Toplam 376 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Bahçe Aydınlatması


Bahçe Aydınlatma Çeşitleri

Bahçe aydınlatma direkleri işlevsel detaylarının yanı sıra şık tasarımları ile mekanın dekorasyonunu da güçlendiren etkenler arasındadır. Tekzen'in "Bahçe" kategorisinde farklı özelliklere ve ebatlara sahip olan aydınlatma çeşitlerini bir arada bulabilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma Nasıl Olmalı?

Bahçe lambası gibi dış aydınlatma modellerini seçerken önceliğin yeterlilik olması gerekir. Bahçe aydınlatmasından istenen verimi sağlamak açısından geniş açılı spot lambalar ya da kısa direk modelleri tercih edilebilir. Direk tasarımlarına alternatif arayanlar için ise yere gömülebilen özellikteki seçenekler ürün grubunda mevcut.

Hem şıklığı hem de bitki aydınlatmasını sağlamak isteyenlerdenseniz LED tasarıma sahip modelleri değerlendirebilirsiniz. Bahçe aydınlatmasında lambaların sürekli açık kalacağı düşünülürse enerji tasarrufuna da uygun bir seçeneğin tercih edilmesi yarar sağlar.

Park Bahçe Aydınlatması Nasıl Yapılır?

Park ve bahçe aydınlatmasında ortamı yeteri düzeyde aydınlatabilecek güce sahip lamba modelleri incelenebilir. Bahçe aydınlatma direkleri ise özellikle lambaları korumak adına daha yüksek olabilir. Güneş enerjisinden yararlanarak park ve bahçe aydınlatmasında elektik tüketimini minimum seviyeye çekmek için fosetli aydınlatmalar kullanılabilir.

Yoğun bir aydınlatmadan yana olanlar için tek direkte çift lamba bulunan tasarımlar hem fonksiyonel yanı ile hem de estetik duruşu ile öne çıkıyor. Siz de geniş ürün gamı içerisinden en uygun tasarımı bulabilirsiniz.

Bahçe Lambası Çeşitleri

Her türlü dış mekan ışıklandırılması için kullanılan bahçe aydınlatma sistemleri set üstü, direk ve armatür seçenekleri ile çeşitlilik sağlamaktadır. Ürünlerin tasarımları kadar renk alternatifi ve malzeme yapısı da dikkat çekmektedir.

Alüminyum, akrilik ya da polietilen malzemeden üretilen dış aydınlatma sistemleri farklı hava koşullarına karşı da dayanıklılık göstermektedir. Böylece ürünler uzun yıllar kalitesi ve renginden ödün vermeden dekorasyonun parçası olmaya devam edebilir. Aydınlatmalar ebat bakımından da değişiklik göstermektedir. Böylece farklı ihtiyaçlara cevap veren seçeneklere ulaşmak kolaylaşır.

Dış Mekan Aydınlatmasında Fiyat Seçenekleri

Dış mekan aydınlatma sistemleri pek çok özelliği ile birbirinden ayrılır. Tasarımlardaki farklılık fiyat çeşitliliğini de ortaya çıkaran önemli etkenler arasında yer alır. Tekzen ekonomik fiyat seçenekleri ile kaliteye ulaşmanızı sağlamaktadır. Ürün grubunda her bütçeye hitap eden alternatifler mevcut.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT