Toplam 62 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

El ve Yük Arabaları


Hırdavat ve el aletleri kategorisinin iş makineleri altında yer alan bu bölümde, evde ve işte hayatınızı kolaylaştıracak el ve yük arabalarından, malzemeleri daha kolay istiflemenizi sağlayan istik makinelerine ve ceraskal, vinç gibi kaldırma ekipmanlarına kadar çok çeşitli ürünleri bulabilirsiniz.


Agromak, Atlas, Balatlı, Fantom, Hobisan ve Stanley gibi yerli ve yabancı markalara ait el ve yük arabaları modellerine ulaşabilir, ihtiyacınıza en uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Kas gücünün emeğe dönüştüğü birçok ağır ve zorlu işlerde kullanabileceğiniz bu ürünlerle zorlukların üstesinden kolayca gelebilir, beden ve bel sağlığınızı koruyabilirsiniz. İster valiz taşımak isterseniz ağır kolileri taşımak amacıyla kullanacağınız bu ürünler kullanılan yere ve işe bağlı olarak üzerinizdeki yükü hafifletir.


El ve yük arabaları bölümünde, farklı ağırlıktaki yükleri taşıma kapasitesine sahip el arabaları ve yük taşıma arabaları modellerine ulaşabilir ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Düz zeminde ya da engebeli zeminde kullanıma uygunluğuna, balatlı, katlanabilir ya da tekerlek sayısına göre iki ya da dört tekerlekli el arabalarını tercih edilebilirsiniz. Dayanıklılıkları ile öne çıkan çelik ya da alüminyum yapıdaki el arabaları çeşitleri katlanabilme özellikleri sayesinde yerden tasarruf yapabilirsiniz. Taşıma kollarının katlanabilir özellikte olması, manevra kabiliyeti, yük taşıma kapasitesi kadar ürünün ileri ve geri her iki yönde hareket kolaylığına sahip olması yük taşıma arabaları fiyatları üzerinde belirleyici rol oynar.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sunulan ürünleri inceleyebilir, ürün detaylarını karşılaştırabilir böylece hem ihtiyacınızı karşılayan hem de bütçenizi zorlamayan en uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz ürünü hızlıca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT