusursuz bir görünüm kazandırabilirsiniz. En doğal bitki bakım malzemeleri, bahçenizde bulunan bitkilerin sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olur. Ev ve bahçe dekorasyonlarınızın vazgeçilmez bir parçası olan çiçek ve bitkilerinizin mükemmel bir şekilde görünmesini sağlar. Aradığınız kaliteli ve doğal bitki yetiştirme ürünleri için doğru adrestesiniz.

Bahçe Tutkunlarının Tercihi Olan Bitki ve Çiçek Bakım Ürünleri

Bahçelerinizin görünümünde önemli bir rol oynayan bitkiler, özenli bir bakıma ihtiyaç duyar. Bitki ve çiçeklerinizin ihtiyacı olan bakımı sağlamak için bitki yetiştirme malzemeleri ve bakım ürünlerinden yardım almanız gerekir. Bahçe tutkunlarının tercihi olan çiçek ve bitki ürünleri içerisinde fidanlar, çiçeklikler, besinler, özel topraklar ve saksılar ön plana çıkar. Bitkilerinize uygun toprak ve torflar tercih etmeniz maksimum verim elde etmeniz açısından oldukça önemlidir. bitki besinleri ve gübreler ile de bitkilerinizin beslenmesini ve gelişmesini destekleyebilirsiniz.

Bitki Bakımında Önemli Bir Rol Oynayan Bakım Ürünleri

Orkideden kayısıya, salkım söğütten limona kadar birçok çiçek ve bitkinin ihtiyaç duyduğu bakım ve besinler farklıdır. Bitki, çiçek bakımı ve çeşitleri, bu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bahçenize diktiğiniz sebze fideleri ve çiçekler için uygun ürünleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Zenfidan Paulownia tomentosa Pavlonya Fidanı, 40-60 cm, Saksıda ürünü, çok hızlı büyüyen bir ağaç türü olarak sizlere sunulur. Bahçeniz yüksek ısı alan ve nemli bir bölgede ise bu bitki verimli bir şekilde büyür. Dilerseniz aşılı meyve fidanları ile özel bitki türleri yetiştirebilirsiniz. Bu bitkileri yetiştirirken bitki bakım seti ve besleyici gübrelerden yardım alabilirsiniz.

Hem Dekoratif Hem İşlevsel Bitki ve Çiçek Bakım Ürünleri

Bitki ve çiçeklerin sağlıklı bir şekilde büyümeleri için uygun koşullara sahip bir alana ihtiyaç duyulur. Saksılar ve çiçeklikler, bitkilerin yetişebileceği uygun alanı sunan ve sıklıkla tercih edilen yardımcılardandır. İçerisine tohumlar ekebileceğiniz bu saksılar, farklı boyut seçenekleri ile her ihtiyaca hitap eder. Dekoratif görünüme sahip olan saksı modelleri ile bahçe dekorasyonunuzu renklendirebilirsiniz. Dilerseniz çiçeklikleri tercih ederek bitkilerinizi bahçe veya balkonlarınızda estetik bir şekilde sergileyebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde bitkilerinizin çevresel etkenlerden zarar görmesini de engelleyebilirsiniz.

Bitki ve Çiçek Bakım Ürünleriyle Kusursuz Bitki Yetiştirme

Bitki ve çiçek bakım seti ürünleri, kusursuz bir şekilde bitki yetiştirmenize imkan tanır. Genel bakım gübreleri, her mevsimde kullanabileceğiniz zengin bir içeriğe sahip olan önemli bir bakım ürünüdür. Bitki besinleri ise bahçenizdeki çiçek soğanları, mevsimlik fideler ve diğer tüm ağaçlar için kullanabileceğiniz özel katı bir gübre olur. Asma üzümü, keçiboynuzu, siyah incir, minyatür gül ve daha bitkinin fidanını bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesini hemen şimdi inceleyebilir, bakım ürünleriyle birlikte sahip olarak keyifli bir bahçe hobisine sahip olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Aradığınız Bitki ve Çiçek Bakım Ürünleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Aradığınız tüm bitki ve çiçek ürünleri için doğru adrestesiniz. Bitki yetiştiriciliği ile ilgili ihtiyacınız olan her şeye Tekzen ile kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Agromak Askılı Saksılık 14ınc 4337-153.48.069 seçeneği ve daha birçok saksı modeli ile bahçe ve balkonlarınıza hareketlilik kazandırabilir, estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Aşılı fidanlardan bitki besinlerine kadar aradığınız tüm bitki ve çiçek bakım ürünlerini geniş ürün yelpazesi içerisinden seçerek sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli bitki ve çiçek bakım ürünleri için doğru adres Tekzen!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT