Toplam 86 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Elektrik Aksesuarları


Topraklı Fiş - Erkek
Topraklı Fiş - Erkek
Temin Edilemiyor
Ürün görseli hazırlanıyor
Glop 25'lik-M
Temin Edilemiyor
E-27 Bakalit Duy - Beyaz - 520104
E-27 Bakalit Duy - Beyaz - 520104
Sadece Mağazada
26,99 TL
Yassı Fiş Dişi 2.5 A - 520471
Yassı Fiş Dişi 2.5 A - 520471
Sadece Mağazada
22,99 TL
Topraklı Dişi Fiş-90301816
Topraklı Dişi Fiş-90301816
Sadece Mağazada
59,99 TL
KABLOLU TESISAT Beyaz
KABLOLU TESISAT Beyaz
Temin Edilemiyor
Makel Siyah Ara Puar - M10064
Makel Siyah Ara Puar - M10064
Sadece Mağazada
26,99 TL

Elektrik Aksesuarları

Bu kategoride aradığınız tüm elektrik malzemeleri elinizin altında. Geniş model yelpazesi içinden ürününüzü seçip kolayca sepetinize ekleyebilir, internete özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Siemens, Mutlusan, Makel, Universal, Modelsa, Antigron gibi markaların kaliteli elektrik tesisat malzemeleri Tekzen ayrıcalığıyla sunulmaktadır. Kaçak akım koruma, pis kablo kanalı, trafo, Amerikan adaptör, priz muhafaza kapağı gibi sayısız ürün bu grupta sizlere sunulmuştur.

Ne Tür Kablo Çeşitleri Vardır?

Tekzen elektrik aksesuarları birçok kablo çeşidini ve markayı bünyesinde barındırmaktadır. Bu elektrik malzemeleri isimleri ve kolay bulunabilirliği sayesinde her amaca ve bütçeye uygun seçeneklerle sunulur. NYM 3X2.5, 2X1.5, 3X1.5 (TTR) kablo, Atom anten kablosu, Atom yassı kordon kablo, telefon kablosu, ADSL kablosu, Tek-İş kordon yassı kablo, balık sırtı kablo, telefon ara kablosu, radyo teyp cereyan kablosu, F-F ara kablo, TV ara kablosu gibi her amaca uygun kablo çeşidi mevcuttur.

Mutlusan, Makel, Tek-İş, Antigron gibi markaların her türlü ihtiyaca yönelik güçlü ve uzun ömürlü kabloları oldukça zengin renk ve model çeşitliliğiyle Tekzen ürün gamında sunulmaktadır. Birçok farklı kablo çeşidi arasında aradığınızı rahatça bulabilirsiniz.

Elektrik Aksesuarı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektrik malzemesi seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri güvenilir malzeme ve ihtiyaçlardır. Söz konusu elektrik olduğunda işin riske atılmaması gerektiği ve ürünlerin güvenilir satıcılardan alınması gerektiği ortaya çıkmaktadır.Ürünün sahte olup olmadığı, ihtiyaçlara ne ölçüde cevap verdiği iyice gözden geçirilmelidir. Kişi herhangi bir sorun halinde İade ya da değişim yapabilmelidir. Tekzen bünyesindeki tüm ürünler üstün kalite ve müşteri memnuniyetiyle hizmet vermektedir.

Bu kategoride istediğiniz ve ihtiyaçlarınıza yönelik her ürün mevcuttur. Ürün kalitesi, üründen alınan verim, performans açısından istediğiniz ürünü belirleyip kolayca alabilirsiniz. Mutlusan ürünleri ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek çeşitleriyle Tekzen raflarında sizleri beklemektedir. Her ürün farklı amaç doğrultusunda üretilmiştir. Alınan ürünlerde bulunduğunuz ortama uygun renk seçeneklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Sitede Aradığımız Tüm Elektrik Aksesuarlarını Bulabilir miyiz?

Sitede ev koruma paketlerinden kaçak akım koruma rölesine pis kablo kanalından kablo toplama spiraline seyahat adaptöründen elektronik trafoya kadar sayısız ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca anten, telefon, ADSL kabloları, Amerikan adaptörler, İngiliz adaptör fişi, birbirinden farklı duy çeşitleri, sigorta kutuları, elektrik ve aydınlatma çeşitleri farklı seçeneklerle sitemizde mevcuttur.

Sitedeki binlerce ürün kullanıcı dostu yapısıyla hem kaliteli hem dayanıklı yapısıyla sunulmaktadır. İndirimli ve internete özel ürünleri yine burada görebilirsiniz. Tekzen elektrik bünyesinde farklı markaların en kaliteli ürünlerini sizler için sunmaya devam ediyoruz. Birbirinden dayanıklı ve uzun ömürlü aynı zamanda güvenilir ürünler çok çeşitli ve farklı modeller ile Tekzen'de sizleri bekliyor. Sitemizden istediğiniz ürünü kolayca temin edebilirsiniz.

Elektrik Malzemeleri Alırken Neden Tekzen'i Tercih Etmeliyim?

Elektrik ve aydınlatma sistemleri olsun diğer elektrik malzemeleri olsun Tekzen bünyesinde her ihtiyaca ve duruma uygun ürünleri sunuyoruz. Farklı renklerde ve boyutlarda birçok ürünü sitede bulmak mümkündür. Binlerce ürün Tekzen kalitesiyle ve özel indirimlerle sizlere sunulmaktadır. Ayrıca internete özel ücretsiz kargo ve indirimli fiyat avantalarından da yararlanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT