Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

El ve Yük Arabaları


En Kaliteli Yük ve El Arabası Modelleri Tekzen’de!

El arabaları, bahçe işleri ya da yük taşıma gerektiren durumlarda işlerinizi daha kolay hale getirmeye yardımcı olur. Ayrıca market ve ofislerde de bu tür araçlardan faydalanılmaktadır. Ağır eşyaları taşırken belinize fazla yük biner ve bu da sağlığınızı tehdit edebilir. Bu araçlar tekerlekli tasarımları ile en ağır eşyaların dahi taşınmasını mümkün kılmaktadır. Farklı fonksiyonlarda kullanılmak üzere tasarlanmış pek çok yük ve el arabası modeli bulunmaktadır. Kullanım amacınıza uygun modeli tercih ederek üründen en yüksek verimi alabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan Dikey ve Yatay El Arabaları

Yük taşıma arabası modelleri genellikle yatay ve dikey şekilde üretilmektedir. Arabanın kullanılacağı alan ve taşınacak yüklerin boyutuna göre bu iki seçenekten biri tercih edilebilir. İki model de taşıyan kişinin yükünü çok büyük ölçüde azaltmaktadır. El arabaları çok eski yıllardan beri kullanılan, yük taşımada pratiklik sunan bir alternatiftir. Transpalet modelleri özellikle yapı marketlerde ve depolarda en büyük yardımcılardan biridir. 5 tona kadar yük taşıma kapasitesine sahip bu araçlar dar koridorlu depolarda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Yüksek Yük Taşıma Kapasitesine Sahip Yük ve El Arabaları

El arabasını kullanırken, aracın taşıyabileceği maksimum yük kapasitesi göz önünde bulundurulmalıdır. Taşıyabileceğinden fazla yük doldurduğunuzda araç zarar görebilir ya da yüklediğiniz malzemeler devrilebilir. Bu tarz istenmeyen durumların önüne geçmek için maksimum kapasite dikkate alınmalıdır. Bunun dışında aracın tipine de bağlı olarak yükleri yerleştirme şekliniz önemlidir. Örneğin, bir istif makinesi yardımıyla birden fazla koliyi taşıyacaksanız en alta ağır ve büyük boyuttaki kolileri, üstlere doğru ise daha hafif ve küçük çaptaki koliler yerleştirilmelidir. Böylece ağırlık daha dengeli ve aracın alt kısmına yayılmış olacaktır. İstif makineleri de taşıma yaparken çok sık kullanılan ürünlerden biridir.

Farklı Fonksiyonlara Sahip El Arabası Çeşitleri

Katlanır el arabası modelleri oldukça kullanışlıdır. Kullanmadığınız zaman kolayca katlanır ve yer kaplamayacak bir yere kaldırılabilir. El arabalarının boyutları modelden modele değişmektedir. Balatlı BLT-TA-AT90A Teleskopik Taşıma Arabası katlanarak neredeyse yarı yarıya küçülmektedir. Son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir ve ortalama 90 kilograma kadar yük taşınabilmektedir. Eşya taşırken dilerseniz yüksekliğini azaltıp arttırabilirsiniz. Ağır eşyaları yerinden kaldırmak için akıllara ilk olarak vinç modelleri gelmektedir. Bir düzenek sayesinde oldukça ağır eşyalar bile vinç ile kaldırılabilmektedir. Her vincin kaldırabileceği yük miktarı ve yükseklik kapasitesi birbirinden farklıdır. Özellikle taşınırken ve inşaat alanlarında vinçlerden yararlanılmaktadır.

Dayanıklı Yapısı ile Öne Çıkan Yük ve El Arabası Modelleri

Ağır koli ve moloz çuvalları taşımak için de kullanılabilen yük ve el arabaları dayanıklı olması açısından metal ya da demir materyaller kullanılarak üretilmektedir. El arabalarına yüklediğiniz eşyaları önceden strechler ve bantlar ile sararak bir arada durmalarını ve dağılmalarını önleyebilirsiniz. Takım taşıma arabaları farklı sektörlerde oldukça sık kullanılmaktadır. Adından da anlaşılabileceği gibi tamir gibi işlerde kullanılan el aletlerinin bir arada düzenli bir şekilde durmasını sağlar. Tekerlekli yapısı ile atölye içerisinde çalışacağınız her yere tüm aletlerinizi bir arada taşıyabilirsiniz. Çatala benzer taşıma aparatı bulunan forkliftler eşyaları kaldırıp bir rafa ya da araca yüklemeye yardımcı olur.

Her Bütçeye Uygun El Arabası Modelleri Tekzen’de!

Yük ve el arabalarının kalitesi oldukça önemlidir. Ağır eşyalar taşınacağı için dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Netlift NL-105 150 kg Paket Taşıma Arabası büyük kolilerin rahatlıkla taşınabilmesine olanak tanır. El arabası fiyatları ürünün fonksiyonlarına, büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Kullanım amacınıza en uygun ürüne avantajlı fiyatlarla sizleri Tekzen’de bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT