Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Trafik Konileri


Trafik Hunisi Tabelası
Trafik Hunisi Tabelası
Temin Edilemiyor

Trafik Koni Çeşitleri

Tekzen.com' da sizlerin beğenisine sunulan ve birbirinden kaliteli ürünleri içerisinde bulunduran koleksiyonda,onlarca farklı trafik koni çeşidi bulabilirsiniz. İş güvenliğine uygun standartlarda üretilmiş trafik dubaları ve daha birçok ürün sizleri bekliyor.

Trafik Konileri Hangi Renk Olmalıdır?

Trafik konilerinin renkleri isteğe göre seçilmemektedir. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen renklerde kullanılması mecburidir. Örneğin, park dubası özellikle dikkat çekici renkler olan kırmızı ve beyaz şeritli renklerde olmalıdır. Böylece belirli mesafe uzaklıktan bile sürücüler tarafından görülebilirler. Aksi takdirde istenmeyen durumlarla karşılaşılabilir.

Yine trafikte sıklıkla kullanılan ürünlerden biri olan esnek şerit ayırıcı delinatör renkleri de trafik kurallarına göre belirlenmiş özel renklerde olmalıdır. Kırmızı ya da kırmızıya yakın turuncu renkler, beyaz renkle birlikte kontrast oluşturarak daha çok dikkat çeker.

Trafik Konilerinin Önemi Nedir?

Tarif koni çeşitleri önemli iş güvenliği malzemeleri içerisinde yer alır ve trafikte olmazsa olmazlardandır. Trafik çalışmaları, kaza gibi durumlarda sürücülerin dikkatini çekerek güvenliği sağlayan koniler, ucuz ve fonksiyonel ürünlerdir. Özellikle yoğun trafikte ve bazı kritik bölgelerde kullanılması gereken bu trafik konileri olmadığında trafikte karışıklık meydana gelecektir.

Trafik koni çeşitleri, geçici süreyle bir bölgeyi trafiğe kapatmak için de kullanılan en etkili trafik uyarıcılardan bir tanesidir. Koniler, park yasağı bulunan yerlerden yol güvenliği bulunmayan yerlere kadar pek çok alanda sürücülerin ve yolcuların uyarılmasını sağlamaktadır.

Trafik Koni Çeşitleri Nelerdir?

Tekzen'in sizlere sunduğu trafik koni kategorisinde ihtiyaca hitap eden birbirinden farklı ürünler bulunmaktadır. Trafik konileri içerisinde esnek şerit ayırıcı delinatörler, trafik hunisi tabelası, trafik konisi, park dubası gibi pek çok ürün seçeneği bulabilirsiniz.

Trafik uyarı levhaları içerisinde sıkça kullanılan ve hayati öneme sahip olan trafik dubaları kendi içerisinde farklı çeşitlerde üretilmiştir. Tekzen.com’da da bulabileceğiniz bu ürünler içerisinde farklı boyutlar da mevcut. Trafik koni çeşitleri 45 cm, 70 cm gibi boyut seçenekleriyle üretilmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Trafik Koni Çeşitlerinin Boyları Nelerdir?

Trafik konileri, delinatörler, zincirli dubalar ve diğer trafik uyarıcıları için ideal boyutlar ihtiyaca ve kullanılacak alana göre değişiklikler gösterebilir. Şehirler arası bir kara yolu için 90 cm gibi büyük bir duba gerekirken, park yasağı için daha küçük bir duba kullanılabilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT