Toplam 136 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Ev & Mutfak Ürünleri


Ev Mutfak Ürünleri ve Mutfak Gereçleri

Tekzen.com.tr'de sunulan ve Agromak, Emka gibi kaliteli markaları bünyesinde barındıran koleksiyonda farklı modellerde ev araç gereçleri ihtiyacınıza uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Pikniklerden, aile toplantılarına ve evinizde günlük kullanımlara kadar ihtiyacınız olacak her türlü ürünü bu koleksiyonda bulabilirsiniz. Ürünler farklı marka, fiyat ve çeşitte sizlerin beğenisine sunuluyor.

Ev Mutfak Ürünleri ve Mutfak Gereçleri Çeşitleri

"Süpermarket & Petshop" ana kategori başlığı altındaki "ev ve mutfak ürünleri" koleksiyonunda birçok çeşit ve kalitede ürünler bulabilirsiniz. Ürün kategorileri; ayakkabı bakım ürünleri , buzdolabı poşetleri, çöp poşetleri, kullan-at ürünler, oda parfümleri, pişirme kağıtları, pratik mutfak ürünleri ve strech film & folyolar şeklinde sunulmuştur. Ayakkabı bakım ürünleri içerisinde ayakkabı fırçaları, ayakkabı kalıpları, ayakkabı tabanlıkları, farklı boyutlarda ayakkabı çekecekleri, ayakkabı koruyucuları bulabilirsiniz.

Mutfak ürünlerinden özellikle pikniklerde veya kalabalık toplantılarda işinizi kolaylaştıracak kullan -at ürünler içerisinde birbirinden çeşitli ve farklı boyutlarda kağıt tabaklar bulabilirsiniz. Çocuk desenli tabaklar özellikle çocukların doğum günleri için çok kullanışlı olacak.

Oda Parfümü Çeşitleri Nedir ve Nasıl Seçilir?

Tekzen mutfak ürünleri kategorisi altında göreceğiniz oda parfümleri içerisinde farklı kokularda ve tarzlarda oda parfümleri bulmak mümkün. Otomatik koku makineleri, multi spreyler, jeller, boncuk kokular, süpürge parfümleri, çok amaçlı koku gidericiler, klima parfümleri, bambu çubuk renkli vazolu oda kokuları, dolap içi askılı kokular, ayakkabı dolabı parfümleri, vantilatör parfümleri, dekoratif kokular, koku tanecikleri, koku keseleri ve daha birbirinden zevkli ve şık ürünler bu koleksiyonda mevcut.

Birçok çeşit -model içerisinden doğru oda parfümünü seçmek önemlidir. Öncelikle oda parfümüne ne sıklıkta ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Eğer sürekli olarak odada parfüm kokusunu almak istiyorsanız otomatik koku makineleri sizin için birebir. Bu koku makinelerinde sprey püskürtme aralıklarını ve hatta sprey püskürtme hızını belirleyebilirsiniz. Belirli aralıklarla spreyleme sayesinde odanız her zaman güzel kokar.

Ev Mutfak Ürünleri ve Mutfak Gereçleri Temizlenmesi

Ev araç gereçlerinin temizliğini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ürünlerin temizliğinde genel olarak yapılan hatalardan birisi de ürünleri doğrudan kendi bildiğimiz yöntemlerle yıkamaktır. Ancak bu metot her zaman doğru olmayıp ürünler bozulabilir. Ev araç gereçlerinde temizleme işlemi ürün çeşidine bağlıdır. Örneğin yıkanması uygun olmayan bir ürünü silerek temizlemeniz gerekir.

Ev araç gereçlerinde yıkanarak temizlenmesinde sorun olmayan ürünlerin temizliğinde ise ürünün makinede yıkamaya uyumlu olup olmadığına bakmalısınız. Eğer makinede yıkanabiliyorsa temizleyeceğiniz ürünün özelliklerine uygun sıcaklık, program ve deterjan seçimi yaparak ürünü temizleyebilirsiniz. Ayrıca plastik malzemeden üretilmiş mutfak gereçlerinin temizlenmesinde bulaşık makinesi kullanıldığında, ürün üzerinde lekelenmeler veya bozulmalar meydana gelebilmektedir. Buna dikkat ederek özellikle plastik gereçleri elde yıkamalısınız.

Ev Mutfak Ürünleri ve Mutfak Gereçleri Fiyatları

Birbirinden kaliteli ve kullanışlı ev mutfak ürünlerini tekzen.com.tr’de “Süpermarket ve Petshop" kategorisi altında bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları geniş bir yelpazeye sahip olup her kesime hitap etmektedir. Ev malzemeleri içerisinde mutfakta işinizi kolaylaştıracak birçok ürün bulacak ve birbirinden lezzetli yemekler hazırlayabileceksiniz. Normalde elinizde yaparak saatler harcamak yerine bu ürünler ile kısa sürede istediğiniz sonucu alacaksınız.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT