Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

Polisaj Makinası Modelleri

Hırdavatlar & El Aletleri ürün grubunun önemli parçaları arasında yer alan cila makinesi yüzeye cila atılmasına yardımcı oluyor. Pasta cila makinası, geniş yüzeylerde rahat ve verimli bir uygulama yapabilmek isteyenlerin tercihlerini belirliyor.

Polisaj Makinası Nasıl Olmalı?

Polisaj makinesi seçimi yaparken öncelikle devir ayarı bulunan modelleri değerlendirebilirsiniz. Böylece farklı alanlarda kullanırken istediğiniz sonucu da en üst seviyede sağlayabilirsiniz. Oto pasta cila makinası seçimlerinde ise rahat kullanabileceğiniz ebatlara sahip modelleri tercih etmenizde büyük yarar bulunuyor. İdeal ebatlara sahip modelleri kolay hareket ettirebilirsiniz.

Uygun bir pasta cila makinesinde hafiflik de önem kazanıyor. Özelikle amatör bir kullanıcı iseniz cihazın ağırlığını öncelikli kriterleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Tetik kilidi özelliğine sahip modeller ise kullanım sırasında rahatlık sağlıyor.

Polisaj Makinası Nasıl Kullanılır?

Polisaj cila makinesinin kullanımından önce ürünün hangi amaçla kullanılacağını belirlemelisiniz. Sadece sıvı cila uygulamaları için kullanacağınız ürünler, işlem esnasında herhangi bir güç uygulamasına ihtiyaç duymuyor. Ürünü uygun devirde çalıştırarak cilayı yüzeye dağıtmanız yeterli oluyor. Fakat çiziklerin giderilmesi işleminde ise cila makinesi bastırılarak kullanılıyor.

Polisaj cila makinesini ilk kez kullanıyorsanız ürünü düşük ayarda kullanmanız uygun oluyor. Böylece cihazı kontrol etmeniz ve balans ayarı hakkında fikir edinmeniz de kolaylaşıyor. Düşük devirde baskı düzeyini kontrol etmek kolaylaşıyor.

Polisaj Pasta Cila Malzemeleri Nelerdir?

Cila makinesinin yanı sıra kategoride farklı işlevleri olan ürünleri bir arada bulabiliyorsunuz. Cila makineleri kadar makinelerde kullanılan cila keçesi de uygulamanın önemli parçaları arasında sayılıyor. Keçeleri ip yardımı ile birbirine bağlayabiliyorsunuz.

Farklı güç ve ebatlarda profesyonel orbital, özellikle son kat cila işleri için uygun polisaj malzemeleri arasında yer alıyor. Mil kilidi bulunan cihazlarda istem dışı hareketleri engellemek için tetik de bulunuyor. Disk ve sünger gibi seçenekler de ürün grubu içerisinde mevcut.

Polisaj Makinesi Fiyatları

Polisaj makineleri, özellikleri bakımından değişkenlik gösterirken amatör kullanımlar için de tercih edilebiliyor. Performansı ile etkileyici olan ürünler detaylarına bağlı olarak farklı fiyat seçenekleri ile satışa çıkarılıyor. Zengin ürün yelpazesi ihtiyaca ve bütçeye uygun seçenekleri bünyesinde barındırıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT