Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Kağıt Ürünleri


Sofia Mendil 10'lu Yeni
Sofia Mendil 10'lu Yeni
Temin Edilemiyor

Kağıt Ürünleri ve Çeşitleri

Kağıt mendil ve peçeteler gün boyu en önemli kurtarıcı ürünler arasında yer alıyor. Sadece ev ortamlarında değil aynı zamanda ofis ve arabada da sıklıkla kullanılan ürünler her ihtiyaca özel biçimde paketleniyor. Berrak gibi kağıt ürünler konusunda adından sıklıkla söz ettiren kaliteli markaları Tekzen'in "Süpermarket & Petshop" ürün grubunda bulabilirsiniz.

Kağıt Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Kağıt ürün çeşitleri denince her ne kadar akla peçeteler gelse de zengin bir ürün yelpazesi dikkat çeker. Kağıt havlular başta olmak üzere kağıt peçeteler özellikle evlerde kurtarıcı ürünler arasında yerini koruyor. Günlük kullanımın yanı sıra misafir kullanımı için de uygun peçete seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Desenli peçeteler dayanıklı oldukları için sizlere verimli bir kullanım olanağı da sağlar.

Araç içerisinde kullanım için pratik kutusu ile dikkat çeken peçeteler ise fazla yer kaplamıyor. Kutu peçeteleri tekli olarak satın alabileceğiniz gibi koli halinde de satın alabilirsiniz. Böylece daha ekonomik bir alışveriş yapmış olursunuz.

Kağıt Ürünler ve Aparatları

Kağıt ürünlerin kullanımını kolaylaştırmak için aparatlar kullanabilirsiniz. Havlu kağıtlara rahatlıkla ulaşabilmek ve havlu kağıdın sürekli nerede olduğunu aramamak için apatlar oldukça kolaylık sağlıyor. Duvara monte ederek kullanabileceğiniz bir asma aparatını dilerseniz tezgah üzerinde de kullanabilirsiniz. Monte gerektiren ürünleri siz de duvarınıza kolaylıkla monte edilebilirsiniz. Selpak Professional gibi markalara ve daha fazlasına sahip olmak isterseniz ürün grubunu inceleyebilirsiniz.

Manuel aparatların yanı sıra otomatik aparatları da bulabileceğiniz ürün grubu farklı ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir kapasiteye sahip. Farklı markalara ait havlu kağıtları tercih etseniz dahi ürünleri verimini kaybetmeden kullanabilirsiniz. Sadece ev ortamında değil aynı zamanda profesyonel mutfaklarda ya da işletmelerde de havlu kağıt asma aparatlarını tercih edebilirsiniz.

Tuvalet Kağıtları ve Kağıt Mendiller

Yumuşak dokusu sayesinde talep gören kağıt mendiller cep boya sahip oldukları için çantada rahatlıkla taşınabiliyor. Hijyenik bir biçimde paketlenen kağıt mendil ve peçeteler, iki katlı yapısı ile daha fazla sıvıyı emme imkanına sahip. Ürünlerin bir kısmında E vitamini losyon kullanılarak cildinizin kuruması da engellenmiş oluyor.

Tekzen kağıt ürünler kategorsinde bulacağınız ürünlerden biri de tuvalet kağıtlarıdır. 8'li, 16'lı ve 24'lü paketler halinde satışa sunulan tuvalet kağıtları yumuşak dokularının yanı sıra parfümlü özellikleri ile de öne çıkıyor. Ekstra emiş gücüne sahip ürünleri tercih ederseniz daha uzun süreli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Çift katlı yapıya sahip Selpak tuvalet kağıtlarının bir rulosunda 180 yaprak bulunuyor.

İçten Çekmeli Havlu Kağıtlar

Tuvalet kağıdı seçenekleri gibi içten çekmeli havlu kağıtlar 6'lı ve 8'li paketler halinde satışa çıkarılıyor. Rulo uzunluğu 220 m ile 250 m arasında değişen ürünler çift katlı üretiliyor. Siz de kağıt ürünler arasında ihtiyaçlarınıza ve bütçenize hitap eden seçeneği belirleyip hemen sipariş edebilirsiniz. Tekzen aracılığı ile satın aldığınız peçete ve kağıtlar kısa sürede kapınıza kadar geliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT