Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Anne Bakım & Hijyen Ürünleri


Bebek heyecanı yaşayan yeni annelerin bu dönemlerinde kişisel bakımının yanı sıra bebeğinin bakımında yardımcı, bir çok ürün bulunuyor. Anne bakımı ve hijyen ürünleri kategorisi anne bebek bakımı için gerekli olan tüm ürünleri bünyesinde barındırmaktadır.

 

Anneler bu en yoğun ve yorucu dönemlerinde farklı bir çok yardımcı ürüne ihtiyaç duymaktadır. Bu ürünler arasında, anne sütü arttırıcı, emzirme yastığı, göğüs koruyucular, göğüs kremleri, göğüs pedleri, göğüs pompaları, süt saklama gereçleri yer alıyor. Ayrıca anne çantaları ve anne kozmetik ürünleri de yine anne bakımı ve hijyen ürünleri markaları kategorisinde yer alan ürünler arasında bulunmaktadır.

 

Anne bebek bakım çantaları içinde Pierre Cardin, Kanz, Staylo gibi markaları bulabilirsiniz. Sizin ve bebeğinizin dışarıda ihtiyaç duyabileceği tüm eşyaları yanınızda taşıyabilmek için bu çanta modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Hamilelik döneminde ve doğum sonrası dönemde ihtiyaç duyabileceğiniz anne bakımı ve hijyen ürünleri kategorisinde bulabileceğiniz anne bakım kremleri ve çatlak kremlerini, Sebamed ve Mustela gibi kaliteleri markalar arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Yaşadığımız dönemde çalışan annelerin sayısının artması bazı farklı ihtiyaçların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Gün boyu dışarıda çalışan annenin en önemli sorunu bebeğini emzirmektir. Göğüs pompaları ile anneler sütlerini sağabiliyor ve süt saklama gereçleri ile de sağlıklı bir şekilde saklayabiliyor. Anne bakımı ve hijyen ürünleri çeşitleri içinden, Avent, Ameda, Kraft, Medela gibi markaların pille ya da elektrikle çalışan göğüs pompalarını inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun olan modelleri seçebilirsiniz.

 

Tekzen'de yer alan birbirinden kaliteli markalar ve bu markaların sunduğu pek çok farklı model ve ürün seçeneği ile güvenle alışveriş yapabilir, kendinizin ve bebeğinizin ihtiyaç duyduğu ne varsa kolayca alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT